"Kılıçdaroğlu öldürülecek, yerine İmamoğlu getirilecek"

Bu konuyu okuyanlar

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Katılım
12 Mart 2011
Mesajlar
35,213
Reaksiyon puanı
10,319
Puanları
113
Suç örgütü lideri Alaattin Çakıcı'nın Kemal Kılıçdaroğlu'nu açık açık tehdit etmesi ve Devlet Bahçeli tarafından "Benim dava arkadaşımdır" diyerek himaye görmesiyle başlayan tartışma sürüyor.

Çakıcı, Kılıçdaroğlu'na yönelik üçüncü mektubunu da dün yayınladı.

Türkiye gazetesi yazarı Fuat Uğur, Kemal Kılıçdaroğlu'nun Alaattin Çakıcı'ya satışması için birileri tarafından teşvik edildiğini öne sürdü. Uğur'un çizdiği senaryoya göre buradaki amaç Kılıçdaroğlu'na yönelik bir suikast girişiminin ardından Çakıcı ve Cumhur İttifakı'nın olağan şüpheli olarak ilan edilmesi...

Uğur'un ilginç kaos ve suikast senaryosuna yer verdiği "Kılıçdaroğlu kendisine 'Çakıcı’ya sataş' diyenlerin tehlikeli niyetini biliyor mudur?" başlıklı yazısı şöyle:

“CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun hepinizin tanık olduğu pek çok “becerisi”nin olduğunu hep söylüyorum ama aynı zamanda biliyorum ki mantık ve muhakeme yürütme konusunda hiçbir yeteneği yok.

Bu yüzden kendisine neden “Alaattin Çakıcı’yı hedef al, o Bahçeli’ye yakın bir isim. Böylece Cumhur İttifakı surlarında büyük bir gedik açmış olursun” dediklerini asla anlayamıyor.

CHP grup toplantılarında ya da kendisine her mikrofon uzatıldığında defalarca “Mafya babası” dedikten sonra beklenen oldu ve Alaattin Çakıcı Twitter hesabından “Akıllı ol, vatan hainleri ile Bahçeli’yi aynı kefeye koyarsan hayatının hatasını yaparsın” ve “Seni bakla kazığı ile tanıştırırım” tarzı tehdit ve hakaret dolu sözler yayınladı.

İstenen olmuştu.

Kılıçdaroğlu’na bu aklı verenler çok mutluydu. Tehdit belgelenmişti. Üstelik de tehditkâr kişinin kendi ağzından MHP lideri Devlet Bahçeli ile yakın ilişkisi de kayıt altına alınmıştı.

“TIPKI KARLOV SUİKASTINDAKİ GİBİ BU KEZ KEMAL KILIÇDAROĞLU’NA TETİĞİ DOĞRULTACAK”

Nasıl bir hazırlık yapıldığını size anlatayım. Türkiye ve Rusya, Joe Biden ile birlikte artık yeniden küresel düzenin hedefinde. Bu kesimler şunu çok iyi biliyorlar.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın seçim dışı yöntemlerle indirilme girişimi ters teper. Bu durumda geriye Türkiye’yi allak bullak edecek ve kaos ortamına sürükleyecek bir olaya ihtiyaç var. Şimdi sonuç alıcı darbeyle, Kemal Kılıçdaroğlu’nun son bir kez işlerine yaraması gerekiyor.

Sincan’da provası yapıldı ama plan şimdi daha büyük.

FETÖ’cü kripto kamikazelerden biri tıpkı Karlov suikastındaki gibi bu kez Kemal Kılıçdaroğlu’na tetiği doğrultacak. Ama faili meçhul suikastın ardından suçlanacak kişi iktidardaki Cumhur İttifakı’nın ortağı MHP’nin lideri Devlet Bahçeli’nin yakını olduğu tescilli Alaattin Çakıcı olacak. Yani suikastı iktidar yaptırmış gibi bir algı oluşturulacak.

“ÖLÜ KILIÇDAROĞLU BİR İŞE DAHA YARAYACAK YERİNE EKREM İMAMOĞLU GETİRİLECEK”

Kaos, FETÖ ve PKK’nın da işin içine girmesiyle büyütülecek ve Türkiye’nin bölgedeki gücü sıfırlanmakla kalmayıp PKK ve HDP’nin istediği ilk aşama olan özerklik hayata geçirilecek. Bu arada ölü Kılıçdaroğlu bir işe daha yarayacak. Yerine Ekrem İmamoğlu getirilecek.

Bizim Ümit Akdemir bu hain planın ipuçlarını aldığını söylediğinde taşlar yerine oturdu. Muhalefetteki azgınlaşma emareleri boşuna değil. Ümit, FETÖ’cülerin iç yazışmalarından, yayınlarda ağızlarından kaçırdığı her şeyi tek tek topluyor. Tıpkı bana bir ay önce WhatsApp’tan gönderdiği mesajdaki gibi.

1606583428967.png


Evet, Ümit aynen böyle yazdı 3 Ekim 2020 tarihli mesajında bana. Nitekim geçen hafta Bülent Arınç da Habertürk’e çıkarılıp konuşturulunca tekrar aradım onu dün, “Nereden öğrendin?” diye. Bana “FETÖ’cüler sıkıştırıyorlardı Abi bir süredir. Sonunda Biden’ın kazandığı kesinleşince onun da konuşması gündeme geldi” dedi.

