Htc one s galaxy nexus xperia s

Bu konuyu okuyanlar

ali202

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar yeni bir telefon alma düşüncesindeyim ama kararsızım galaxy nexus mu xperia s mi yoksa htc one s mi
telefonu oyun ve güncellik için istiyorum pil de çok önemli

semih61

Profesör
Reaksiyon puanı
43
htc one s açıkara.
hem tasarım hem performans hem şıklık anlamında hepsşnden iiyi.nexus un tek artısı güncelleme desteği en zayıf halka xpera s

patientia

Profesör
Reaksiyon puanı
2
One s açık ara mı? :D Türkiyede satılan One s S3 işlemcili neresi açık ara anlayamadım ayrıca S4 olsa da işlemci dışında hiçbir +sı yok one s te sıkılınca arkadaş pikselleri sayar :D Xperia S en iyi seçim olur.Galaxy Nexustan bahsediyorsan sadece güncellik için alabilirsin.

RedQueen

Asistan
Reaksiyon puanı
2
One s açık ara mı? :D Türkiyede satılan One s S3 işlemcili neresi açık ara anlayamadım ayrıca S4 olsa da işlemci dışında hiçbir +sı yok one s te sıkılınca arkadaş pikselleri sayar :D Xperia S en iyi seçim olur.Galaxy Nexustan bahsediyorsan sadece güncellik için alabilirsin.

Evet , amoled olduğu için ve çözünürlük düşük olduğu için pikseller sayılabilir. Türkiye ' de maalesef durum böyle S3 işlemcili. Ama S4 lü cihaz hem işlemcisi , hem kamerası , hem ses kalitesi olarak gayet iyi bir cihaz.