İnternet explorer 9 adres çubuğundaki sabit adres çubuğu

sefircan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
w7 kullanıyorum İ explorer 9 adres çubuğundaki sabit adresi değiştiremiyorum ( webssearches.com ) kayıt defterindeki start page değerlerine kadar google yaptım fakat çare yok yine aynı..internet seçenekleri ve değerleri sıfırlama gibi çözümler ürettim yinede olmadı.. son olarak aklıma gelen bilgisayar yönet panelindeki hizmetler bölümünde bi ayar daha olması gerekiyor ama hizmetin adı aklıma gelmedi ..

eSa

Dekan
Reaksiyon puanı
352
AdwCleaner programını indirip, Scan tuşu ile taratın. Tarama bittiği zaman Clean Tuşu ile temizleyin. (Taratmaya başlamadan önce tüm tarayıcılar kapalı olsun)

Arada bir MalwareBytes gibi programlarla sistemi temizlemekte fayda var.

Kolay gelsin.

sefircan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
denedim fayda yok 1 sattir hep onları yapıyorum abi.

eSa

Dekan
Reaksiyon puanı
352
Bilgisayarı güvenli modda çalıştırarak dene..

sefircan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
abi sistem geri yükleme yaptım .. ama o dediğiniz programıda yedeklere aldım daha sonra bi aksilik olunca kullanırım..

honline

Profesör
Reaksiyon puanı
296
Dun benimde başıma buna benzer bir olay geldi üstelik deepfreze devrede idi ve bir aydır hiç devre dışı bırakmamıştım bir anda kaspersky uyarı verdi ama silemedi tüm tarayıcılar istilaya uğradı dedim deepfreze var nasıl olsa kapatır açarım rahatlığı ile kapattım açtım aynı reklam virüsü yine uyarı verdi sanki zaman ayarlı bir şey olduğunu düşünüyorum

REDFOKS

Rektör
Reaksiyon puanı
201
"C:\Program Files\Internet Explorer\iexplore.exe" arkasında o adres yazıyordur muhtemelen oradan da silmen gerekiyor.

vzvQJz.png