İki telefon arasında kaldım

Bu konuyu okuyanlar

AsfGms

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Selam arkadaşlar , 7-8 bin tl bütçem var
İphone 11 ve samsung s20 arasında kaldım.
Standart bir kullanıcıyım sosyal medya vs. Onun harici ara sıra pubg oynuyorum. Film falan izliyorum. Şarj , akıcılık , oyun performansı , dikkat ettiğim konular fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
Standart bir kullanıcıyım sosyal medya vs. Onun harici ara sıra pubg oynuyorum. Film falan izliyorum. Şarj , akıcılık , oyun performansı , dikkat ettiğim konular fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim
Sosyal medyada geziniyorsan ikisi sorun çıkarmaz ama birşeyler yükleyeceksen iphone daha iyi diyorlar.

Oyunda iphone daha iyi.

Film için S20’nin ekranı daha iyi bir seçenek olur.

Bataryada bazen s20 biraz daha iyi,bazense çok daha iyi ama bu 60hz modu için geçerli. 120hz modunda batarya ömrü daha az olacak.

Akıcılıkta ise s20 daha önde çünkü 120hz ekrana sahip. Yalnız 120hz modunu açınca telefon daha fazla batarya sömürecek haberin olsun.

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
iPhone 11 in S20 ye göre avantajları: 1-Batarya performansı daha iyi 2- Daha iyi işlemciye sahip olduğu için Oyunlarda daha iyi performans sunuyor 3- Video-Sosyal medya: Eğer sık video çekip Instagram storiese atıyorsan 11 Video-Sosyal medya olayında avantajlı. S20 in İphone 11 e göre avantajları: 1- Akıcılık: S20 de 120 Hz ekran hızı teknolojisi olduğu için 60 Hz İphone11 e göre daha akıcı bir kullanım deneyimi sunması 2-Daha kaliteli ekrana sahip olması 3- Dolby desteği sayesinde daha iyi stereo hoparlör deneyimi sunması 4- Daha iyi tasarım (İphone11 tasarımı tuğlayı andırıyor) 5- Hem arka hem ön kamerada daha iyi fotoğraflar çekebilmesi Ben ikisi arasında eğer video çekip Instagram storiese atıyorsan 11; Video ile işim olmaz benim için tasarım,ekran kalitesi,akıcılık, fotoğraf kalitesi, stereo hoparlör deneyimi daha önemli diyorsan S20 al keyfine bak.

Son düzenleme: