Haber İmamoğlu ve Yavaş'a yasak talebi!

Leon Dayı

Profesör
Reaksiyon puanı
1,597
İmamoğlu ve Yavaş'a yasak talebi!

Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş'ın Cumhurbaşkanı Yardımcısı olmaması için YSK'ya başvuru yapıldı.

Benim görüşüm: Seçimi kaybedeceklerini anladıkları için her yolu deniyorlar ama başaramayacaklar. Atamızın izinde Kemal Kılıçdaroğlu geliyor! ❤️??

Reaksiyon puanı
5,171
İmamoğlu ve Yavaş'a yasak talebi!

Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş'ın Cumhurbaşkanı Yardımcısı olmaması için YSK'ya başvuru yapıldı.

Benim görüşüm: Seçimi kaybedeceklerini anladıkları için her yolu deniyorlar ama başaramayacaklar. Atamızın izinde Kemal Kılıçdaroğlu geliyor! ❤️??
Kirli oyunları ile İstanbul seçimini yeniletenler şaşırtmıyor işte. En şaşırdığım nokta 'Ahlak' kelimesini dilinden düşürmeyenlerin bu ahlaksızlıkları yapanları desteklemesi...

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
Gerçketen çok güzel çarpıtmışınız gene :(

Haberi lütfen düzgünce oyup konu açın veya yorum yapın.

Sıradan bir vatandaş bunlar belediye başkanı değil mi. Devlet memuru değil mi nasıl oluyorda meydanlarda biz Cumhurbaşkanı yardımcısıyız gibi propaganda yapıyorlar diye eleştirmiş gayette haklı aslında.

Siyasete atılmak isteyen devlet memurunun İSTİFA ETMESİ GEREKİR. Hem belediye başkanı olup hem siyaset yapıp hemde Cumhurbaşkanı yardımcılığı makamını kullanmalarını eleştirmişler.

1680889970713.png

Reaksiyon puanı
5,171
Gerçketen çok güzel çarpıtmışınız gene :(

Haberi lütfen düzgünce oyup konu açın veya yorum yapın.

Sıradan bir vatandaş bunlar belediye başkanı değil mi. Devlet memuru değil mi nasıl oluyorda meydanlarda biz Cumhurbaşkanı yardımcısıyız gibi propaganda yapıyorlar diye eleştirmiş gayette haklı aslında.

Siyasete atılmak isteyen devlet memurunun İSTİFA ETMESİ GEREKİR. Hem belediye başkanı olup hem siyaset yapıp hemde Cumhurbaşkanı yardımcılığı makamını kullanmalarını eleştirmişler.

Ekli dosyayı görüntüle 181331
Erdoğanın 3. dönemini 7462736 kere doldurması gibi gayet haklı bencede(!)

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
YSK'dan ümitlerini kesmişlerdir dostum. Nede olsa istanbul seçimini haksız yenileyende ysk.

Belki onlarda 2. dönemi olduğunu biliyordur ondan başvurmamıştır nereden biliyon ? Çünkü benim gördüğüm çoğu hukukçu aday olabilir diyordu zaten... Muhalefetten SES BİLE ÇIKMADI. Sizin taktığınız kadar onlar takmıyor veya umurlarında bile değil.

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
Aynısını işte Yavaş ve İmamoğlu'nun Cumhurbaşkanı yardımcısı olmasına söyleyebilirim. Bu ülkede millet açken 3-4 yerden maaş alan memurlar varken bencede önemsiz şeyler.

Ama sen Mansur Yavaş ve Ekrem İmamoğlunun çift yerden maaş almasını savunurken söylüyorsun bunu farkındasın dimi !

Hem belediye başkanı hem Cumhurbaşkanı yardımcısı mı olacaklar !!! Lafa geldimi israfa karşıyız 2-3 yerden maaş almaya karşıyız ama konu CHP ise serbest !

Reaksiyon puanı
5,171
Ama sen Mansur Yavaş ve Ekrem İmamoğlunun çift yerden maaş almasını savunurken söylüyorsun bunu farkındasın dimi !

