HTC ONE M8 mi Sony Xperia Z3 mü çok acil cevap lütfen :(

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

arda91

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bugün vodafone bayisine sony xperia z3 cihazını almaya gittim ancak orada benim aklımı htc one m8 ile karıştırdılar :( Sizlere son olarak danışmak istedim öneriniz ne olurdu ve neden? Çok acil cevabınıza ihtiyacım var şimdiden teşekkürler

nailasmu

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Ses konusunda htc çok başarılı, ekranı da biraz daha iyi, işlemci hızı konusunda sony biraz daha iyi, kamerada sony bana göre en iyi, tasarımda sony daha hoş, mazeme kalitesinde ikiside iyi, bataryada sony daha başarılı.

Zevk meselesi dağ kadar farkları yok zaten fiyatlarındada gözükür

FataL Rhyme

Doçent
Reaksiyon puanı
4
HTC ONE M8 Bende var kullanıyorum gerçi şu an garantide güç tuşu oynuyordu yolladım telefon çok akıcı kasma donma problemi yok ses konusunda en iyisi abartmıyorum birçok hoparlörden kat kat kaliteli ben memnunum Z3'e gelince gayet şık güzel bir cihaz alınabilir yani senin zevkine kalmış bişe bu HTC One M8'de kamera yakın çekimlerde iyi manzara felan çekilmiyor kamerayla berbat gözüküyor z3 kamera bakımından htc m8 ses bakımından iyi :)

arda91

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Peki sony güncelleme alma bakımından nasıl bir cihaz?

nailasmu

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Sony güncelleme bakımından çok başarılı, kendi uygulama güncellemesinde ise açık ara bir numara

Kestane

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Su an bütün z serisine veriyor güncelleme. Adam 2 yıllık telefonuna bike veriyorsa z3 seni birkaç güncelleme daha götürür ama ben HTC ve sense arayüzünü sevdiğim ve ses kalitesine önem verdiğim için m8 alırdım.

LittleMonster

Profesör
Reaksiyon puanı
33
M8 in z3 e göre tek artısı hoparlörleri onların arasında da çok fark yok z2 ile kıyaslasaydık açık ara hoparlörde m8 öndeydi fakat z3 dsee hx ses çipi hi-res audio desteği güçlü hoparlörler vs derken aralarında çok fark bırakmıyor
Bunun yanı sıra arayüzleri eşit stabilitede ha tabi sense çok renksiz ve nostaljik bir arayüz orası ayrı
Sırf farklılık olsun diye uygulama penceresi sağa-sola değilde yukarı-aşağı indirilmesi yok efendim kasmasın diye uygulama pencersinin arkasını bile simsiyah yapmak falan...
Kamerada zaten hayatta geçemez
Ekranda da açık ara z3 önde Triluminos , X-reality vs teknolojileri 650 nitin üzerindeki parlaklık ki bu parlaklık şuan sadece z3 ile iphone 6+da var ekranın sizin zevkinize göre aşırı canlı normal veya doğal olarak ayarlanabilmesi hatta RGB düzenine bile müdahale edebiliyorsunuz Z3de
Yazılım desteği olarak Android güncellemelerinde z3 önde bunun yanısıra uygulama güncellemeleri varki onlarda hayatta geçemez ( walkman , albüm , movies , what's new vs...)
Pilde şuan zaten androidin en uzun pil ömrünü sunan akıllı telefonu
İkiside dayanıkı cihazlar fakat z3 su ve toza dayanıklılıkla daha önde ayrıca m8deki gorilla glass3den 8 kat daha dayanıklı olan dragontrail cam var z3te
Daha çok şey varda HaTiCe ler bozulmasın yazmayayım daha fazlasını :devil2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...