idda 300 TL kazandım..

Sourena

Doçent
Reaksiyon puanı
188
Merhaba forum tamamen hisse dayalı olarak oynadım içimden geldi.. 5 tl lik kupon yaptım dün 6 Maç yapmıştım ve geldi sevinç değilde sanki tuhaf bir şey oldu.. Herneyse ben bu aldığım paranın hepsine mama almak haytapa bağışlamak istiyorum siz ne düşünüyorsunuz? Harcayacağım bir arkadaş vs bir yer yok... Bu yüzden böyle yapmayı düşünüyorum.. Aslında harcamak istediğim yerler var asma hep boşver hep boşa atıyorum bir şeyleri. neyse iyi ce konuyu karştırmadan sizce bu parayı mama olarak mı veya nakit olarak mı vereyim..(geçen köpeğin olayının etkisiyle yapıyorum bunu hani kimse pek takmamıştı..)

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,376
Eğer bir barınağa bağışlamak istiyorsanız nakit olarak verebilirsiniz, mamadan ziyade ihtiyaca göre harcanacaktır.

alpacino_34

Profesör
Reaksiyon puanı
495
Mama az gelir, o fiyata kasaplardan artan corbalik et tavuk al kazanda kaynat icine ekmek te un da at ki çoğalsın sonra ver hepsine :)

xShift

Asistan
Reaksiyon puanı
40
Bunu yapacağım.... Belki dünya daha iyi bir yer haline gelir birgün..
Belki gelir, ama hepimizin bildiği bir şey var; dünya iyi bir yer haline gelmeyeceği.

Asıl soruya gelirsek, bence bankaya faizle falan yatır. İlerde gerekir. Hem ayrıca kara para ile ak iş yapılmaz bence.

DKN NZY

Rektör
Reaksiyon puanı
10,146
Belki gelir, ama hepimizin bildiği bir şey var; dünya iyi bir yer haline gelmeyeceği.

Asıl soruya gelirsek, bence bankaya faizle falan yatır. İlerde gerekir. Hem ayrıca kara para ile ak iş yapılmaz bence.
Katılıyorum haydan gelen huya gider
Arkadaşım 4600tl civarı kazandı 1 gün içinde bitirdi parayı sonuçta alın teri yok içinde

bozo11

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
300 tl yi 2 ye böl 150 150 tl sini mama geri kalan 150 tl sini barınak vb. gibi yerlere ver.
Bide eğer benim dediğim gibi yapacaksan mamayı sadece köpeklere alma bütün hayvanlara al barınağı'da sen bilirsin.

Tavsiye: Bir Daha oynama çünkü haramdan zarar gelir.

KNMX

Dekan
Reaksiyon puanı
3,747
Helal olsun :) başka birisi olsa 300tl kupon yapardı.

Sourena

Doçent
Reaksiyon puanı
188
Çok sağolsun yorum yazanlar... EDİT : köye geldim önceki konumda da söylediğim gibi. .. 300 TL nin aykkabim yirtildigindan dolayi 50 küsüre ayakkabı alıp gerisine et ve mama aldım fakat yarısına kalan 125 küsür e ilerleyen zaman alacağım... gelmesin dünya iyi bir yere nem sürekli çabalarım illa ki bir gün gerçek anlamda mutlu olurum...

---- Mesajlar birleştirildi ----

HALA YAŞIYORUM BUDA BELKİ UMUTTUR..

Son düzenleme: