Soru ince hafif şık bataryası kamerası güçlü telefon önerisi

Bu konuyu okuyanlar

şkrkz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
arkadaşlar 7 yıldır samsung a5 kullanıyordum defalarca düşürdüm ekran vs sapasağlam batarya öldü hali ile artık acilen bi telefon almam gerek beni4.5 yıl idare edecek düşmelere karşı dayanıklı bataryası şarjı güçlü kamerası güzel ince hafi şık orta uygun fiyatlı bi telefon önerir misiniz 5g olursa güzel olur internet çok kullanıyorum sadece
(ağırlık ve incelik olarak beni tatmin edecek bi telefon şu an bulamam muhtemelen en azından diğer isteklerimi karşılayacak bi telefon)

Son düzenleme:

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,709
Artık öyle bir telefon kalmadı. Şimdikiler 180-190 gram altına düşmüyor. Ben de de A7 2018 var. Bir tek batarya biraz zayıf kalıyor. Çıksa bir benzeri alırım.

şkrkz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Artık öyle bir telefon kalmadı. Şimdikiler 180-190 gram altına düşmüyor. Ben de de A7 2018 var. Bir tek batarya biraz zayıf kalıyor. Çıksa bir benzeri alırım.
batarya en önemlisi
ağırlık ve incelik konusunu es geçecem biraz mecburen dediğiniz gibi öyle bi telefon yok şu an hepsi ağır

Son düzenleme:

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,709
Artık yenisini bulamazsın. Çok şık duruyor. Şimdikiler (A71/A72/A73) daha ağır. Bataryalar daha güçlü.

Son düzenleme:

lordare

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,594
Hafif ve şık batarya bir telefonda nasıl olur ve bir insan neden böyle bir şey ister diye düşündüm jeton sonradan düştü tabi gecenin bu saatinde bu kadar oluyor :D

Reaksiyon puanı
948
Ben daha önce a serisinden kullanıyordum şimdi ilk defa s serisinden cihaz aldım anneme a serisi yeni cihaz aldık kardeşime de a serisi 2. El cihaz aldık yani evde 3 tane a serisi var benim telefon s serisinden gerçekten şebekesi çok daha iyi çekiyor benimkinin.
Telefonla arama mesaj konusunda daha az sıkıntı çekiyorum.
Yani ben sanırdım ki bazı özellikleri kırpılmış ama bunu da fark etmiş oldum.
Batarya hafiflik falan boş hikaye alacaksan eğer Samsungtan s serisinden alacaksın.
Xiaomi alacaksan mi serisinden redmilerden uzak durcan.
Tasarım konusunda Huawei cihazlar güzel ama onda da google servisleri yok.

şkrkz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Ben daha önce a serisinden kullanıyordum şimdi ilk defa s serisinden cihaz aldım anneme a serisi yeni cihaz aldık kardeşime de a serisi 2. El cihaz aldık yani evde 3 tane a serisi var benim telefon s serisinden gerçekten şebekesi çok daha iyi çekiyor benimkinin.
Telefonla arama mesaj konusunda daha az sıkıntı çekiyorum.
Yani ben sanırdım ki bazı özellikleri kırpılmış ama bunu da fark etmiş oldum.
Batarya hafiflik falan boş hikaye alacaksan eğer Samsungtan s serisinden alacaksın.
Xiaomi alacaksan mi serisinden redmilerden uzak durcan.
Tasarım konusunda Huawei cihazlar güzel ama onda da google servisleri yok.
herkes redmi öneriyor nedense huwae bende çok beğendim çoğunda 5g yok hatta hepsinde ve google servisi dediğiniz gibi

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,709
Ucuz etin yahnisi yavan olurmuş.
Teknik verilere bakıp, Abooo diyorlar ama dandik se dandik. Samsung'dan şaşma.

Jubei

Müdavim
Reaksiyon puanı
477