İlişki durumum

Etka0040

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar yaklaşık 5 aydır birlikte oldugum kız arkadaşım var sadece 1 kere ayrıldık sonra zor barıştık felan filan aradan 2-3 hafta geçti bugün yine ayrıldık velhasıl kelam ben bu kıza sevdiğimide hissetirdim ve söyledim bu her ayrıldığımızda bana yazma beni arama dedi ben ise pes etmedim bugün aradım ve bana dedigi şey nefret ediyorum senden arama beni dedi ama ben bu kızı çok seviyorum bana geri dönmesi için ne yapıcam sevgisinden emin değilim ben ne yapcam lütfen yardım edin kafamı toplayamıyorum

Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,438
niye ayrılıp barıştın ki nolduda senden nefret eder hale geldi

Etka0040

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
niye ayrılıp barıştın ki nolduda senden nefret eder hale geldi
Yaptığım birşey yoktu saçma bir konudan ayrıldık 2. Ayrıldıgımızda arama beni demişti bende özlemimden aradım bana senden nefret ediyorum dedi

Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,438
Yaptığım birşey yoktu saçma bir konudan ayrıldık 2. Ayrıldıgımızda arama beni demişti bende özlemimden aradım bana senden nefret ediyorum dedi
Eğer dediğin gibi saçmaysa sorun tamamen kızda ama zaten seni istemediğine göre fazla şansını zorlama derim nazik şekilde konuş zorbalık etme sakın

RedVenom

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Merhabalar yaklaşık 5 aydır birlikte oldugum kız arkadaşım var sadece 1 kere ayrıldık sonra zor barıştık felan filan aradan 2-3 hafta geçti bugün yine ayrıldık velhasıl kelam ben bu kıza sevdiğimide hissetirdim ve söyledim bu her ayrıldığımızda bana yazma beni arama dedi ben ise pes etmedim bugün aradım ve bana dedigi şey nefret ediyorum senden arama beni dedi ama ben bu kızı çok seviyorum bana geri dönmesi için ne yapıcam sevgisinden emin değilim ben ne yapcam lütfen yardım edin kafamı toplayamıyorum
bir insanın sevdiği ol,hatta nefret ettiği ol ama sakın pişmanlığı olma.velhasıl kelam biraz zaman ver kıza 2-3 gün kadar ondan yeniden yaz konusabilrmiyiz diye,kız sana öyle dediyse mutlaka kızdığı sinirlendiği birşey yapmışsındır bir ve son olarak bir kere önceden affetmiş seni bence yine affeder dedigim biraz zaman ver,sonra yeniden yüz yüze konuşmayı dene.

crista7

Profesör
Reaksiyon puanı
87

Bu konuya yorum yapmadan geçemedim.Öncelikle sevmek sevilmek güzel birşey. İlk olarak Türk kız arkadaşlarım olmak üzere daha çok avrupa da bir çok ülkeden kız arkadaşım oldu ve bunlardan biriyle de evlendim.Tavsiyem şu ki; Türk kızları kadar nazlı çok konuşan yaşından küçük davranan başka yok... Beni en çok sinir eden olaylardan biri de.Sanki biz onlara mecburuz gibi davranmaları olmuştu o an bitirdim. Emin ol ki daha bir çok kız arkadaşınız olacak. Ve ne kadar üzerine gidersen kızlarda o kadar senden uzaklaşacak. Baskı yapmadan bir ilişkiyi yürütürsen bu her zaman yararınıza olacaktır.

İlişkide anlayışlı davranmak çok önemlidir.Kavga ettiğiniz zaman üzerine gitmek yerine bir süre konuşmayıp belki bir kaç saat için sonrasında ara yolu bulmak en mantıklısı.
Çok takılma bence. Daha iyisini bulacağından eminim....

hastysquirrel

Asistan
Reaksiyon puanı
235
Ben kim olursa olsun peşinden koşmama taraftarıyım. Bir insan istemiyorsa onun için herhangi bir şey yapamazsın. Zorla sevemediğin gibi zorla kendini sevdiremezsin. Akışına bırak olacağı varsa olur zaten.

