Sevdiğim kıza açılamıyorum .d

Alper__

Asistan
Reaksiyon puanı
69
Lise 2 ye gidiyorum bir kıza aşık oldum 4 5 aydır da aşığım işler artık platoniğe döndü kıza çirkin diyorlar ama bence çok güzel ve ben aslında onun konuşmasına ve hayallerine aşık oldum bu kız beni bazen umitlendiriyor bazense tam tersi! Bana ara sıra bebeğim gülüm ve cicim diyor geçen gün yağmur yagdigi için evine davet etti dinene kadar ben kabul etmedim sadece şemsiye istedim kanka neden derken kanka diyemedi kan da kesti bu biraz umutlandırdı geçenlerde şaka amaçlı evlenme teklifi ettim olmaz gelecekti kocam kızar diyerek reddetti bugün birdaha ettim ben psikopatla nasıl evleniyim dedi seninle evlenirsem 7 24 deep webde takılıriz dedi ve gene reddetti kısaca durumum vahim *kızın kolu duvar kağıdım* yardımlarınızı bekliyorum

DKN NZY

Rektör
Reaksiyon puanı
10,146
Çoğu erkeğin ortak sorunu reddedilirsem veya küçük düşersem diye açılamama duygusu biryere gidin ve konuşun açıl ona iyi tanıyorsan

Çirkin veya güzel bu kişiden kişiye değişir başkalarının değil senin nasıl gördüğün önemli

Alper__

Asistan
Reaksiyon puanı
69
Reddedilmekten gerçekten korkuyorum önceden oldu 1 ay toparlanmadım
Çoğu erkeğin ortak sorunu reddedilirsem veya küçük düşersem diye açılamama duygusu biryere gidin ve konuşun açıl ona iyi tanıyorsan

Çirkin veya güzel bu kişiden kişiye değişir başkalarının değil senin nasıl gördüğün önemli
Mesaj otomatik birleştirildi:

E bir anda engelledi bu beni whatsapptan sadece seninle mutluyum yazmıştım

Son düzenleme: