İndirme Yöneticisi seçimi ?

icaz

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Selam arkadaşlar.
Balıklama konuya dalıyorum, firefox da ki flashgot gibi çalışan chrome veya operada çalışan bir indirme yönetici var mı (özellikle opera) ? benim istediğim şey bir video açtığımda onu yakalaması ve kolayca indirebilmem (flashgot da ki gibi )

şimdiden teşekkürler.

evowinds

Dekan
Reaksiyon puanı
174
Eklenti mi soruyorsun yoksa ayrı bir program mı?

icaz

Asistan
Reaksiyon puanı
1
eklenti soruyorum, ben şu anda orbit downloader kullanıyorum, eskiden orbitin kendi bir simgesi çıkıyordu videoların üzerinde şu anda o da çıkmıyor ? o neden çıkmıyor ki ??

---------- Post added at 11:41 ---------- Previous post was at 11:37 ----------

bunu herhangi bir dowload manager ile kullanabiliyormuyum, yoksa kendisi opera kendisimi indirme yapıyor

sorgusual

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Eklentiden ziyade Internet Download Manager kullanırsan mükemmel performans alırsın. İndirirken bütün kaynakları sömürüyor resmen. İstediğin tarayıcılarla da koordineli çalışıyor.

icaz

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Eklentiden ziyade Internet Download Manager kullanırsan mükemmel performans alırsın. İndirirken bütün kaynakları sömürüyor resmen. İstediğin tarayıcılarla da koordineli çalışıyor.

ücretli değil mi o ?

sorgusual

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ücretli değil mi o ?
Evet ücretli maalesef. Torrent sitelerinden aratıp indirmeni hiç tavsiye etmiyorum. Bunlar çok yanlış şeyler! Hele hele thepiratebay sitesinin bu uygulamaları bulundurduğunu söylüyorlar, hepsini kınıyorum.

xyz1234

Profesör
Reaksiyon puanı
13
Evet ücretli maalesef. Torrent sitelerinden aratıp indirmeni hiç tavsiye etmiyorum. Bunlar çok yanlış şeyler! Hele hele thepiratebay sitesinin bu uygulamaları bulundurduğunu söylüyorlar, hepsini kınıyorum.

ücretsi sürümüde var.

timuruntorunu

Asistan
Reaksiyon puanı
1
orbit ve idm ile opera da video indirme yapılabiliyor, mediabar eklentisi ile de indirme linkini indirme yöneticisine ekleme yaparak videoları indirebilirsiniz

mrtlln

Asistan
Reaksiyon puanı
61
idm diyorum herşeyi var diyorum