“KILIÇDAROĞLU’NUN SAF SAF KENDİ ÖLÜM FERMANINI İMZALADIĞINI ANLATTI ÜMİT”

Şimdi de FETÖ’cülerin yazıları ve konuşmalarının bir süredir Türkiye’yi bekleyen kaos üzerine şekillendiğini, Kılıçdaroğlu’nun saf saf kendi ölüm fermanını imzaladığını anlattı Ümit. Kemal Bey bunu anlayacak durumda değil. Tehlike işte bu yüzden çok büyük.

Peki, eğer KAOS isteniyorsa Küresel Çete Erdoğan’a da suikast düşünebilir, neden Kılıçdaroğlu tercih ediliyor?

Ümit “Erdoğan’ı düşünmüyorlar çünkü Allah korusun böyle bir şey olursa, AK Parti mutlaka yerine liderini seçer ve erken seçimle çok daha fazla oyla iktidara gelir” dedi.

Doğru, mağdur edilen iktidarsa bu komplo kendi tabanlarında bile rağbet görmez ama muhalefet liderinin suikasta uğraması dünyayı da ayaklandırır ve PKK ve FETÖ’cülerin de katılımıyla en az Gezi’den 5 kat daha etkili eylemler ve iç karışıklıklar hayata geçirilmeye çalışılır. Hatırlayacaksınız, FETÖ, ilk başta desteklediği Geziciler, Bank Asya ATM’lerine ve yayın organlarına saldırınca hemen karşı pozisyon almıştı. PKK ise katılmamıştı Gezi’ye. Selahattin Demirtaş, PKK elebaşı Abdullah Öcalan’dan aldığı talimat uyarınca aynen şöyle demişti:

“Hükûmeti devirecek, darbeye doğru götürecek bir halk hareketini çıkarabilir miyiz anlayışı vardı. Bu kısmına şiddetle karşı çıktık. Gezi’ye mesafe koyduk”

Bugün aynı şey olmayacak.

Çünkü kaos ve karışıklıktan asıl amaçlanan, Irak-Suriye-Türkiye topraklarında kurulacak bir PKK devletinin temelini atıp Türkiye’nin bölgedeki rolünü sonlandırmak.

DEAD MAN WALKING-ÖLÜ ADAMIN YÜRÜYÜŞÜ

Ve dün.

Kemal Kılıçdaroğlu, FOX TV’de yeniden Çakıcı için “Beş paralık adam, mafya bozuntusu” dedi. Kılıçdaroğlu farkında olmadan kendisine çizilen yolda yürüyor.

Amerikalılar idam için elektrikli sandalyeye giden mahkûmların yürütülmesine “Dead man walking” derler.

Yani şöyle:

“Ölü adamın yürüyüşü”

Çünkü idam kararı kesinleşen mahkûm zaten “Ölü adam” olmuştur.

Kemal Kılıçdaroğlu da kendisini kışkırtanların niyetini sorgulamadan “Dead man walking” modunda devam ediyor.

Bakın CHP’li Aykut Erdoğdu ne diyor:

“İş başa düşerse kendimizi koruruz. Devlet çökmüşse kurduğumuz devleti de kurtarırız”

Mesaj alınmış.

O malum “Seçimle ya da başka şekilde” iktidara gelme hedefindeki ikinci seçenek devreye sokulacak.

Hazırlıklı ve uyanık olmalı. Karşımızdaki Küresel Çete ve Türkiye’deki maaşlı elemanları demokratik bir rakip değil, artık düşman konumundadır ve ona göre muamele görmelidir.”

 

Airbus

Müdavim
Katılım
20 Mart 2016
Mesajlar
1,333
Çözümler
2
Reaksiyon puanı
1,004
Puanları
113
Açıkçası Kılıçdaroğlunun öldürülmesi gibi bir şeye başta devlet izin vermez. Nedeni de yine siyasi sebepler. Alladdin Çakıcı olayı ve MHP ile yakın olması, iktidar partisininde MHP ile ittifakta olması sebebiyle doğrudan CHP'ye oy geçişine sebep olur. CHP içindeki gitmesini isteyen kişilerin onu öldürmeye çalışması daha büyük bir ihtimal. Emin olun o kişi önceden korunduğundan daha iyi korunuyordur şu an.

Her ne kadar Atatürk tarafından kurulmuş olsa da CHP darbelerin partisidir. Her yerde demokrasi çığırtkanlığı yaparlar fakat iş iktidara gelmek olduğunda darbeyi desteklerler (Türk siyasi tarihinde bu böyledir arkadaşlar isteyene açıklarım) Günümüz CHP'sinin ise zaten uzaktan yakından Atatürk ile alakası yok. Sağlam bir siyasi ideolojisi olmayan, Atatürkün ilkelerinden uzaklaşmış sadece adını kullanarak seçmen kitlesi toplayan bir parti.

