İnci sözlük

Detected

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Şu ana kadar uğramadığım mekanlardandır kendisi.

TheAbidinoqlu

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Türkiye'nin tanışmaması imkansız olan gereksiz bir topluluk,bunlar nedeniyle küfür normal hale geldi,İNTERNETİ KIZIMIZA KARDEŞİMİZE KULLANDIRAMAZ OLDUK,kuralları en üst seviyeye çıkarmak zorunda kaldık,çok yazık çok!kafa dagıtmaktansa baska seylerde amacı olan gereksız bir hiç toplulğu

serkanince444

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İnci sözlüğe sadece küfür ve dalga geçmek olarak bakılmamalı,anarşist bir felsefesi var o açıdan bakmaya çalışın,zorlayın saksıları.

serkanince444

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
anarşist felsefe :D

sen saksıyı fazla zorlamışsın dostum.

ee tabi kölelerin anlayamayacağı şeyler bunlar.ha böyle bir kavramın olduğunu bil diye

-Anarşist felsefe, öncelikle siyasal alanda kendisini bir eylem felsefesi olarak ortaya koyar. Farklı anarşist filozoflarda farklı anarşizm felsefeleri sözkonusu olmakla birlikte, temel kavramlar olarak özgürlük ve iktidar karşıtlığı, hiyerşik düzenlemelerin reddiyesi gibi ortak paydalar bulunabilir. Anarşizm politik bir akım olarak 19. yüzyılın önemli akımlarındadndır.

saksıyı kırmadın inş.ben burda inci sözlük avukatı durumuna düşmek istemem,sadece yanlış yorumlandığından bahsediyorum.

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
ee tabi kölelerin anlayamayacağı şeyler bunlar.ha böyle bir kavramın olduğunu bil diye

-Anarşist felsefe, öncelikle siyasal alanda kendisini bir eylem felsefesi olarak ortaya koyar. Farklı anarşist filozoflarda farklı anarşizm felsefeleri sözkonusu olmakla birlikte, temel kavramlar olarak özgürlük ve iktidar karşıtlığı, hiyerşik düzenlemelerin reddiyesi gibi ortak paydalar bulunabilir. Anarşizm politik bir akım olarak 19. yüzyılın önemli akımlarındadndır.

saksıyı kırmadın inş.ben burda inci sözlük avukatı durumuna düşmek istemem,sadece yanlış yorumlandığından bahsediyorum.

tamam tamam, sen kazandın. git yat, yarın bayram. anarşik gençlik :)

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Küfrün ve hakaretin adı felsefe mi olmuş?

Vay arkadaş...

mela

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Biri ailenden birine espri mahiyetinde günyüzü görmemiş küfürler ediyor,ve sen bunu kaldırabiliyorsun.. Olmamalı diyoruz

manyax2007

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
mevzu bahsi bile boş

vay be küfretmeyi bile marifet sayanlar varmış neyse

DarKeN

Profesör
Reaksiyon puanı
88
Küfrün ve hakaretin adı felsefe mi olmuş?

Vay arkadaş...
Ne var soyunmak sanat oluyor da küfür etmek neden felsefe olmasın mesela bazı düşünürler kendilerine küfür ve hakaret edilmesinden zevk alıyorlar :)

Naaa

Profesör
Reaksiyon puanı
3
yazdıklarını 1 gram tınlamıyorum.ama bazı muhabbetlerini severek okuyorum:) bence zararları yok. isteyen okur isteyen okumaz.

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
küfür demişsiniz ya bir resim vardi eklemeyi unutmuşum buyurun..

405402_407376232656043_1747195125_n.jpg

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
bu duruma tipik bir medyanın bilinçaltından girip üstünden çıkma vakası diyoruz.

DarKeN

Profesör
Reaksiyon puanı
88
küfür demişsiniz ya bir resim vardi eklemeyi unutmuşum buyurun..

405402_407376232656043_1747195125_n.jpg
Bu yorumu yazan kişi bence gerçekten açık fikirli ve gerçekleri dogmalarla değil de arayarak bulmaya çalışan bir insan. İnci sözlükte yazıyor olması bunu değiştirmiyor. Dünyada yüzlerce (bk. http://bit.ly/3GhqZ7 ) din var hangisi gerçek hangisi değil işimiz zor her din lideri kendi felsefi kurallarını anlattığı, kendi hayat görüşünü ve fikirlerini aşıladığı bir sistem oluşturmuş. Tabi Türkiye'de doğanlar müslüman oluyor, Avrupa'da doğanlar hristiyan, uzak doğudakiler budist oluyor çoğunlukla... Galiba nerede dünyaya gözlerini açtığın çok önemli bu konuda zira müslüman olmayanlar otomatikman cehenneme gidiyor biliyorsunuz islama göre ...

Muvahhid

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Kısaca birbirlerine ve herkese alenen sövmekten zerre rahatsızlık duymayan insanlar topluluğu..

itueew

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ayda yılda bir siteye gidin hit başlıklara bakın bazen fena kapaklara bulunuyor ve ciddi anlamda gülüyorsunuz. Onun dışında sürekli takılacak bir site değil.

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Bu gerzekler nasıl yayın yapıyor arkadaş? Yok mu kapattıracak birileri?

9OBZH.png

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
Onlarin yazdıkların da mantık araman bence cok komık sen, daha oncekı paylaşımları gor genel olarak arkadaşların soyledıklerıne bak mantık nerede gor.

eylül38

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Nerde yetiştiği belli olmayan, akraba evliliği sonucu olan embriyoların uğrak yeriydi. İnsanı zorla embriyolar..
Sonra ben de terk ettim.

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
yazdıgı seyler son derece mantıklı bana gore...

bana göre de yazdıkları son derece mantıktan nasip almamışlığın göstergesi. Bir insanın iyi bir insan olmasını dine bağlamak ve o insan üzerinden bir dini sorgulamak ne kadar mantıklı bir davranış? mizaç diye bir kavram vardır ve değişmesi imkansızdır. sen kötü mizaçlı bir insanı dünyanın tüm iyi şeyleriyle terbiye etmeye çalışsan da, bir yaştan sonra sadece arpa boyu kadar katkın olur, karakterine hiç bir şey katamazsın.

Bu eleman İslamiyeti kaynağından kendisi araştırıp, insanlık namına ne gibi iyilikler sunduğunu araştırmaktansa, kafasına göre birini rol model alıp, müslüman diye mimledikten sonra onun üzerinden islamiyeti sorgulamasından, (iyi bir insan mıdır bilemem) bir aptal olduğunu anlıyoruz.

Bak Yusuf İslam ne diyor; Müslüman olmadan önce müslümanları tanısaydım eğer, kesinlikle müslüman olmazdım. Ben önce Kur'an la tanıştım ve de müslüman oldum.