İnternet cafelerde kullanılan proragramın adı nedir.?

ESlNTl

Asistan
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadaslar benim aklımda kaldığı kadarıyla genelde internet cafelerde kullanılıyordu sanırım sorum şu benden habersiz kimsenin bilgisyarıma birşey yüklemesini istemiyorum yani yüklesede açıldığında programın silmesini istiyorum otomatikolarak yardımcı olursanız memnun olurum teşekkürler..

REDFOKS

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
201
yanlış yazmadıysam DeepFreeze olması lazım o programın adı

ESlNTl

Asistan
Reaksiyon puanı
0
teşekkürler hemen bakıyorum

breakdancewar

Asistan
Reaksiyon puanı
0
dilimin ucunda hatta o prog dan bunu çekmiştim acil durumlar için
g9pb6.png

Corch

Asistan
Reaksiyon puanı
0
DeepFreeze fakat evde kullanacaksanız tavsiye etmem. Bir yükleme yapar ve unutursanız tekrar tekrar yüklemek zorunda kalırsınız :D

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
arkadaşların dediği gibi program deep freeze pek evde kullanmanı tavsiye etmem pcyi her açtığında ilk günkü gibi olur hiç bir dosyayı kaydetmez program yüklersin pcyi yeniden açarsın program yok bunun için deep freeze programnı ya pasif duruma getircen programı yükledikten sonra etkinleştircen en bilinen kısa yolda shft tuşuna basıp saatin ordaki deep freze simgesine 2 kez tıklarsan direk programa erişirsin programı kaldırman içinde setup dosyasını kesinlikle silmemelisin silmek içinde yine setup dosyasından kurar gibi ileri ileri ununstall seçeneğini görürsün ve böylece programı kaldırırsın kolay gelsin

XuSeR

Doçent
Reaksiyon puanı
2
depp freeze için yayınlanan unfreezer diye bir programcık olması lazım onunla deepfreeze'i şifre kullanmadan etkisizleştirebilirsiniz. :)

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
Windows 7 ve ya 8 kullanıyorsan UAC sistemini şifreli hale getir, kimsme senden habersiz program yükleyemesin. :D Deepfreze türü programlarla uğraşmaktan daha kolay.
1- Başlat menüsü arama satırına regedit yazın ve Enter'a basın.

2- Açılan Kayıt Defteri'nde HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\System yolunu izleyin.

3- System anahtarına bir kere tıklayıp seçili hale getirdiğinizde sağ tarafta ConsentPromptBehaviorAdmin anahtarını göreceksiniz. Bu anahtara çift tıklayın ve

• Şifre sorulması için 1
  • Varsayılan haline geri getirmek için 5
  • Hiç uyarı çıkmaması için 0 (Önerilmez. Kullanıcı hesabı denetimi güvenliğiniz açısından sizi her zaman uyarmalıdır.)
sshot-72.png