İnternet Üzerinden video izlemeyi engelleme

Bu konuyu okuyanlar

roxmoom

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar oyun oynuycağım sırada wifi üzerinden modeme çok yükleniyorlar ve oyun oynayamıyorum .
bu yüzden wifiyi kısıtlamak istiyorum hiçbir türlü video izleyemesinler (instagram vs dahil ) ve indirme yapamasınlar sadece bağlı olarak gözüksünler .
bunu nasıl yapabilirim ?

TRTURKEYTR

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,380
Arkadaşlar oyun oynuycağım sırada wifi üzerinden modeme çok yükleniyorlar ve oyun oynayamıyorum .
bu yüzden wifiyi kısıtlamak istiyorum hiçbir türlü video izleyemesinler (instagram vs dahil ) ve indirme yapamasınlar sadece bağlı olarak gözüksünler .
bunu nasıl yapabilirim ?
Modem arayüzünden yapabilirsin ama interneti kullanmak onlarında hakkı. Sen eğlenirken, onlar interneti kullanamayacak.

roxmoom

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Modem arayüzünden yapabilirsin ama interneti kullanmak onlarında hakkı. Sen eğlenirken, onlar interneti kullanamayacak.

Modem arayüzüne girdim Qos ayarlarını yapamadım bir türlü internette detaylı videoda yoktu .
ev mevcudu yüksek kardeşim annem babam video izliyor ablam film izliyor cidden her oyuna girişimde 300ms i görmekten bıktım .

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
Modem arayüzü üzerinden bant genişliklerini 1 kpb/s 'ye indirebilirsin.
Varsa SSID çoğaltabilirsin. Bazı yerlerde net üzerindeki dalgalanmayı bu şekilde çözmüştüm.

Modemine göre arayüz ayarları değişir. Yani bant genişlik kontrolü veya ekstra SSID seçenekleri mevcut olmayabilir.