İğrenç kız kavgası

Kimse çıkıp hak ettiği ağır cezayı vermediği sürece bu saçma sapan nedenlerle insanlara şiddet uygulayan eşkiyaların sonu gelmeyecek.

Ama işte ne yaparsın, sonuçta kadın ya. Ceza yeme olasılığı cinsiyetinden belirleniyor bu ülke sınırları içerisinde. Belki bu sefer mucize olurda cezasını çeker umarım.

Utku92

Profesör
Hayatta işi gücü olmayan cahil olan kişiler. Belki aileden gelen birşeydir. Cinsiyet farketmiyor böyle çok var sokaklarda. Ama eskiden böyle olup sıyrılıp kendini yetiştiren okuyanını da gördüm. Bana mucize gibi geliyor böyle değişebilen insanlar ama oluyor. Hayat standartları ortamdan dolayı sanırım.

Orasını bilemem ben daha çok savunma üzerine dövüşdüğüm için hiç birine hasar vermedim ama kızlarda kaçmanın yolu yok saç her şekilde tutuluyor.

Kavgada saç çekilmesinden yola çıkılarak kızlar daha acımasız sonucuna varılabileceğini pek düşünmüyorum.

Tamamen kişiye bağlı. Videoda şiddeti uygulayan eşkiya psikopatın teki, bunu tüm kızlara yamamak pek doğru değil diye düşünüyorum.
Benim çevremde ki kızların hiç küçük nedenle kavga ettiğini görmedim ediyorlarsa neden büyüktür ve neden büyükse kavga da büyüktür erkekler ise sırada arkadan dokandı diye bile kavga çıkıyor hem erkek oldu mu sınıfça oluyor bırakın teke tek yapsınlarda denmiyor.