İlk Taraftar TV si Yalanı !

Burakbrs16

Asistan
19 Aralık 2009
486
10
18

Dün yayın hayatına başlayan İstanbul'un malum takımlarından birinin taraftar grubuna ait olan taraftar TV'si, ne yazıkki İstanbul'un yerel medyası tarafından "Dünyanın ilk taraftar TV'si" olarak lanse edildi.

Gerçeklerden ve geçmişten uzak oldukları kadar bihaber olan İstanbul yerel medyası, ilk taraftar TV projesinin Bursasporum.com tarafından hayata geçirilerek Bursaspor taraftarlarınca oluşturulduğunu atlamıştır.

Yıllardır hayalini kurduğumuz kulüp TV'mizin o dönemlerde olmaması ve bir ilki gerçekleştirmek adına yaptığımız çalışmalarla, 2007 yılında Bursasporum.com internet sitesi üzerinden haber videolarını, Tam Saha Pres ve Portreler gibi programlarla da en güncel yorumları ve camianın mutfağındaki isimleri ziyaretçilerimize ulaştırarak Bursaspor taraftarının gururu olduk.

İşin özü şudur ki; şimdilerde "İlk taraftar TV'si" diye lanse edilen proje 3 sene gerimizden gelmektedir.

İşte o dönem bu projeyle ilgili çıkan bir haber ve haberin linki;

Taraftar yayına başladı!
Bursaspor taraftarlarının buluştuğu Bursasporum.com internet sitesi, uzun zamandır hayata geçirmek istediği İnternet üzerinden Spor Programı projesinin test yayını bugün başladı.

Bursasporum.com sitesinden yapılan açıklamada, "Bursasporum.com uzun zamandır hayata geçirmek istediği İnternet üzerinden Spor Programı projesinin test yayını bugün başladı. Uzun zamandır üzerinde çalıştığımız bu projenin ilk çekimini pazar günü gerçekleştirmiş bulunuyoruz. 'TAM SAHA PRES' programını Bursasporum.com ziyaretçileri bundan böyle arzu ettiği heryerden ve arzu ettiği her zaman izleme imkanı bulacaktır. Bursasporum.com, camianın objektif ve bilinçli sesi olmayı kendine prensip edinmiştir. Bu sesimiz artık daha gür, 'TAM SAHA PRES' programı ile duyurabildiğimiz için çok mutluyuz" ifadelerine yer verildi.

Uygulama ile ilgili görüşler ve önerilerin info@bursasporum.com adresi üzerinden gerçekleştirilebileceği belirtilen açıklama, "Herşey daha güzel bir Bursaspor için" ifadeleriyle son buldu.

http://spormax.ligtv.com.tr/Takim.aspx?t=10&r=1&hid=5776&p=67

Bursaspor taraftarının kalitesine yakışan projeler ve daha nice ilklerle yeniden görüşmek üzere... Onlar görmese de!..

KAYNAK

Elbruz46

Müdavim
Müdavim
22 Şubat 2008
11,931
1,338
293
Zuhahaha
Pohahaha

Dünyada başarılı olmaktan daha önemlisi başarını dünyaya kabul ettirmektir...

Ben başarılıyım diyen biriyle...
Dünyanın şu başarılıdır dediği kişi arasında fark vardır...

Siz İLK de olsanız bunu sadece siz size mırıldanır durursunuz...

Ama tüm Türkiye Çarşı'yı ilk kabul eder...

Siz en iyi taraftar grubu biziz diye her gün forumda atar tutarsınız...

Ama Çarşı için rakipleri hatta Yurt Dışından otoriteler bile en iyi taraftar grubu der...

Siz biz en iyiyiz biz ilkiz demeye devam edin :D

Bu işler böyle büyüyğüm diyen değil büyüklüğünü tescil ettiren büyüktür...

jungeman

Müdavim
Müdavim
1 Nisan 2009
3,006
67
228
Zuhahaha
Pohahaha

Dünyada başarılı olmaktan daha önemlisi başarını dünyaya kabul ettirmektir...

Ben başarılıyım diyen biriyle...
Dünyanın şu başarılıdır dediği kişi arasında fark vardır...

Siz İLK de olsanız bunu sadece siz size mırıldanır durursunuz...

Ama tüm Türkiye Çarşı'yı ilk kabul eder...

Siz en iyi taraftar grubu biziz diye her gün forumda atar tutarsınız...