Olası bir suikastte Erdoğanın seçilmeme sebebi ise basittir. Suikaste uğrayanın desteği artar. Şu an Cumhurbaşkanımıza (Allah korusun görevdeyken böyle bir şey olması büyük bir kaos ve ekonomik sıkıntı doğurur) bir suikast gerçekleşirse bu Akparti ve sağ kesimin oylarını ve gücünü arttırır. Dış destekli bir suikast planı olması halinde bu Erdoğanın en güçlü rakiplerinden birisine yapılır sebebi de o tarafa kitle toplamak olur. İç kaynaklı bir suikastin ise ihtimali bile yok.

İki açıdan da baktığımızda günümüzde bir suikast olayının gerçekleşmesini mümkün görmüyorum. Zaten eklenen whatsapp görüntüsünün ise sahte olduğu her yerinden görünüyor.
 

utkuversus

Mizuru
Emektar
Katılım
12 Temmuz 2015
Mesajlar
17,616
Çözümler
1
Reaksiyon puanı
13,128
Puanları
113
Yaş
19
Kılıçdaroğlu koltuğu bıraksın diyoruz, ölsün demiyoruz. Tez vakitte bıraksın hem de. Dolardan Eurodan daha büyük bir sıkıntı Kılıçdaroğlu. Bir an önce gitse keşke. Allah'ım n'olur.
 

OzkanK.

Müdavim
Katılım
3 Eylül 2019
Mesajlar
10,685
Reaksiyon puanı
13,050
Puanları
113
N'olamaaaaaaazzz!!!!
O bize lazım! :p

AKP'nin 18 yıldır iktidar olmasının baş mimarlarından Kemal Kılıçdaroğlu ama açıkçası bende gitmesini istiyorum ülkede bazı şeylerin düzelmesi için bunlar şart. Bazen görüyom çevremde Kemal Kılıçdaroğlunu TV'de gördümü insanlar kapat kapat kanalı değiştir diyor. Dinlemeyi geçtim görmek istemiyorlar :( Takip etmek için bazen ben dinleyeyim ne diyor acaba diyom Salı günü grup toplantısı çıkışı dinlerken moralim bozuluyor sinirleniyorum söylemleri o kadar saçma ve kötü geliyor ki. Bu tarz muhalefet ile ne iktidar kendine çeki düzen verir ne sistem düzelir ne ülke. Basma kalıp 3-5 kelime döndürüp döndürüp söyleniyor hep bir eleştiri gram çözüm önerisi yok.
Çıkıyor Emeklilikte yaşa takılanları biz çözecez yok atanamayan öğretmenleri biz atıyacaz. Yok vergileri biz düşürecez doları düşürecez enflasyon tek hane olacak memur maaşı artaya o olacak bu olacak bir sayıyor. ( Kimsede demiyor ki neyle yapacan hangi para ile parayı nerden bulacan diye :D Özelleştirmeye karşı yabancı sermayeye karşı vergi alınmasına karşı ÖTV ye KDV ye karşı havadan gelmeyeceğine göre kim nerden ne karşılığında para verecek bu sözler nasıl yapılacak belli değil. )

Belki o giderse AKP seçimi kaybeder ama yeterki ülkede Kaliteli yerli ve milli muhalefet olsun ve iktidara gelsin ben razıyım açıkçası. Şuan Hükümeti destekleyenleri ayakta diri tutan birliği beraberliği sağlayan çimonto açık konuşayım Kemal Kılıçdaroğlu :D O geleceğine Erdoğan kalsın diyor milyonlarca insan. CHP ve Kemal Kılıçdaroğlu nefreti kamçılıyor diri tutuyor anketlerdende görüldüğü gibi. Bu şartlarda muhalefetin oylarının uçması lazım CHP yüzde 18 lere gerilemiş.

Ama sabah akşam zıtlık üstüne hükümet ne derse tam tersini söyleme. hep kötümser tablo çizmek ve hesapsız kitapsız mavi boncuk dağıtması muhalefetin beni rahatsız ediyor. Eşcinseller ile ilgili söyledikleri Terör örgütleri ile ilgili söylenenler Ermeni Soykırımı ile ilgili söylenenler vb bir çok söylemi beni rahatsız ediyor bir vatandaş olarak...
 

Dertsizali

Profesör Dr Doçent Dertsizali :)
Katılım
24 Nisan 2020
Mesajlar
2,557
Reaksiyon puanı
2,168
Puanları
113
Bende tuhaf bir sey diyim o zaman kılıçdaroğlu giderse yerine gelen kişi ayni olacaktır... ben bir yapidan şüphe etmeye başladım bu yapı hem iktidarla muhalefeti yönetiyor... bu yapiyi deşifre etmeden hiç bir şey yoluna girmez..
AKP'nin 18 yıldır iktidar olmasının baş mimarlarından Kemal Kılıçdaroğlu ama açıkçası bende gitmesini istiyorum ülkede bazı şeylerin düzelmesi için bunlar şart. Bazen görüyom çevremde Kemal Kılıçdaroğlunu TV'de gördümü insanlar kapat kapat kanalı değiştir diyor. Dinlemeyi geçtim görmek istemiyorlar :( Takip etmek için bazen ben dinleyeyim ne diyor acaba diyom Salı günü grup toplantısı çıkışı dinlerken moralim bozuluyor sinirleniyorum söylemleri o kadar saçma ve kötü geliyor ki. Bu tarz muhalefet ile ne iktidar kendine çeki düzen verir ne sistem düzelir ne ülke. Basma kalıp 3-5 kelime döndürüp döndürüp söyleniyor hep bir eleştiri gram çözüm önerisi yok.
Çıkıyor Emeklilikte yaşa takılanları biz çözecez yok atanamayan öğretmenleri biz atıyacaz. Yok vergileri biz düşürecez doları düşürecez enflasyon tek hane olacak memur maaşı artaya o olacak bu olacak bir sayıyor. ( Kimsede demiyor ki neyle yapacan hangi para ile parayı nerden bulacan diye :D Özelleştirmeye karşı yabancı sermayeye karşı vergi alınmasına karşı ÖTV ye KDV ye karşı havadan gelmeyeceğine göre kim nerden ne karşılığında para verecek bu sözler nasıl yapılacak belli değil. )

