HTC One M8'den Iphone SE'ye

Geçmeli miyim ?

• Geç

• Geçme

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Bu konuyu okuyanlar

Leiras

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar merhaba. 2,5 yıllık HTC One M8 kullanıcısıyım Iphone SE'ye geçmek istiyorum. Boyut olarak önemli değil çok aktif kullanan biri değilim telefonu ayrıca Ipad Air 2'im var. Sizce geçmeli miyim SE'ye ? İlk defa Iphone kullanıcam. Düşüncelerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

Speedster

Müdavim
Reaksiyon puanı
319
Ben 5s kullanıyorum ve o bild cok hizli eğer SE alırsan performans konusunda hic sikinti yasamassin ayrıca İOS cok stabil yani bence geçebilirsin.

M

Murat Burç

SDN Okuru
2100 TLlik bir telefon değil bence ne bileiyim a9 koydun 2gb ram ios için en yükseği zaten ama çok şeyden feragat ediyorsun

Leiras

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Yani İOS'un stabilitesi gayet iyi ve donanımı 6s ile aynı. Ekranın Full HD olmaması ve ekranın yanındaki çizgiler kafamı karıştırıyor. Yani boyut değilde o çizgilere alışabilir miyim bilmiyorum...

...Görkem...

Müdavim
Reaksiyon puanı
779
Merhaba,

Iphone se modelinim ekran boyutu sizin icin uygun ise gecilir. Iphone se, iphone 6s donanimi ile geldigi icin ve dusuk cozunurlugu sayesinde uygun fiyata iphone 6s gucunu sunuyor. Uzun sure performans sorunu yasatmadan, akici, stabil bir kullanim deneyiminiz olur.

Bir diger tavsiyem de su sekilde,

Zaten hali hazirda bir ios kullaniyorsunuz ipad air 2 ile. Telefonuda guzel ekran, kamera, pil performansini guclu bir donanim ile sunan bir androi cihaz tercih edin. Daha islevsel ve daha guzel ozelliklere sahip olun. Iphone se'nin 2000 tl bandida oldugu dusunursek tavsiye edebilecegim urunler,

* Samsung s7
* Lg g5
* Samsung note 5

Leiras

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Anladım biraz daha düşünmeye karar verdim teşekkür ederim.

Son mesajlar