Yardım Insydeh20. Bios modlayacak biri var mı?

Bu konuyu okuyanlar

lundermanmull

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
5
Elimde eski bir laptop var hayata gelebilecek seviyelere getirdim.

Önceden cs 10 15 fpsti şuan yağ gibi 70 90 akıyor

Fakat fanları çok ses yapıyor ve rami overclock edemiyorum. Advanced bölümü gerekiyor ama modlamak falan gerekiyor ve 0 bilgim var bios madalyayla ilgili yardım edebilecek biri var mı?

Bios: insydeh20 (laptop versiyon)

EFI Shell

shellx64.efi
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
18,969
Elimde eski bir laptop var hayata gelebilecek seviyelere getirdim.

Önceden cs 10 15 fpsti şuan yağ gibi 70 90 akıyor

Fakat fanları çok ses yapıyor ve rami overclock edemiyorum. Advanced bölümü gerekiyor ama modlamak falan gerekiyor ve 0 bilgim var bios madalyayla ilgili yardım edebilecek biri var mı?

Bios: insydeh20 (laptop versiyon)
Zaten laptop chipsetlerinde (HM65 vs) RAM overclocku ve XMP gibi şeyler yok. Sadece içerisinde DDR3 1066 vs gibi seçenekler var ve bu da otomatiğe ayarlı geliyor. Fana gelecek olursak, onun gibi şeylerse var. Insyde modladtırmak istiyorsan BIOS Mods ve Win-RAID'de konu aç. Mesela, BIOS Mods'da dudu2002 yardım eder sana.

lundermanmull

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
5
Zaten laptop chipsetlerinde (HM65 vs) RAM overclocku ve XMP gibi şeyler yok. Sadece içerisinde DDR3 1066 vs gibi seçenekler var ve bu da otomatiğe ayarlı geliyor. Fana gelecek olursak, onun gibi şeylerse var. Insyde modladtırmak istiyorsan BIOS Mods ve Win-RAID'de konu aç. Mesela, BIOS Mods'da dudu2002 yardım eder sana.
Konuyu tam olarak nereye açmam gerek bulamadımda