Belki o giderse AKP seçimi kaybeder ama yeterki ülkede Kaliteli yerli ve milli muhalefet olsun ve iktidara gelsin ben razıyım açıkçası. Şuan Hükümeti destekleyenleri ayakta diri tutan birliği beraberliği sağlayan çimonto açık konuşayım Kemal Kılıçdaroğlu :D O geleceğine Erdoğan kalsın diyor milyonlarca insan. CHP ve Kemal Kılıçdaroğlu nefreti kamçılıyor diri tutuyor anketlerdende görüldüğü gibi. Bu şartlarda muhalefetin oylarının uçması lazım CHP yüzde 18 lere gerilemiş.

Ama sabah akşam zıtlık üstüne hükümet ne derse tam tersini söyleme. hep kötümser tablo çizmek ve hesapsız kitapsız mavi boncuk dağıtması muhalefetin beni rahatsız ediyor. Eşcinseller ile ilgili söyledikleri Terör örgütleri ile ilgili söylenenler Ermeni Soykırımı ile ilgili söylenenler vb bir çok söylemi beni rahatsız ediyor bir vatandaş olarak...
 

Erenist2020

Müdavim
Katılım
17 Şubat 2020
Mesajlar
8,949
Reaksiyon puanı
7,298
Puanları
113
Yaş
39
Suç örgütü lideri Alaattin Çakıcı'nın Kemal Kılıçdaroğlu'nu açık açık tehdit etmesi ve Devlet Bahçeli tarafından "Benim dava arkadaşımdır" diyerek himaye görmesiyle başlayan tartışma sürüyor.

Çakıcı, Kılıçdaroğlu'na yönelik üçüncü mektubunu da dün yayınladı.

Türkiye gazetesi yazarı Fuat Uğur, Kemal Kılıçdaroğlu'nun Alaattin Çakıcı'ya satışması için birileri tarafından teşvik edildiğini öne sürdü. Uğur'un çizdiği senaryoya göre buradaki amaç Kılıçdaroğlu'na yönelik bir suikast girişiminin ardından Çakıcı ve Cumhur İttifakı'nın olağan şüpheli olarak ilan edilmesi...

Uğur'un ilginç kaos ve suikast senaryosuna yer verdiği "Kılıçdaroğlu kendisine 'Çakıcı’ya sataş' diyenlerin tehlikeli niyetini biliyor mudur?" başlıklı yazısı şöyle:

“CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun hepinizin tanık olduğu pek çok “becerisi”nin olduğunu hep söylüyorum ama aynı zamanda biliyorum ki mantık ve muhakeme yürütme konusunda hiçbir yeteneği yok.

Bu yüzden kendisine neden “Alaattin Çakıcı’yı hedef al, o Bahçeli’ye yakın bir isim. Böylece Cumhur İttifakı surlarında büyük bir gedik açmış olursun” dediklerini asla anlayamıyor.

CHP grup toplantılarında ya da kendisine her mikrofon uzatıldığında defalarca “Mafya babası” dedikten sonra beklenen oldu ve Alaattin Çakıcı Twitter hesabından “Akıllı ol, vatan hainleri ile Bahçeli’yi aynı kefeye koyarsan hayatının hatasını yaparsın” ve “Seni bakla kazığı ile tanıştırırım” tarzı tehdit ve hakaret dolu sözler yayınladı.

İstenen olmuştu.

Kılıçdaroğlu’na bu aklı verenler çok mutluydu. Tehdit belgelenmişti. Üstelik de tehditkâr kişinin kendi ağzından MHP lideri Devlet Bahçeli ile yakın ilişkisi de kayıt altına alınmıştı.

“TIPKI KARLOV SUİKASTINDAKİ GİBİ BU KEZ KEMAL KILIÇDAROĞLU’NA TETİĞİ DOĞRULTACAK”

Nasıl bir hazırlık yapıldığını size anlatayım. Türkiye ve Rusya, Joe Biden ile birlikte artık yeniden küresel düzenin hedefinde. Bu kesimler şunu çok iyi biliyorlar.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın seçim dışı yöntemlerle indirilme girişimi ters teper. Bu durumda geriye Türkiye’yi allak bullak edecek ve kaos ortamına sürükleyecek bir olaya ihtiyaç var. Şimdi sonuç alıcı darbeyle, Kemal Kılıçdaroğlu’nun son bir kez işlerine yaraması gerekiyor.

Sincan’da provası yapıldı ama plan şimdi daha büyük.

