Ikinci El Iphone Almak

Bu konuyu okuyanlar

BenjaminF

Asistan
Reaksiyon puanı
45
Arkadaşım iphone 11 satıyor. 5 aylık telefon, tanıdık olmasa ve temiz olduğunu bilmesem almam zaten. Benim merak ettiğim, o telefonu bir İnternet sitesinden aldı. Ve bizim arkamızdaki alışverişin bir prosedürü gerekli mi. Direkt parayı verip almak şeklindeki alışveriş güvenli mi. İleride sorun çıkarır mı

Mercan Resifi

Asistan
Reaksiyon puanı
103
Merhaba. Telefonu ne kadara satıyor? İnternet sitesi derken tam olarak nereden aldı? Eğer aklınızda bir şey kalmasını istemiyorsanız arkadaşınızın bir A4 kağıdına kimlik fotokopisini çektirin altınada işte şu şu bedelle şu kişiye sattım diyerek imza attırın.

BenjaminF

Asistan
Reaksiyon puanı
45
Merhaba. Telefonu ne kadara satıyor? İnternet sitesi derken tam olarak nereden aldı? Eğer aklınızda bir şey kalmasını istemiyorsanız arkadaşınızın bir A4 kağıdına kimlik fotokopisini çektirin altınada işte şu şu bedelle şu kişiye sattım diyerek imza attırın.
Trendyol dan aldı, kimlik fotokopisi değilde fatura üzerine yazsak olur mu. Yada hiç yazmasak sıkıntı çıkar mı

Mercan Resifi

Asistan
Reaksiyon puanı
103
Sıkıntı çıkmaz hocam yani telefonun çalıntı olmadığına eminseniz sorun yok. Kaç paraya alacaksınız?

Apple Lover

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
benim kullandığım telefon iphone 11 pro max ve çok memnunum bence iphone 11 pro max alın