İngilterenin rokortmeni

0ReiS0

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
91
İNGİLTERE'NİN REKORTMENİ O... 14'üncü çocuğuna hamile

JoanneWatson.jpg

37 yaşında olmasına rağmen 13 çocuğu var. 7 ay önce doğuran anne şimdi yine hamile.

İngiliz Joanne Watson bundan 7 ay önce 13'üncü çocuğunu dünyaya getirmişti. İngiltere'de alışılmadık kadar kalabalık bir aileye sahip olan Watson şimdi 14'üncü çocuğuna hamile olduğu için çok mutlu olduğunu söyledi.

Üç aylık hamile olan 37 yaşındaki kadın, "Hamile kalmayı seviyorum. Ayrıca çok şanslıyım; hamilelikten hemen sonra çok kolay bir şekilde kilo veriyorum ve doğum sonrası ağrı çekmiyorum" dedi.

Evin babası 42 yaşındaki John Watson da kalabalık bir aileye sahip olduğu için çok mutlu. John, "Kendimi dünyanın en mutlu babası olarak görüyorum. Bütün çocuklarım çok sağlıklı ve ayrıca karım da bu kadar doğuma rağmen hala çok çekici" dedi.

14'üncü çocuğunu doğurmaya hazırlanan Joanne Watson, "Çocuk dünyaya geldiğinde bu son diyorum ama biraz zaman geçtikten sonra yeniden hamilelik elbiselerimi özlüyorum. Bu aşamada hamilelik elbiselerimi emekliye ayırmaya hiç niyetim yok" şeklinde konuştu.

Maşallah.

Kaynak

İNGİLTERE'NİN REKORTMENİ O... 14'üncü çocuğuna hamile - NetHaber Internet haber sitesi

rave

Asistan
Reaksiyon puanı
0
hatun hala genç kız gibi. formunu iyi korumuş.

WaterBoy

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Bizim memleketin rekorunu merak ettim şimdi şurası kesin ingiltereyi egale etmişizdir :D