FETÖ’cü kripto kamikazelerden biri tıpkı Karlov suikastındaki gibi bu kez Kemal Kılıçdaroğlu’na tetiği doğrultacak. Ama faili meçhul suikastın ardından suçlanacak kişi iktidardaki Cumhur İttifakı’nın ortağı MHP’nin lideri Devlet Bahçeli’nin yakını olduğu tescilli Alaattin Çakıcı olacak. Yani suikastı iktidar yaptırmış gibi bir algı oluşturulacak.

“ÖLÜ KILIÇDAROĞLU BİR İŞE DAHA YARAYACAK YERİNE EKREM İMAMOĞLU GETİRİLECEK”

Kaos, FETÖ ve PKK’nın da işin içine girmesiyle büyütülecek ve Türkiye’nin bölgedeki gücü sıfırlanmakla kalmayıp PKK ve HDP’nin istediği ilk aşama olan özerklik hayata geçirilecek. Bu arada ölü Kılıçdaroğlu bir işe daha yarayacak. Yerine Ekrem İmamoğlu getirilecek.

Bizim Ümit Akdemir bu hain planın ipuçlarını aldığını söylediğinde taşlar yerine oturdu. Muhalefetteki azgınlaşma emareleri boşuna değil. Ümit, FETÖ’cülerin iç yazışmalarından, yayınlarda ağızlarından kaçırdığı her şeyi tek tek topluyor. Tıpkı bana bir ay önce WhatsApp’tan gönderdiği mesajdaki gibi.

Ekli dosyayı görüntüle 126263

Evet, Ümit aynen böyle yazdı 3 Ekim 2020 tarihli mesajında bana. Nitekim geçen hafta Bülent Arınç da Habertürk’e çıkarılıp konuşturulunca tekrar aradım onu dün, “Nereden öğrendin?” diye. Bana “FETÖ’cüler sıkıştırıyorlardı Abi bir süredir. Sonunda Biden’ın kazandığı kesinleşince onun da konuşması gündeme geldi” dedi.

“KILIÇDAROĞLU’NUN SAF SAF KENDİ ÖLÜM FERMANINI İMZALADIĞINI ANLATTI ÜMİT”

Şimdi de FETÖ’cülerin yazıları ve konuşmalarının bir süredir Türkiye’yi bekleyen kaos üzerine şekillendiğini, Kılıçdaroğlu’nun saf saf kendi ölüm fermanını imzaladığını anlattı Ümit. Kemal Bey bunu anlayacak durumda değil. Tehlike işte bu yüzden çok büyük.

Peki, eğer KAOS isteniyorsa Küresel Çete Erdoğan’a da suikast düşünebilir, neden Kılıçdaroğlu tercih ediliyor?

Ümit “Erdoğan’ı düşünmüyorlar çünkü Allah korusun böyle bir şey olursa, AK Parti mutlaka yerine liderini seçer ve erken seçimle çok daha fazla oyla iktidara gelir” dedi.

Doğru, mağdur edilen iktidarsa bu komplo kendi tabanlarında bile rağbet görmez ama muhalefet liderinin suikasta uğraması dünyayı da ayaklandırır ve PKK ve FETÖ’cülerin de katılımıyla en az Gezi’den 5 kat daha etkili eylemler ve iç karışıklıklar hayata geçirilmeye çalışılır. Hatırlayacaksınız, FETÖ, ilk başta desteklediği Geziciler, Bank Asya ATM’lerine ve yayın organlarına saldırınca hemen karşı pozisyon almıştı. PKK ise katılmamıştı Gezi’ye. Selahattin Demirtaş, PKK elebaşı Abdullah Öcalan’dan aldığı talimat uyarınca aynen şöyle demişti:

“Hükûmeti devirecek, darbeye doğru götürecek bir halk hareketini çıkarabilir miyiz anlayışı vardı. Bu kısmına şiddetle karşı çıktık. Gezi’ye mesafe koyduk”

Bugün aynı şey olmayacak.

Çünkü kaos ve karışıklıktan asıl amaçlanan, Irak-Suriye-Türkiye topraklarında kurulacak bir PKK devletinin temelini atıp Türkiye’nin bölgedeki rolünü sonlandırmak.

DEAD MAN WALKING-ÖLÜ ADAMIN YÜRÜYÜŞÜ

Ve dün.

Kemal Kılıçdaroğlu, FOX TV’de yeniden Çakıcı için “Beş paralık adam, mafya bozuntusu” dedi. Kılıçdaroğlu farkında olmadan kendisine çizilen yolda yürüyor.

Amerikalılar idam için elektrikli sandalyeye giden mahkûmların yürütülmesine “Dead man walking” derler.

Yani şöyle:

“Ölü adamın yürüyüşü”

Çünkü idam kararı kesinleşen mahkûm zaten “Ölü adam” olmuştur.

Kemal Kılıçdaroğlu da kendisini kışkırtanların niyetini sorgulamadan “Dead man walking” modunda devam ediyor.

Bakın CHP’li Aykut Erdoğdu ne diyor:

“İş başa düşerse kendimizi koruruz. Devlet çökmüşse kurduğumuz devleti de kurtarırız”

Mesaj alınmış.