Hem belediye başkanı hem Cumhurbaşkanı yardımcısı mı olacaklar !!! Lafa geldimi israfa karşıyız 2-3 yerden maaş almaya karşıyız ama konu CHP ise serbest !
Tek derdin bu olsun dostum. İkisininde tek maaşlı olacağına emin olabilirsin.

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
Tek derdin bu olsun dostum. İkisininde tek maaşlı olacağına emin olabilirsin.

Tek derdim o da değil.

1+5+2 sistemi ile gereksiz kişilere Cumhurbaşkanı yardımcısı maaşı verilecek.

Ve YASAL OLARAK aynı anda hem yürütme hem yasamada çalışamazsın kuvvet ayrılığına aykırı. Belediye başkanı ve Cumhurbaşkanı yardımcsııs olunmaz.

Reaksiyon puanı
5,171
Tek derdim o da değil.

1+5+2 sistemi ile gereksiz kişilere Cumhurbaşkanı yardımcısı maaşı verilecek.

Ve YASAL OLARAK aynı anda hem yürütme hem yasamada çalışamazsın kuvvet ayrılığına aykırı. Belediye başkanı ve Cumhurbaşkanı yardımcsııs olunmaz.
Oradaki insanların hiçbirinin üç kuruşluk cb. yardımcısı maaşına ihtiyacı yok emin ol. Varsada Kur korumalı sistemine giden paranın 1/100000'i ile karşılanır.

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
Oradaki insanların hiçbirinin üç kuruşluk cb. yardımcısı maaşına ihtiyacı yok emin ol. Varsada Kur korumalı sistemine giden paranın 1/100000'i ile karşılanır.

Böyle savunma mı olur :)

Bir şeyi eleştiriyorsan SEN YAPMAYACAN...

Ama muhalefet neyi eleştiriyorsa fazlasıyla yapıyor. Düne kadar partili Cumhurbaşkanı olmaz diye sayıp sövüyorlardı şimdi kendileri partili Cumhurbaşkanı adayı çıkardılar.

Reaksiyon puanı
5,171
Böyle savunma mı olur :)

Bir şeyi eleştiriyorsan SEN YAPMAYACAN...

Ama muhalefet neyi eleştiriyorsa fazlasıyla yapıyor. Düne kadar partili Cumhurbaşkanı olmaz diye sayıp sövüyorlardı şimdi kendileri partili Cumhurbaşkanı adayı çıkardılar.
Dostum bunca israf varken kur korumalı şu bu 5 kişinin memur maaşına takıldın ya helal olsun.

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
Dostum bunca israf varken kur korumalı şu bu 5 kişinin memur maaşına takıldın ya helal olsun.

5 değil 5+2 ayrıca başka verilecek var mı son günlerde bilemiyoz...

ayrıca onların hepsinin altında en az 10-15 kişi olacak üst düzey maaş alan memurlar danışmanlar sekreter koruma flan ... Yani en az 100-150 kişi... En az 40-50 bin TL maaş alan kişi.

Not: Ayrıca mesela maaş değil bir şeyi eleştirip aynısını yapmak.

Reaksiyon puanı
5,171
5 değil 5+2 ayrıca başka verilecek var mı son günlerde bilemiyoz...

ayrıca onların hepsinin altında en az 10-15 kişi olacak üst düzey maaş alan memurlar danışmanlar sekreter koruma flan ... Yani en az 100-150 kişi... En az 40-50 bin TL maaş alan kişi.

Not: Ayrıca mesela maaş değil bir şeyi eleştirip aynısını yapmak.
Dostum 100 yıl maaş ödeseler bir yazlık saray parası etmeyecek emin olabilirsin. Bu kadar hassassan israf konusunda saray harcamalarından başlamanı öneririm.

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
Dostum 100 yıl maaş ödeseler bir yazlık saray parası etmeyecek emin olabilirsin. Bu kadar hassassan israf konusunda saray harcamalarından başlamanı öneririm.

Bak bu arada iyi hatırlattın bu sözlerinide yiyecekler dedi dersin...

Saray israf flan hikaye. Kazara başa gelse hepsi kullanacak onları gene.

Not: Sen halen daha parasındasın işin ben SÖZ VERMENİN veya KÖRLEMESİNE ELEŞTİRİP aynısını yapmalarını söylüyorum.

Bak bak LAFLARA BAK :D