Soru Hugh Jackman Wolverine vücut geliştirme programını öğrenmek istiyorum

James Howlett

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
4,638
Arkadaşlar diyebilirsiniz abi 36 yaşına gelmişsin neleri düşünüyorsun diye, biraz araştırdım net sonuca varamadım, nasıl beslenir hangi aletlerle ne kadar kaç set çalışır gibi, bulup paylaşan kardeşime çok teşekkür ederim 🤗

KamtariR

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
2,847
Dostum internette var, nitekim @Yahya Furkan paylaşmış.

ama bu iş biraz genetik meselesi. hugh genetik olarak bu planı uygulamaya çok müsait.

sen bu işi ciddiye alacaksan, kendine bir body building trainer bul. senin fizik yapına uygun program uygulasın.

James Howlett

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
4,638
Dostum internette var, nitekim @Yahya Furkan paylaşmış.

ama bu iş biraz genetik meselesi. hugh genetik olarak bu planı uygulamaya çok müsait.

sen bu işi ciddiye alacaksan, kendine bir body building trainer bul. senin fizik yapına uygun program uygulasın.
Kesinlikle öyle genetik ben sadece omuz göğüs iyi olsun bide göbek tamamen erisin istiyorum.

Bide anlamadığım Hugh Jackman x men 1 filminde 32 yaşında vücudu çok iyi değil iken days of future past filminde vücudu çok daha orada 46 yaşında yani 46 yaş vücudu 32 yaşındaki vücudundan çok daha iyi, ben 36 yaşıma geldim hayatım karardı öldüm bittim derken Hugh Jackman olumsuz düşüncemi bitiriyor, benden tam 20 yaş büyük 1968 li bende 1988 liyim instagramdan takip ediyorum şuanki halini atmış bir 46 yaş gibi olmasada şuanda iyi, onun gibi olmak istiyorum açıkçası.

32-46 yaş arası vücut halini göstereyim

IMG_3317.png

IMG_3318.png

Kısaca 36 yaşımdan sonra yaşlanmayım derken 40 yaşıma gelmek ister oldum diyim 😂

Böyle olmasada buna yakın vücut için tüm çabamı gösterecem.

Bu arada Hugh Jackman haricinde diğer efsane isim Keanu Reeves iki yaşayan efsane ikisinde sağlıklı uzun ömrü olsun 🤲

Matrix ve X-Men 1 filmine çıkar çıkmaz gitmiştim, ama Keanu Reeves in hayatı herkesin kaldıramayacağı bir hayat çok sıkıntı çekmiş
Mesaj otomatik birleştirildi:

Furkanım bakayım bi, anlayamazsam yardımcı olursanız sevinirim, Buda harici soru, mekik aleti öneririmisiniz alayım mı al derseniz önereceğiniz bir ürün var mı?

Bölümde attığım vücut fotoğrafından sonra dahada göbek oldu onu acil eritmem lazım