O malum “Seçimle ya da başka şekilde” iktidara gelme hedefindeki ikinci seçenek devreye sokulacak.

Hazırlıklı ve uyanık olmalı. Karşımızdaki Küresel Çete ve Türkiye’deki maaşlı elemanları demokratik bir rakip değil, artık düşman konumundadır ve ona göre muamele görmelidir.”

Kılıçdaroğlu istifa etmeli.Hükümetin ekmeğine yağ sürmekten başka bir işe yaramayan,CHP ye yakışmayan bir lider.
 

Erenist2020

Müdavim
Katılım
17 Şubat 2020
Mesajlar
8,949
Reaksiyon puanı
7,298
Puanları
113
Yaş
39
Kemal amcama laf yok. Sağolsun, sayesinde ülke yönetimi emin ellerde! :p
Haklısın abi ülke emin ellerde.O kadar emin ellerdeki işsizlik aldı başını gidiyor,ekonomi bitik,hukuk desen yok çünkü biri bir suç işliyor ya serbest bırakılıyor yada çok az bir cezayla yırtıyor,eğitim desen sefilleri oynuyoruz.Senin bu kadar olumsuzlukta olumlu bakmana hayret ediyorum.Benim Allah’a şükür maddi sorunum yok.Rahmetli Babam zamanında 40 yıl çalıştı,emek verdi,bize güzel bir miras bıraktı.Ama herkesin benim gibi imkanı yok.İşi olmayan,geçinemeyen insanlar var.Beni en çok kahreden bir vatandaş Cumhurbaşkanına “Geçinemiyoruz” diyo.Cumhurbaşkanı al keyif çayı iç diyor.Bu durum bile ülkenin ne kadar kötü yönetildiğini,ciddi sıkıntılar olduğunu anlatıyor.
 

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Katılım
12 Mart 2011
Mesajlar
35,213
Reaksiyon puanı
10,319
Puanları
113
Haklısın abi ülke emin ellerde.O kadar emin ellerdeki işsizlik aldı başını gidiyor,ekonomi bitik,hukuk desen yok çünkü biri bir suç işliyor ya serbest bırakılıyor yada çok az bir cezayla yırtıyor,eğitim desen sefilleri oynuyoruz.Senin bu kadar olumsuzlukta olumlu bakmana hayret ediyorum.Benim Allah’a şükür maddi sorunum yok.Rahmetli Babam zamanında 40 yıl çalıştı,emek verdi,bize güzel bir miras bıraktı.Ama herkesin benim gibi imkanı yok.İşi olmayan,geçinemeyen insanlar var.Beni en çok kahreden bir vatandaş Cumhurbaşkanına “Geçinemiyoruz” diyo.Cumhurbaşkanı al keyif çayı iç diyor.Bu durum bile ülkenin ne kadar kötü yönetildiğini,ciddi sıkıntılar olduğunu anlatıyor.
İşsizlik bize has bir durum değil Erencim. Salgın sebebiyle küresel bir sorun haline geldi. Amerikada bu süreçte 20 milyon insan işsiz kaldı. Keza diğer ülkelerde de. Ekonomi bitik falan değil. Belki iyi de değil, ama bitik değil. Keza işsizlik gibi bu da salgının getirdiği bir fatura. Her ülkenin yaşadığı bir durum bu. Bu durumu yaşamayan bir ülke adı söyleyebilir misin?

Adli sistem bu ülkede asırlardır devam eden müzmin bir sorun. Bunu sadece bu hükümete yüklemen doğru değil. Fetö iblisi yarım asırdan bu yana mefluç etmiş burayı. Ondan kurtulmaya çalışırken oluşan türbülans askeri sistemin düzeldiği gibi er-geç düzelme yoluna gidecektir diye düşünüyorum. Kolay bir mesele değil çünkü, bunca zaman dejenere olan, yozlaşan bir sistemi ayağa kaldırmak birkaç jenerasyon değişiminden sonra belki ancak mümkün olabilecek bir sorun.

İşi olmayan, geçinemeyen insanlar ne bu ülkede ne başka ülkede hiçbir zaman eksik olmaz. Ecevit rahmetlinin önünde yerlere savrulan yazar kasaları unutma. Bir gecede faizlerin, enflasyonun onlarca kat arttığı yılları atlatalı çok da fazla bir zaman geçmedi.

Keyif çayı hikayeleri sizin sözcü, birgün vs. müfteri matbuattan alınma şeyler gibi geldi bana. Ben şahsen öyle bir durum olduğunu zannetmiyorum. Vesselam.
 

Szayel

Müdavim
Katılım
14 Ağustos 2019
Mesajlar
2,018
Reaksiyon puanı
1,147
Puanları
113
Biri tank paleti bedavaya verdi der, öteki tecavüz gizleniyor, beriki kılıçdara suikast girişimi.
İmamoğlu mu geliyormuş şimdi başa. Ne garip şeyler ya. Bir buton yokmu şu siyaseti komple devlette kapatalım...
 

OzkanK.

Müdavim
Katılım
3 Eylül 2019
Mesajlar
10,685
Reaksiyon puanı
13,050
Puanları
113
Biri tank paleti bedavaya verdi der, öteki tecavüz gizleniyor, beriki kılıçdara suikast girişimi.
İmamoğlu mu geliyormuş şimdi başa. Ne garip şeyler ya. Bir buton yokmu şu siyaseti komple devlette kapatalım...

