LG G3, Sony Xperia Z3 ve HTC One M8 Sizce Hangisi?

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bthncoach

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
lg g3 ,sony z3 ve htc m8 2014 yılının amiral gemileri bilindiği gibi android işletim sistemin efendileri resmen bilindiği gibi 3ü de snapdragon 801 kullanılıyor stabil anlamda ve kamera ve donanımsal özellikler anlamında hangisi size

htc one m8 : ses kalitesi iyi , ne kadar geride kaldığı söylensede çok iyi bir kamerası var stabil anlamda da iyi çözünürlük 441ppi olması ve batarya 2600mAH olması kötü ama çözünürlüğü zaten full hd olması bataryada 1günü rahatlıkla çıkarır.

sony z3 : hakkında fazla bir fikrim yok ama ıp67 kullanılması güzel ama ekran görüntüsü telefonun biraz canlı gözükmesini engelliyor

lg g3 : bu telefondaki özellikler bir insanı bence 3 yıl temiz kullandığı zaman zorlanmadan götürür ama 540 civarı ppi olamsı ve qhd olması bataryanın ne kadar yüksek olsada 1 günü biraz zorlar

-Ben o kadar oyun oynayan biri değilim aa yada zigzag gibi oyunlar oynarım oda her telefona yükleniyor ama benim aradığım ses kamera ve en önemlisi stabil olması
SİZE SORMAK GEREKİRSE ARKADAŞLAR SİZCE HANGİSİ ALINMALI BAŞKA MARKALARDA DÜŞÜNCELİRİNİZİ ALABİLRİM
ÇOOOK TEŞEKKÜRLER HEM YORUM YAPAN ARKADAŞLARA HEMDE SHİFTDELETE YÖNETİCİLERİNE :)
SAĞLICAKLA KALIN HEPİNİZE İYİ GÜNLER

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Genel olarak bu üç telefonu yarıştırıcaksanız önce g3'ü çıkartın, tam bir fiyasko.

Z3 ile M8 arasında karar vericeksiniz ben htcnin malzeme kalitesine arayüzünü vs seviyorum o yüzden tercihim m8'den yana olur sizede m8 öneririm.

bthncoach

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ne yalan söylemek gerekirse bende m8den yanayım ama g3 özelliklerini görünce insan hayır diyemiyor ama neden g3 fiyasko olamısını anlamadım z3ünde ekranı sevmiyorum oda IP67 dolayı

CorvoAttano

Profesör
Reaksiyon puanı
61
Ne yalan söylemek gerekirse bende m8den yanayım ama g3 özelliklerini görünce insan hayır diyemiyor ama neden g3 fiyasko olamısını anlamadım z3ünde ekranı sevmiyorum oda IP67 dolayı
2K ekranı olmasaydı, G3 yılın telefonu seçilebilirdi..
Markalar halen anlamadılar.. 2K kullanılmaya ve hızla yayılmaya devam ediyor. Bizi geri götüren bu teknolojinin kime yararı olabilirki?
Android telefon üreticileri, rakamlara takılan ve buna göre telefon tercih eden müşteri kitlesine hizmet etmeyi bırakmadığı sürece bu algıyı hiçbir zaman değiştiremeyeceğiz.
Tanrı yardımcımız olsun..

bthncoach

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2K ekranı olmasaydı, G3 yılın telefonu seçilebilirdi..
Markalar halen anlamadılar.. 2K kullanılmaya ve hızla yayılmaya devam ediyor. Bizi geri götüren bu teknolojinin kime yararı olabilirki?
Android telefon üreticileri, rakamlara takılan ve buna göre telefon tercih eden müşteri kitlesine hizmet etmeyi bırakmadığı sürece bu algıyı hiçbir zaman değiştiremeyeceğiz.
Tanrı yardımcımız olsun..

Amen :)

Kestane

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Stabilite diyorsunuz, ses kalitesi diyorsunuz. Siz m8 i zaten secmissiniz sadece onaylama istiyorsunuz...

Fenomenon

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Z3 çünkü şuan android'deki en stabil arayüz sony ve HTC'de var. Ancak ultrapixel'den dolayı m8 alınmaz. Ayrıca pili en uzun süre giden telefon şuan Z3. Malzeme kalitesi çok iyi, sağlam, stereo hoparlör, 3gb ram, S801 işlemci vs vs. Yani hiçbir eksiği olmayan bir telefon.

bthncoach

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aslında batarya o kadar sorun değil sony'in yapmış olduğu taşınabilir batarya ile 7,000mAH ile rahatlıkla 2-3kere şarj edebilenebilir :D

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Benim tek endişem ulturapiksel kameranın diğer modellerden çok geride mi gerçekten merak ediyorum

HolyPuppet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aslında batarya o kadar sorun değil sony'in yapmış olduğu taşınabilir batarya ile 7,000mAH ile rahatlıkla 2-3kere şarj edebilenebilir :D

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Benim tek endişem ulturapiksel kameranın diğer modellerden çok geride mi gerçekten merak ediyorum

Sanatsal manzaralar çekip onları basıp sergiler mi açacaksın? Yapacağın şey facebookta instagramda paylaşmak olacak. Zaten onlar da upload ederken fotoğrafta kalite bırakmıyor. Sosyal medyadan ileriye hangimiz gidiyoruz telefonla ya da gidilmesi ne kadar mantıklı pirinç kadar lensle? Tartışılır. Yalnız 4mp den dolayı M8 manzarada diğerlerine göre geride kalıyor. Ama manzara dışındaki çekimlerde farkı yok diğerlerinden. Z3 alırsan kırmızıları pembe çekersin. Kulaklığa gelen ses ve dışarıya çıkan sesin az olması sorunuyla boğuşursun. Vs vs...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...