Intel Kafayı Yedi!!!

Bu konuyu okuyanlar

KRZMNİTK

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,067
Ben marka fanboyu değilim de siz maaşlı AMD övücülerdensiniz bence. Intel ne zaman işlemci duyursa bu kitle bir anda AMD için PR çalışması yapıp bir süre sonra kayboluyor.
maaşlı övücülük diye bir meslek mi varmışş ?. O zaman intel çöp ya, 8 çekirdek ne kardeşim, intel vatan haini, amd pkk'yla savaşıyor, vatanımıza yardım ediyor, Amd ayrıca mükemmel bir şey aşırı iyi render ve oyun performansı var, İntel kullananlar vatan hainidir(!)

Axe42

Asistan
Reaksiyon puanı
55
maaşlı övücülük diye bir meslek mi varmışş ?. O zaman intel çöp ya, 8 çekirdek ne kardeşim, intel vatan haini, amd pkk'yla savaşıyor, vatanımıza yardım ediyor, Amd ayrıca mükemmel bir şey aşırı iyi render ve oyun performansı var, İntel kullananlar vatan hainidir(!)
iyi dedin kralım vatan haini Intel'ciler hepsi FETÖ'ye çalışıyor püü(!)

Xinzu

Doçent
Reaksiyon puanı
898
Konu çok uzamış anlaşılan, intelin ne yapmak istediğini hep birlikte göreceğiz, herkes amacına uygun işlemciyi alır artık?‍♂️

Reaksiyon puanı
8,022
Evet render konusun da rakibi olmayan Ryzen 7 yeniyor çok güzel fanboysun böyle devam.
Ben render almıyorum oyun oynuyorum render performansı zerre umrumda değil. Senin de render almadığını , Render kelimesini de Youtube incelemelerinde öğrendiğini de varsayarsak salla kardeşim.

Reaksiyon puanı
8,022
Şu her şeye fanboy diyen kesimden yıldım gerçekten. Bi kurtulamadık.
Üstte ilk fanboy diyen sendin senden de kurtulamadık ama neyse ;)
Mesaj otomatik birleştirildi:

İroniyi yakalayamazsanız yorum yapmayın bence, komik oluyorsunuz ?

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
Yine burada AMD-İntel savaşları görüyorum, yine fan boy diyenler görüyorum. Ama daha işlemci çıkmamıştı. Hemen insanlar kaos ortamı yaratmıştı. Daha çok gereksiz yere uzarsa, konu yine kilitlenebilirdi.
Daha işlemci çıkmadan ve testler falan yapılmadan, bilemeyiz ne kadar güçlü olacağını.

Axe42

Asistan
Reaksiyon puanı
55
Hayır render ile uğraşıyorum.
yani amacına karşı alacağın işlemci belli değil mi? Render yoğunluklu işin var ise Ryzen daha mantıklı bir seçim. Az önceki arkadaş ta render için isteseydi ona da 10700F yerine 3600x önerecektin muhtemelen çünkü alanları farklı kendi alanlarında iki seri de harika işlemciler.
Şu her şeye fanboy diyen kesimden yıldım gerçekten. Bi kurtulamadık.
Şey... Fanboy kelimesini ilk ve en çok kullanan kişi sizsiziniz hocam.

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Yine burada AMD-İntel savaşları görüyorum, yine fan boy diyenler görüyorum. Ama daha işlemci çıkmamıştı. Hemen insanlar kaos ortamı yaratmıştı. Daha çok gereksiz yere uzarsa, konu yine kilitlenebilirdi.
Daha işlemci çıkmadan ve testler falan yapılmadan, bilemeyiz ne kadar güçlü olacağını.
Katılıyorum.

Ahmet-

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,042
katılıyorum.