crista7

Profesör
Reaksiyon puanı
87
Ben kim olursa olsun peşinden koşmama taraftarıyım. Bir insan istemiyorsa onun için herhangi bir şey yapamazsın. Zorla sevemediğin gibi zorla kendini sevdiremezsin. Akışına bırak olacağı varsa olur zaten.
Aynen en güzeli akışına bırakmak =)

nayino

Asistan
Reaksiyon puanı
46
Türk kızları kadar nazlı çok konuşan yaşından küçük davranan başka yok...
aynen hocam bende bundan muzdaribim.şansıma mı ne bana da hep bu tür bayanlar rastlıyor
hangi ülkenin bayanlarını önerirsiniz :)

crista7

Profesör
Reaksiyon puanı
87
slav . çek cumhuriyeti slovakya. slovenya.o bölgenin kızları çok güzel,olgun bakımlı ve anlayışlıdır(genel olarak ) ama evleneceksen sadaket konusu önemli bu yüzden polonya.

rus,çek,slovak evlilikleri önermiyorum.

---- Mesajlar birleştirildi ----

aynen hocam bende bundan muzdaribim.şansıma mı ne bana da hep bu tür bayanlar rastlıyor
Ama dil öğrenmen lazım.Yani ingilizce bilmek yetmeyebiliyor

Son düzenleme:

nayino

Asistan
Reaksiyon puanı
46
slav . çek cumhuriyeti slovakya. slovenya.o bölgenin kızları çok güzel,olgun bakımlı ve anlayışlıdır(genel olarak ) ama evleneceksen sadaket konusu önemli bu yüzden polonya.

rus,çek,slovak evlilikleri önermiyorum.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Ama dil öğrenmen lazım.Yani ingilizce bilmek yetmeyebiliyor
rusları neden önermiyorsun ?soğuk ve dolandırıcı olduklarından mı?
ingilizce bilsem yeter onu da malesef bilmiyorum :D
belki aralarında Türkçe bilene rastlayabılsem çok iyi olur :D

crista7

Profesör
Reaksiyon puanı
87
rusları neden önermiyorsun ?soğuk ve dolandırıcı olduklarından mı?
ingilizce bilsem yeter onu da malesef bilmiyorum :D
belki aralarında Türkçe bilene rastlayabılsem çok iyi olur :D
Türkçe bilenden hayır gelmez onu da bil :D illaki türkçe öğretmiş birileri vardır orda :D

Hopeツ︎

Profesör
Reaksiyon puanı
2,268
Her şeyin hayırlısı diyeceksin seni istemeyeni sende istemeyeceksin. Sevmişsin, ama belli ki karşı taraf senin hissettiğinin aynısını hissetmiyor. Olayın üstüne gittikçe dahada karmaşık hal alır mesela olacağı varsa da olmaz hale getirirsin. Zorla güzellik olmaz derler, devam et hayatına daha önceki gibi.

RedVenom

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Her şeyin hayırlısı diyeceksin seni istemeyeni sende istemeyeceksin. Sevmişsin, ama belli ki karşı taraf senin hissettiğinin aynısını hissetmiyor. Olayın üstüne gittikçe dahada karmaşık hal alır mesela olacağı varsa da olmaz hale getirirsin. Zorla güzellik olmaz derler, devam et hayatına daha önceki gibi.
Söylediklerinize tamamen katılıyorum lakin,'devam et hayatına önceki gibi' demişsiniz insan bir kere sevince aralarında ciddi birşey yaşanmışlığı var ise bu söylediğinizi yapmasıda pek kolay değil,toparlamasıda kolay olmaz.

Hopeツ︎

Profesör
Reaksiyon puanı
2,268
Söylediklerinize tamamen katılıyorum lakin,'devam et hayatına önceki gibi' demişsiniz insan bir kere sevince aralarında ciddi birşey yaşanmışlığı var ise bu söylediğinizi yapmasıda pek kolay değil,toparlamasıda kolay olmaz.
Karşı taraf yaşanmışlığı es geçiyorsa pek önemi kalmıyor. Peki bu durumda insan kendini niye yıpratsın? sevgi karşılıklı olunca anlam kazanır.

Rint

Profesör
Reaksiyon puanı
360

Allah iyiliğinizi versin :D :D :D "hangi ülkenin bayanlarını önerirsiniz"