Soru İnstagram Farklı hesaplar arasında bağlantı ?

Bu konuyu okuyanlar

eSoss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba, 2 tane farklı hesabım var farklı e-mail adresleriyle açılmış . İkisinin tek ortak noktası benim cep numaramla kayıtlı olmaları ama ikisinde de rehber senkronizasyonu kapalı. İki hesap arasında ortak arkadaş yok tamamen birbirinden bağımsız . Şimdi sorun şu :
Hesplarımdan bir tanesini ekleyen herhangi bir kişi, çok kısa bi süre sonra diğerini de ekliyo ?
bu iki hesabı elimden geldiği kadar birbirinden bağımsız tuttum ben . Birini ekleyen bir kişi diğerini de hemen nasıl bulabiliyor ? Anlayamadım. bi fikri olan var mı ?

Emirhan Sonmez

Doçent
Reaksiyon puanı
406
Merhaba, 2 tane farklı hesabım var farklı e-mail adresleriyle açılmış . İkisinin tek ortak noktası benim cep numaramla kayıtlı olmaları ama ikisinde de rehber senkronizasyonu kapalı. İki hesap arasında ortak arkadaş yok tamamen birbirinden bağımsız . Şimdi sorun şu :
Hesplarımdan bir tanesini ekleyen herhangi bir kişi, çok kısa bi süre sonra diğerini de ekliyo ?
bu iki hesabı elimden geldiği kadar birbirinden bağımsız tuttum ben . Birini ekleyen bir kişi diğerini de hemen nasıl bulabiliyor ? Anlayamadım. bi fikri olan var mı ?
Kişilerin sizi bulduğunu anladim.oyleyse telefon numaraları aynı diye galiba tanıyabilecegin hesaplarda çıkıyor

berkunal

Asistan
Reaksiyon puanı
62
Tanıyor olabileceğin eklentisinde çıkıyor. Rehber senkronizasyonuyla bağımsız işliyor.

eSoss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
peki bu durumu engellemenin bir yolu yok mu? iki hesabın birbiriyle uzaktan yakından hiç alakası olmayan hesaplar olmasını istiyorum .

Mr.Pavarotti

Doçent
Reaksiyon puanı
584
peki bu durumu engellemenin bir yolu yok mu? iki hesabın birbiriyle uzaktan yakından hiç alakası olmayan hesaplar olmasını istiyorum .
Vallahi yok galiba çünkü gün geçtikçe bu sosyal platformlar algoritmasını geliştiriyor.. bizi bizden iyi tanıyorlar şöyle bir şey olabilir aynı ip üzerinden bağlanmayın. VPN kullanın eğer üşenmezseniz..