Ama Çarşı için rakipleri hatta Yurt Dışından otoriteler bile en iyi taraftar grubu der...

Siz biz en iyiyiz biz ilkiz demeye devam edin :D

Bu işler böyle büyüyğüm diyen değil büyüklüğünü tescil ettiren büyüktür...

Sana katılıyorum kardeşim.

Yaşını Merak Etmekdeyim Yaşınıda Yazarsan Sevinirim :)

Zuhahah Puhahah gülmeleri +18e yakışmaz tabi +18 isen (!)

Sanırım Yarana Basdım :D Özür Dilerim :D:D
Yarası olan gocunur demişler..
Ben değildim Forumlarda Bas BAs BAğıran Türkiyenin İlk Taraftar TV si forza tv diye :D:D siz Bağırdınız Ben Değil buda Sizin Küçüklüğünüzü Gösterir..

Çok Rezil Hareketler bunlar Elbruz :D

Sanırım sen daha da küçüksün.

Milletin gülüşüne bakarak yaş seviyesini belirleyen insanların önce Türkçe'yi

nasıl kullandığına dikkat etmesi gerekir. ''Basdım'' değil ; bastım olur. Eğer

cümlede özel isim yoksa sadece cümlenin başında büyük harf kullanılır.

Ayrıca ''-da'' eki hal eki olarak kullanılmadığında ayrı yazılır.

Şimdi gelelim büyüklük meselesine. Çarşı Grubu'nun büyüklüğünü tüm dünya kabul etmiştir.

Tabi ki bizi kıskananlar çekemeyenler olacaktır. Siz de haklısınız.

SwateR

Müdavim
Müdavim
19 Nisan 2009
10,200
662
293
Valla ben çarşı,pazar tanımam.Alayına, inadına TeXaS.

Burakbrs16

Asistan
19 Aralık 2009
486
10
18
Teksasın anlamı nedir ?

Teksas Bursasporlu Taraftarlar Tarafından konulmamıştır.. Bir Grup İsmidir..

Bildiğiniz üzere 1960lı yıllar Kovboylu Filmlerin Yoğun olduğu bir dönemdi..

1967 yılında Olaylı Zonguldak Deplasmanına Bursaspor Taraftarı 250küsür otobüs ile çıkartma yapmıştır..

Güvenliği Sağlamak ile meşgul polisler ile bu "TEKSAS" Konvoyu olmalı Teksas Dan Gelmiş Olmalı Bunlar Demişlerdir.. O gün Bu Gündür Bursasporlu Taraftarların Grup Adı TEKSAS olmuştur.. Olayın Daha Geniş Anlatımı yazabilirim isteyen olursa..

onursevim

Müdavim
Müdavim
1 Ocak 2007
4,082
62
0
Teksas Bursasporlu Taraftarlar Tarafından konulmamıştır.. Bir Grup İsmidir..

Bildiğiniz üzere 1960lı yıllar Kovboylu Filmlerin Yoğun olduğu bir dönemdi..

1967 yılında Olaylı Zonguldak Deplasmanına Bursaspor Taraftarı 250küsür otobüs ile çıkartma yapmıştır..

Güvenliği Sağlamak ile meşgul polisler ile bu "TEKSAS" Konvoyu olmalı Teksas Dan Gelmiş Olmalı Bunlar Demişlerdir.. O gün Bu Gündür Bursasporlu Taraftarların Grup Adı TEKSAS olmuştur.. Olayın Daha Geniş Anlatımı yazabilirim isteyen olursa..

Abd eyaletinin ismi Anadolu takımın taraftar grubuna isim oluyor. Garip:) Memleketimin takımına yakıştıramadım Şahsen.

Tartışmaya gelirsek;

Bir Galatasaray 'Lı olarak kişisel fikrim : Çarşı taraftarı TÜrkiye'deki takımlar arasındaki en iyi taraftar grubu.

cenk_kusje

Asistan
3 Eylül 2008
341
2
0
konu başlığını gördüm dedim kesin bursalılardan birisi açmıştır.hiç yanılmadım yani :)

hadi sizi mi kıracaz 2. oluruz.ama şöyle birşey var bu bursalı kanalı oldugunu bursalılardan başka kim biliyordu şu zamana kadar.:)

