İçimizde öyle birisi varki saçmalığı(iftira yiyorum)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Nixadz

Asistan
Reaksiyon puanı
63
Selamlar benim hakkımda saçma ve sapıkça konu açılmış.Konuyu açan muharrem4201.Onun yazdıklarını yazmıcam herşeyi anlatıyorum.Ben çekilişle payday 2 hediye ediyordumya bu bana özelden abi Allah rızası için bana at bu oyunu çok seviyorum yazdı.Bende tamam sistem kaldırıyormu dedim evet dedi.Neyse ben buna hediye atdım bu alamadı felan buna 1 saat gitdi sonra ben bana insta takip atarmısın dedim evet dedi ama benim tel tuşlu anneminkinden atıcam dedi tamam dedim.Atdı kabul etdim sonra ban kanka bana gta 5 hediye edebilirmisin dedi yok dedim param yok dedim zaten bendede yok.Bu bana başka hangi oyunu hediye edebilirsin dedi ben edemem dedim.Payday 2 indirimde diye hediye etmişdim sonra bu bana küfür etdi bende etdim tabiiki.Sonra mesajları silip engelledi beni başka hesapdan yine yazdım engelledi.Sonra steamden oyunu iade etmek için google dan link felan aradım bu oyunun bunda kalmasını istemedim.Hatda mesaj da yolladım steam sorumlularına tabii bu zamanda buda konu açmış felan benim aklıma gelmedi sonra bura girince aklıma geldi.Baktım beni etiketlemişler felan.Yani olay bu kendiside çocuk zaten yalan söylüyor öğretmenim diye."Arkadaşa"ban felan istemiyorum çünkü atılmayacak delil yok diye ama olay bu.

İsimyok08

Profesör
Reaksiyon puanı
6,124
Ekran fotosu ?

bang1

Profesör
Reaksiyon puanı
1,760
Selamlar benim hakkımda saçma ve sapıkça konu açılmış.Konuyu açan muharrem4201.Onun yazdıklarını yazmıcam herşeyi anlatıyorum.Ben çekilişle payday 2 hediye ediyordumya bu bana özelden abi Allah rızası için bana at bu oyunu çok seviyorum yazdı.Bende tamam sistem kaldırıyormu dedim evet dedi.Neyse ben buna hediye atdım bu alamadı felan buna 1 saat gitdi sonra ben bana insta takip atarmısın dedim evet dedi ama ben tel tuşlu annemkinden atıcam dedi tamam dedim.Atdı kabul etdim sonra ban kanka bana gta 5 hediye edebilirmisin dedi yok dedim param yok dedim zaten bendede yok.Bu bana başka hangi oyunu hediye edebilirsin dedi ben edemem dedim.Payday 2 indirimde diye hediye etmişdim sonra bu bana küfür etdi bende etdim tabiiki.Sonra mesajları silip engelledi beni başka hesapdan yine yazdım engelledi.Sonra steamden oyunu iade etmek için google dan link felan aradım bu oyunun bunda kalmasını istemedim.Hatda mesaj da yolladım steam sorumlularına tabii bu zamanda buda konu açmış felan benim aklıma gelmedi sonra bura girince aklıma geldi.Baktım beni etiketlemişler felan.Yani olay bu kendiside çocuk zaten yalan söylüyor öğretmenim diye."Arkadaşa"ban felan istemiyorum çünkü atılmayacak delil yok diye ama olay bu.
"Arkadaşın" açtığı konuyu vermeniz mümkün mü? Eğer ki durum buysa ne yazdığını çok merak ediyorum. Çocuk olma olasılığı çok yüksek dediğiniz gibi.

judhem

Asistan
Reaksiyon puanı
75
Selamlar benim hakkımda saçma ve sapıkça konu açılmış.Konuyu açan muharrem4201.Onun yazdıklarını yazmıcam herşeyi anlatıyorum.Ben çekilişle payday 2 hediye ediyordumya bu bana özelden abi Allah rızası için bana at bu oyunu çok seviyorum yazdı.Bende tamam sistem kaldırıyormu dedim evet dedi.Neyse ben buna hediye atdım bu alamadı felan buna 1 saat gitdi sonra ben bana insta takip atarmısın dedim evet dedi ama benim tel tuşlu anneminkinden atıcam dedi tamam dedim.Atdı kabul etdim sonra ban kanka bana gta 5 hediye edebilirmisin dedi yok dedim param yok dedim zaten bendede yok.Bu bana başka hangi oyunu hediye edebilirsin dedi ben edemem dedim.Payday 2 indirimde diye hediye etmişdim sonra bu bana küfür etdi bende etdim tabiiki.Sonra mesajları silip engelledi beni başka hesapdan yine yazdım engelledi.Sonra steamden oyunu iade etmek için google dan link felan aradım bu oyunun bunda kalmasını istemedim.Hatda mesaj da yolladım steam sorumlularına tabii bu zamanda buda konu açmış felan benim aklıma gelmedi sonra bura girince aklıma geldi.Baktım beni etiketlemişler felan.Yani olay bu kendiside çocuk zaten yalan söylüyor öğretmenim diye."Arkadaşa"ban felan istemiyorum çünkü atılmayacak delil yok diye ama olay bu.
yüzsüz yaa:):)

Nixadz

Asistan
Reaksiyon puanı
63
"Arkadaşın" açtığı konuyu vermeniz mümkün mü? Eğer ki durum buysa ne yazdığını çok merak ediyorum. Çocuk olma olasılığı çok yüksek dediğiniz gibi.
Burda herşey

judhem

Asistan
Reaksiyon puanı
75
Burda herşey
osdjbcnklsdjbckhbsdc

Nixadz

Asistan
Reaksiyon puanı
63
Arkadşaın açtığı konu nerede
Link versim yukarıda ama al

judhem

Asistan
Reaksiyon puanı
75
Arkadşaın açtığı konu nerede

Nixadz

Asistan
Reaksiyon puanı
63
Zaten haklı olsa mesajları silmezki kendiside yazmış mesajları sildim diye neden silersinki haklıysan?

bang1

Profesör
Reaksiyon puanı
1,760
Burda herşey
Teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...