Gerçekten Ülkemizde Muhalefet Siyaset üretemiyor ve ülke gündemi sürekli SIĞ tartışmalara çekiliyor.

Bu iddiaları ortaya kim atıyor kimin çok sesi çıkıyor onu iyi irdeleyip incelemek lazım.

Tank palet 1 yılı geçti nerdeyse anlaşma yapılmış her şey olmuş bitmiş döndürüp dolaştırıp 1 yıl sonra Ordu Satılmış lafı ile bunu tekrar gündeme getiren kim bu konuda inatla aynı lafları söyleyenler kim. Borsa İstanbul satıldı imzalar atıldı dönüp dönüp Katar Katar sattılar diye geziliyor ortada.

Yok Ekrem İmamoğluna suikast haberlerini yapan hangi gazete kime yakın ne için yapıyor.

Piyasada şuan en önemli olan ve konuşulması istenmeyen olay ney CHP içindeki taciz tecavüz olayları ve bunu gizleyen il ilçe başkanları ama onu konuşturmamak için sürekli ucuz siyaset peşinde koşuluyor.
 
S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Suç örgütü lideri Alaattin Çakıcı'nın Kemal Kılıçdaroğlu'nu açık açık tehdit etmesi ve Devlet Bahçeli tarafından "Benim dava arkadaşımdır" diyerek himaye görmesiyle başlayan tartışma sürüyor.

Çakıcı, Kılıçdaroğlu'na yönelik üçüncü mektubunu da dün yayınladı.

Türkiye gazetesi yazarı Fuat Uğur, Kemal Kılıçdaroğlu'nun Alaattin Çakıcı'ya satışması için birileri tarafından teşvik edildiğini öne sürdü. Uğur'un çizdiği senaryoya göre buradaki amaç Kılıçdaroğlu'na yönelik bir suikast girişiminin ardından Çakıcı ve Cumhur İttifakı'nın olağan şüpheli olarak ilan edilmesi...

Uğur'un ilginç kaos ve suikast senaryosuna yer verdiği "Kılıçdaroğlu kendisine 'Çakıcı’ya sataş' diyenlerin tehlikeli niyetini biliyor mudur?" başlıklı yazısı şöyle:

“CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun hepinizin tanık olduğu pek çok “becerisi”nin olduğunu hep söylüyorum ama aynı zamanda biliyorum ki mantık ve muhakeme yürütme konusunda hiçbir yeteneği yok.

Bu yüzden kendisine neden “Alaattin Çakıcı’yı hedef al, o Bahçeli’ye yakın bir isim. Böylece Cumhur İttifakı surlarında büyük bir gedik açmış olursun” dediklerini asla anlayamıyor.

CHP grup toplantılarında ya da kendisine her mikrofon uzatıldığında defalarca “Mafya babası” dedikten sonra beklenen oldu ve Alaattin Çakıcı Twitter hesabından “Akıllı ol, vatan hainleri ile Bahçeli’yi aynı kefeye koyarsan hayatının hatasını yaparsın” ve “Seni bakla kazığı ile tanıştırırım” tarzı tehdit ve hakaret dolu sözler yayınladı.

İstenen olmuştu.

Kılıçdaroğlu’na bu aklı verenler çok mutluydu. Tehdit belgelenmişti. Üstelik de tehditkâr kişinin kendi ağzından MHP lideri Devlet Bahçeli ile yakın ilişkisi de kayıt altına alınmıştı.

“TIPKI KARLOV SUİKASTINDAKİ GİBİ BU KEZ KEMAL KILIÇDAROĞLU’NA TETİĞİ DOĞRULTACAK”

Nasıl bir hazırlık yapıldığını size anlatayım. Türkiye ve Rusya, Joe Biden ile birlikte artık yeniden küresel düzenin hedefinde. Bu kesimler şunu çok iyi biliyorlar.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın seçim dışı yöntemlerle indirilme girişimi ters teper. Bu durumda geriye Türkiye’yi allak bullak edecek ve kaos ortamına sürükleyecek bir olaya ihtiyaç var. Şimdi sonuç alıcı darbeyle, Kemal Kılıçdaroğlu’nun son bir kez işlerine yaraması gerekiyor.

Sincan’da provası yapıldı ama plan şimdi daha büyük.

FETÖ’cü kripto kamikazelerden biri tıpkı Karlov suikastındaki gibi bu kez Kemal Kılıçdaroğlu’na tetiği doğrultacak. Ama faili meçhul suikastın ardından suçlanacak kişi iktidardaki Cumhur İttifakı’nın ortağı MHP’nin lideri Devlet Bahçeli’nin yakını olduğu tescilli Alaattin Çakıcı olacak. Yani suikastı iktidar yaptırmış gibi bir algı oluşturulacak.

“ÖLÜ KILIÇDAROĞLU BİR İŞE DAHA YARAYACAK YERİNE EKREM İMAMOĞLU GETİRİLECEK”

Kaos, FETÖ ve PKK’nın da işin içine girmesiyle büyütülecek ve Türkiye’nin bölgedeki gücü sıfırlanmakla kalmayıp PKK ve HDP’nin istediği ilk aşama olan özerklik hayata geçirilecek. Bu arada ölü Kılıçdaroğlu bir işe daha yarayacak. Yerine Ekrem İmamoğlu getirilecek.