Persona Grata

Profesör
Emektar
21 Aralık 2009
3,516
53
228
Bursaspor taraftarı arkadaşların ne yapmaya çalıştığını açıkçası anlamakta güçlük çekiyorum. Sürekli Bursaspor'un başarılardan sözediliyor. Başaralı olan zaten bunu söyleme gereği duymaz. Bu tür şeyler yaparak inanın insanların Bursaspor'a karşı antipati duymasına sebep oluyorsunuz.

kkoray

Müdavim
Müdavim
28 Ekim 2006
1,680
36
228
siz ne zaman bırakcaksınız bizle kendinizi kıyaslamayı??? bu kadarmı acıtıyoruz canınızı?? bu kadar çok mu kıskanıyorsunuz bizi !!! dünya kabul ediyor siz hala biz büyüz diye geziniyorsunuz ortalıkta yazık size acıncak duruma düşmeyin artık! bursadan da zaten nefret ettirdiniz dahada soğutmayın insanı!

Burakbrs16

Asistan
19 Aralık 2009
486
10
18
Kavgalarımızla holiganlığımızla Gurur Duymuyoruz duymayız.. Sadece O Dünyadan Bir Haber Şahsiyete Cevap olarak Yazdım.. Yaşı Ufak Olduğu ve Araştırmadığı için bilmiyor Tabiki Anlayışla karşılamak lazım..

sizi Bncede Dünya Kabul Ediyor Avrupa Takımından 8 Yemek Ne Kadar Kabullendiklerini Göstermelerine Yeterli Olmuştur.. Dakika 88 gol 8 Golü Atan 8 numaları futbolcu Gerrard İyi oturmuşdur bu sancı ondan olmalı..

Tabiki Başarılarımdan konuşucam.. Bursaspor Zamanında Düşmemeye oynardı.. 2yıl önce Düşmemeye Oynayan Takım Ne Olduda Şampiyonluğa Oynar Oldu Buna Kafa Yormak lazım .. Negatif düşünmüyorum Sizin gibi Herzaman Pozitif Düşünürüm..

KAFANIZI DEĞİŞTİRİN ARTIK !
Türkiyenin Hakimi İstanbul Değil !
ANADOLU !

---------- saat 22:33 eklendi ---------- önceki mesaj saat 22:31 eklenmişti ----------

Bursasporun TV sinin gündeme Gelmemesinin Nedeni YALAKA BASIN ın Daime 3büyütülmüş İstanbul Takımlarının Yanında Olmasıdır !

Burakbrs16

Asistan
19 Aralık 2009
486
10
18

Siz Benim İyi Niyetle Açdığım Konulara Kötü Niyetle Yorum Yapmasanız Bunların hiçbiri Meydana Gelmez Hatayı Biraz Kendinizde Arasanız hocam ? ben Gerçekleri Göstren Bir konu Açdım Zorunuza Gitti SAnırım ki Yorum Yapmak ihtiyacında Bulunudunuz

BURSAYI SEVMİYORSANIZ BURSA KONUSUNA YORUM YAPMAYACAKSIN ARKADAŞIM !

since1453

Doçent
12 Mayıs 2009
523
16
18
Ben Bursayı seviyorum, senin gibi holiganları sevmiyorum. İstediğim konuyada yorum yaparım arkadaşım.

Bursasporlu

Asistan
20 Aralık 2009
233
5
18
Herkez tahrik olmaya ve tahrik etmeye ne kadar meraklı ben onu gördüm o bu demiyorum. Biri akıl hastanesi diyo biri başarının tanımından falan bahsetmiş neyse.

Her zaman anlatmaya çalıştığım bişey var. Asıl olan bugündür. Ama nedense her konuda bi geçmişe gidiliyo anlamış değilim. Çarşı kendi kanalını açmış bize hayırlısı olsun demek düşer. Bizim taraftarımızın bu yönde bi girişimi olmuş daha önce ve halen devam etmektedir. İzlemek isteyen izler.

Ama gs fb vb. neyse konularını açılınca kimse gs(örnek) reklamı yapılyo demiyo ama bursa konu olunca bunların hepsi birleşiyo kanka oluyo. Sadece bu konu için söylemiyorum. Eğer rahatsız olan varsa okumasın yorum yazmasın. Kendi rahatsızlığını bizimle paylaşmak zorunda değilsin. Bi şikayetin varsa görevliler bellidir yazarsın 2 satır haklıysan gereken yapılır ama burda polemik ortamı yaratmaya kimsenin hakkı yok.

