İnternet sitesi için isim önerisi (Teknoloji)

Bu konuyu okuyanlar

okansalgar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Teknoloji sitesi için isim önerisi, biliyorum pek çok kez forumlarda soruldu fakat istediğim cevaba daha ulaşamadım eğer aklınıza yaratıcı güzel bir fikir gelirse ve benimle paylaşırsanız sevinirim :D şimdiden teşekkürler.

Reaksiyon puanı
3,027
Ne yaparsan yap kendi adında açma ben eskiden öyle bir girişimde bulunmuştum hep markalaşma hem SEO açısından çok sıkıntı. İngilizce olur diyorsan aklıma Coffee Mate geldi.

okansalgar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Ne yaparsan yap kendi adında açma ben eskiden öyle bir girişimde bulunmuştum hep markalaşma hem SEO açısından çok sıkıntı. İngilizce olur diyorsan aklıma Coffee Mate geldi.
çok teşekkür ederim öneriin için bunu yapacağım instagramda tutarsa sitede açacağım
Mesaj otomatik birleştirildi:

alınmış:)

Andromedavor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,339
Hevesini kırmak istemem ama teknoloji sitesi açıp boşuna masraf yapmış olursun. Her gün açılan ve öylesine duran binlerce siteden ne fark olacak? Bu farkı bariz bir şekilde ortaya koysan bile hedef kitleye ulaşman çok zor.

okansalgar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Hevesini kırmak istemem ama teknoloji sitesi açıp boşuna masraf yapmış olursun. Her gün açılan ve öylesine duran binlerce siteden ne fark olacak? Bu farkı bariz bir şekilde ortaya koysan bile hedef kitleye ulaşman çok zor.
haklısın fakat teknolojiyi çok seviyorum belkide açacağım bir site ilerde gelir kaynağım olur