Bizim Ümit Akdemir bu hain planın ipuçlarını aldığını söylediğinde taşlar yerine oturdu. Muhalefetteki azgınlaşma emareleri boşuna değil. Ümit, FETÖ’cülerin iç yazışmalarından, yayınlarda ağızlarından kaçırdığı her şeyi tek tek topluyor. Tıpkı bana bir ay önce WhatsApp’tan gönderdiği mesajdaki gibi.

Ekli dosyayı görüntüle 126263

Evet, Ümit aynen böyle yazdı 3 Ekim 2020 tarihli mesajında bana. Nitekim geçen hafta Bülent Arınç da Habertürk’e çıkarılıp konuşturulunca tekrar aradım onu dün, “Nereden öğrendin?” diye. Bana “FETÖ’cüler sıkıştırıyorlardı Abi bir süredir. Sonunda Biden’ın kazandığı kesinleşince onun da konuşması gündeme geldi” dedi.

“KILIÇDAROĞLU’NUN SAF SAF KENDİ ÖLÜM FERMANINI İMZALADIĞINI ANLATTI ÜMİT”

Şimdi de FETÖ’cülerin yazıları ve konuşmalarının bir süredir Türkiye’yi bekleyen kaos üzerine şekillendiğini, Kılıçdaroğlu’nun saf saf kendi ölüm fermanını imzaladığını anlattı Ümit. Kemal Bey bunu anlayacak durumda değil. Tehlike işte bu yüzden çok büyük.

Peki, eğer KAOS isteniyorsa Küresel Çete Erdoğan’a da suikast düşünebilir, neden Kılıçdaroğlu tercih ediliyor?

Ümit “Erdoğan’ı düşünmüyorlar çünkü Allah korusun böyle bir şey olursa, AK Parti mutlaka yerine liderini seçer ve erken seçimle çok daha fazla oyla iktidara gelir” dedi.

Doğru, mağdur edilen iktidarsa bu komplo kendi tabanlarında bile rağbet görmez ama muhalefet liderinin suikasta uğraması dünyayı da ayaklandırır ve PKK ve FETÖ’cülerin de katılımıyla en az Gezi’den 5 kat daha etkili eylemler ve iç karışıklıklar hayata geçirilmeye çalışılır. Hatırlayacaksınız, FETÖ, ilk başta desteklediği Geziciler, Bank Asya ATM’lerine ve yayın organlarına saldırınca hemen karşı pozisyon almıştı. PKK ise katılmamıştı Gezi’ye. Selahattin Demirtaş, PKK elebaşı Abdullah Öcalan’dan aldığı talimat uyarınca aynen şöyle demişti:

“Hükûmeti devirecek, darbeye doğru götürecek bir halk hareketini çıkarabilir miyiz anlayışı vardı. Bu kısmına şiddetle karşı çıktık. Gezi’ye mesafe koyduk”

Bugün aynı şey olmayacak.

Çünkü kaos ve karışıklıktan asıl amaçlanan, Irak-Suriye-Türkiye topraklarında kurulacak bir PKK devletinin temelini atıp Türkiye’nin bölgedeki rolünü sonlandırmak.

DEAD MAN WALKING-ÖLÜ ADAMIN YÜRÜYÜŞÜ

Ve dün.

Kemal Kılıçdaroğlu, FOX TV’de yeniden Çakıcı için “Beş paralık adam, mafya bozuntusu” dedi. Kılıçdaroğlu farkında olmadan kendisine çizilen yolda yürüyor.

Amerikalılar idam için elektrikli sandalyeye giden mahkûmların yürütülmesine “Dead man walking” derler.

Yani şöyle:

“Ölü adamın yürüyüşü”

Çünkü idam kararı kesinleşen mahkûm zaten “Ölü adam” olmuştur.

Kemal Kılıçdaroğlu da kendisini kışkırtanların niyetini sorgulamadan “Dead man walking” modunda devam ediyor.

Bakın CHP’li Aykut Erdoğdu ne diyor:

“İş başa düşerse kendimizi koruruz. Devlet çökmüşse kurduğumuz devleti de kurtarırız”

Mesaj alınmış.

O malum “Seçimle ya da başka şekilde” iktidara gelme hedefindeki ikinci seçenek devreye sokulacak.

Hazırlıklı ve uyanık olmalı. Karşımızdaki Küresel Çete ve Türkiye’deki maaşlı elemanları demokratik bir rakip değil, artık düşman konumundadır ve ona göre muamele görmelidir.”

İnandırıcı değil.
 

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Katılım
12 Mart 2011
Mesajlar
35,213
Reaksiyon puanı
10,319
Puanları
113
Yazı uzun olduğu ve saçma geldiği için okumayacağım. Koltuk sevdası bir yana, seçmen cahil ve bilinçsiz. Seyyah abim, fazla milliyetçilik zararlıdır.
İyi de yeğenim, okumadığın bir yazının saçma olduğunu nerden anladın? :)
Dur ben söyleyim, önyargı!
Konuyu açanın kimliğine bakarak...
 
Üst