İkimizde birbirimizin oyun hesaplarına bağlıyız dava açabilir mi

Bu konuyu okuyanlar

Alenchi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Okumak istemessen alta bak : Bir kaç ay önce bir kişi ile zula ve pubg hesaplarını takas ettik ben onun pubg hesabını aldım oda benim zula oyunu hesabımı aldı bir kaç gün sonra hesapları geri değişmek istedi başta istemedim ama zorladı ve tehdit edercesine birşeyler saydı bende geri vermek zorunda kaldım şifresini deistirfigim pubg hesabını geri verdim ancak o benim zula hesabımı vermedi bende çalındı düşüncesiyle hemen pubg hesabına e posta bağladım hesabımı aldım bi sekilde ancak zula hesabının tel no şu ve e postası adama aitti sadece şifreyi biliyorum (sadece e postası da olabilir) çünkü pubg hesabının e-postası bendeydi adama göremiyorum demiştim e postadan şifresini unutmuştum daha sonra böylelikle konuyu kapatmıştım ikimizde birbirimizin hesaplarına görebiliyorum ben bı süre sonra şifreyi buldum bı giriyim dedim armada bana hemen çıkış yapmamı ve hesaba bağlandığım e postayla şifresini istedi ancak pubg mobilde bağlandığım e postayı kaldıramıyorsun bende veremedim bütün bilgilerimi öğrenebilir sonradan hesabı satacağını hemen e postayı silip sana geri vercem bişey yapmayacağım biyel hesabı sataıyorum bugün ödemelerim var kesilcek hepsi dedi hesabın Değeri 100 TL bunla ne ödemesi yapacak anlamadım ona hesabı biraz beklerse ben alacağım dedim ancak hemen lazım dedi e postayı at kaldırmayım dedi yoksa dava ederim uğraşırsın dedi bı kac dakika sonra hesabı satmıyorum arkadaşa veririm hallederim dedi e postayı kaldırmam lazım dedi her seferinde bı dediğini biri tutmuyordu yaşım 18 in altında bı ismimi soyadımi istedi önce avukata vercem dedi (sadece ismimi biliyor önceden soyadimi bilmiyor konuşma wp den oluyor) sonra savcılığa sonrada dava etcem dedi alien uğraşır dedi vermedim hicbir şekilde ailenin 900 TL şu varmı dava etcem dedi sürekli sonra akşam konuscaz uğraştırma beni dedi konu kapandı o kişide ya 18 yaşında muhtemelen BU KİŞİ BENİ DAVA EDEBİLİRMİ uzun oldu k.b acil yardima ihtiyacım var
KISACASI: adam benim zula hesbima girebiliyor bende onun pubg hesabına ancak e postayla girebiliyorum benden e postayı ve şifremi istiyor ancak tüm bilgilerim orda dava ile tehdid ediyor o kişi 18 yada altında bende işe 18 yaşının altındayım bana dava açabilir mi sürekli aileni. 900 TL si varmı dava edicem diyor birbirinizin telefon numarasını biliyoruz acil yardıma ihtiyacım var teşekkürler