Kimse bizden hakem gözüyle bakmamızı beklemesin. Biz taraftarız bi taraflı olmak zorundayız.

mazruf

Guru
Emektar
30 Temmuz 2009
23,098
1,117
293
40
Siz Benim İyi Niyetle Açdığım Konulara Kötü Niyetle Yorum Yapmasanız Bunların hiçbiri Meydana Gelmez Hatayı Biraz Kendinizde Arasanız hocam ? ben Gerçekleri Göstren Bir konu Açdım Zorunuza Gitti SAnırım ki Yorum Yapmak ihtiyacında Bulunudunuz

BURSAYI SEVMİYORSANIZ BURSA KONUSUNA YORUM YAPMAYACAKSIN ARKADAŞIM !

O zaman niçin Beşiktaş'ın -sabit- bölümüne girip ortalığı kızıştırıyorsun?

__kadıköyRAP__

Müdavim
Müdavim
3 Mart 2007
29,198
2,146
7,358
sizi Bncede Dünya Kabul Ediyor Avrupa Takımından 8 Yemek Ne Kadar Kabullendiklerini Göstermelerine Yeterli Olmuştur.. Dakika 88 gol 8 Golü Atan 8 numaları futbolcu Gerrard İyi oturmuşdur bu sancı ondan olmalı..
yeter abi düzenlemeyin benim mesajımı silin daha iyi...

Slokr

Müdavim
Müdavim
17 Mayıs 2009
2,841
33
228
size ne arkadaşım bursaspor u sevmiyorsam istersem tavana yazarım istersem buraya yazarım o mantıkla düşünürsek madem eleştirilmeyi kabul etmiyorsunuz gidin bursasporu sevenlerin olduğu forumda konu açın

Juggernaut

Müdavim
Müdavim
2 Mayıs 2007
3,323
41
0
Bursalı arkadaş iyice coştu. Bu ne kardeşim utanmasan resmi nikah yapacan Bursa'yla. Tamam seviyosun ama bir yere kadar. Forumda huzur kalmadı :D

Bursasporlu

Asistan
20 Aralık 2009
233
5
18
size ne arkadaşım bursaspor u sevmiyorsam istersem tavana yazarım istersem buraya yazarım o mantıkla düşünürsek madem eleştirilmeyi kabul etmiyorsunuz gidin bursasporu sevenlerin olduğu forumda konu açın

hayır eleştirilmek iyi bişeydir. Bursasporu ciddiye aldığını gösterir. Eğer söylediklerin Akl-ı selim birşeyse cevapta verilir. Ancak söylediklerin art niyetli ise gülüp geçtiğim bir çok kişiden biri olursun ve emin ol ben o zaman seni ciddiye almam.

---------- saat 23:19 eklendi ---------- önceki mesaj saat 23:18 eklenmişti ----------

Forumda huzur kalmadı :D

Meraklısı çok ama şahsen istediğim bişey değil.

WarriorEagle

Müdavim
Müdavim
2 Ağustos 2009
1,514
22
218
sevgili kardeşlerim forumda huzur denilen bir şey kalmadı yollarımız doğal yoldan alalım modlara şikayet edelim bne ettim şahsen.
böyle olmuyacak dengesiz konuşmalar sevgili modlar
forumda huzur kalmadı gerekeni yapın..

Bursasporlu

Asistan
20 Aralık 2009
233
5
18
sevgili kardeşlerim forumda huzur denilen bir şey kalmadı yollarımız doğal yoldan alalım modlara şikayet edelim bne ettim şahsen.
böyle olmuyacak dengesiz konuşmalar sevgili modlar
forumda huzur kalmadı gerekeni yapın..

Çok güzel işte böyle bize söylemeyin. Ama Anti bursa dediğinde şikayet edilmiştin zaten. Bi sonucu vardır umarım.

Bursasporlu

Asistan
20 Aralık 2009
233
5
18
ben anti bursa dediysem ne olur sen diyon ya 8 tane gerrad dalga geçiyon .
sen benle ne geçiyon...ANTİ BURSA

Ben senin yaptığın bişeyden dolayı kalkıpta çarşıya laf etmem. Ayrıca göster benim söylediğimi iddaa ettiğin sözü. Ben hiç bi zaman öyle düşünmem. Çünkü yıllar sonra ingilizler 8 tane attığımız takım bjk değil Türk takımıydı dicekler. Kim olursa olsun değil farka yediği 1 gole bile tahammülüm yok.