Yardım Telefon tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

Xxcxxxxx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhabalar, 8-9 bin bütçe ile uzun süre kullanabileceğim, android bir telefon almak istiyorum ama telefonlardan pek anlamıyorum.
Sayfalara baktığımda genelde bu telefonlar önerilmiş: s20 sdg, s21, s21 fe, mi 11 lite, huawei p40.
Kamera önemli değil, sosyal medya, film, ara sıra oyun oynarım. Birde sakar biriyim, bana telefon önerisinde bulunursanız ya da yukarıdakilerden önerebileceğiniz bir model varsa çok sevinirim, şimdiden teşekkürler ?

mrbgrsrz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bence hiç Samsung'a bulaşma güncelleme gelince telefon çöp oluyor çok yavaşlıyor.Huawei dersen ondada Google servisleri yok.Bence Xiaomi en iyisi.

EFI Shell

shellx64.efi
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
18,969
Bence hiç Samsung'a bulaşma güncelleme gelince telefon çöp oluyor çok yavaşlıyor.Huawei dersen ondada Google servisleri yok.Bence Xiaomi en iyisi.
One UI ağır fakat çöp değil. Kesinlikle Xiaomi alınmaz amiral gemisi olarak. Konu sahibi için en uygun cihaz S21 FE duruyor.

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,714
Merhabalar, 8-9 bin bütçe ile uzun süre kullanabileceğim, android bir telefon almak istiyorum ama telefonlardan pek anlamıyorum.
Sayfalara baktığımda genelde bu telefonlar önerilmiş: s20 sdg, s21, s21 fe, mi 11 lite, huawei p40.
Kamera önemli değil, sosyal medya, film, ara sıra oyun oynarım. Birde sakar biriyim, bana telefon önerisinde bulunursanız ya da yukarıdakilerden önerebileceğiniz bir model varsa çok sevinirim, şimdiden teşekkürler ?
S21 FE öneririm onların arasından.

Ben S20 FE ile OneUI kullanıyorum. aptX HD ve Adaptive ayarı olmaması dışında gayet akıcı ve başarılı bir arayüz. Haberin var mıdır bilemem ama Mi 11 serisinde MIUI 13 ile birlikte cihazlar Hard brick oluyor.

Applemania

Profesör
Reaksiyon puanı
3,460
Snapdragonlu S20 Fe almanı tavsiye ederim.

Son mesajlar