İğrenç kız kavgası

Bu konuyu okuyanlar

M

Murat Burç

SDN Okuru
Eşkiya. Aleme ibretlik ceza verilmediği sürece önüne geçilmeyecek.

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Kavgaya karşı biriyim. Ancak olacaksada düzgün bir sebebi ve kuralı olmalı.
Senden ötürümü benden ötürümü hanım ablamız gibi olacaksın. Ufak bir arbede sonrası tokalaşıp gideceksin ?

Son düzenleme:

_mirror_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,938
Twitter'da bu videoya denk geldim ve kızlar adına çok utandım. Gerçekten rezalet bir görüntü, allah akıl fikir versin...
Ne biçim iş ya videodakiler ablam yaşında onlar yerine ben utandım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Reaksiyon puanı
6,381
Kimse çıkıp hak ettiği ağır cezayı vermediği sürece bu saçma sapan nedenlerle insanlara şiddet uygulayan eşkiyaların sonu gelmeyecek.

Ama işte ne yaparsın, sonuçta kadın ya. Ceza yeme olasılığı cinsiyetinden belirleniyor bu ülke sınırları içerisinde. Belki bu sefer mucize olurda cezasını çeker umarım.

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,466
Kızlar erkeklerden daha acımasız ya kavgada saç çekmek nedir.

GhosT57

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,914
Allah'ım ya.

Utku92

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,846
Hayatta işi gücü olmayan cahil olan kişiler. Belki aileden gelen birşeydir. Cinsiyet farketmiyor böyle çok var sokaklarda. Ama eskiden böyle olup sıyrılıp kendini yetiştiren okuyanını da gördüm. Bana mucize gibi geliyor böyle değişebilen insanlar ama oluyor. Hayat standartları ortamdan dolayı sanırım.

Reaksiyon puanı
6,381
Kızlar erkeklerden daha acımasız ya kavgada saç çekmek nedir.
Kavgada saç çekilmesinden yola çıkılarak kızlar daha acımasız sonucuna varılabileceğini pek düşünmüyorum.

Tamamen kişiye bağlı. Videoda şiddeti uygulayan eşkiya psikopatın teki, bunu tüm kızlara yamamak pek doğru değil diye düşünüyorum.

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,466
Orasını bilemem ben daha çok savunma üzerine dövüşdüğüm için hiç birine hasar vermedim ama kızlarda kaçmanın yolu yok saç her şekilde tutuluyor.

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,466
Kavgada saç çekilmesinden yola çıkılarak kızlar daha acımasız sonucuna varılabileceğini pek düşünmüyorum.

Tamamen kişiye bağlı. Videoda şiddeti uygulayan eşkiya psikopatın teki, bunu tüm kızlara yamamak pek doğru değil diye düşünüyorum.
Benim çevremde ki kızların hiç küçük nedenle kavga ettiğini görmedim ediyorlarsa neden büyüktür ve neden büyükse kavga da büyüktür erkekler ise sırada arkadan dokandı diye bile kavga çıkıyor hem erkek oldu mu sınıfça oluyor bırakın teke tek yapsınlarda denmiyor.

Reaksiyon puanı
6,381
Benim çevremde ki kızların hiç küçük nedenle kavga ettiğini görmedim ediyorlarsa neden büyüktür ve neden büyükse kavga da büyüktür erkekler ise sırada arkadan dokandı diye bile kavga çıkıyor hem erkek oldu mu sınıfça oluyor bırakın teke tek yapsınlarda denmiyor.
Bu anlattıklarınızı ne yapabilirim?

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,466
Bu anlattıklarınızı ne yapabilirim?
Sizin yukarıda dediğiniz ile yola çıkarsak erkekler her kavga da bıçak çıkarıyor sonucuna bile varabiliriz.

Ayrıca psikopat dediğiniz kızın bana yaptığının haddi hesabı yok diyor belki haklı taraf o sadece konuşma tarzından yola çıkarak psikopat diyerek yorum yapmış değil eleştirmiş olursunuz.

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Aynısını bana yapsa yemin ederim tekmeyi yapıştırırım bu tür olaylarda kısa boyluluk çok işe yarıyor ama işte ben konuşarak anlaşmalardanım
Kisa boyun en buyuk avantaji agirlik merkezinden tutup yatirmasi kolay olur. Yumruk tekme olaylarinda uzun boy avantajli ?
Allah korusun bir gun basina gelirse aklinda bulunsun ?

Suzan AŞAN

sxasizt sank
Reaksiyon puanı
6,829
Kisa boyun en buyuk avantaji agirlik merkezinden tutup yatirmasi kolay olur. Yumruk tekme olaylarinda uzun boy avantajli ?
Allah korusun bir gun basina gelirse aklinda bulunsun ?
Bilmez miyim o yüzden hep çantamda 1 çift topuklu olur yaani bu işler belli olmuyor her ihtimale karşı yanımda olur ?

Reaksiyon puanı
6,381
Sizin yukarıda dediğiniz ile yola çıkarsak erkekler her kavga da bıçak çıkarıyor sonucuna bile varabiliriz.

Ayrıca psikopat dediğiniz kızın bana yaptığının haddi hesabı yok diyor belki haklı taraf o sadece konuşma tarzından yola çıkarak psikopat diyerek yorum yapmış değil eleştirmiş olursunuz.
Konuşma tarzı?

Konuya atılan videoyu izleyin lütfen. İnanılmaz sertçe şiddet uyguluyor. Ki konuşmasını da zor anladım açıkçası.

Gelmiş kızlar erkeklerden daha acımasız diyorsunuz, ben de cinsiyet ile alakası yok tamamen kişiye bağlı dedim. Ve videoda da görüldüğü gibi şiddet uygulayan kişi saçma sapan bir nedenle arkadaşına aşırı sertçe şiddet uygulayan bir psikopat.

Şiddet haksız duruma düşürür diye öğretmediler mi bize küçüklüğümüzde?

Şiddet uygulayan biri nasıl belki de haklı taraf olabiliyor?

"Ayrıca psikopat dediğiniz kızın bana yaptığının haddi hesabı yok diyor"

Kim diyor?

Dövülen diyorsa zaten demesi çok doğru çünkü döven kişi psikopat gibi saçma sapan bir nedenle dövüyor.

Ne dedim de erkekler her kavgada bıçak çıkarıyor anlamına geldi?