HTC One Kullanıcıları Kulübü

celal alcinkaya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sorun battery saver tarzi bi uygulamanin tuslar kilitliyken mobil veriyi ya da whats app baglantisini devre disi birakmasindan kaynaklaniyor olabilir. Ona bi bqkin derim.

Oyle bi uygulama kullanmiyorum , sarj ederken sadece du battery saver i aciyorum(daha iyi tavsiye varsa alabilirim) isim bittiginde uygulamalardan durduruyorum uygulamayi. Aslinda bu problemi atlattim gibi,simdi ki sorunum da sarj ile ilgili. Eskiden %100olunca birakirdim sarjda olmaya devam ederdi malum hemen iniyo yoksa,ama suan %100 olunca sarjdan cikarip hemen tekrar takiyorum %91den basliyo yeniden. Bataryayi fulleyemiyorum

smnfrkn

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Snapdragon Battery Guru'yu öneririm.

jonsnow

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar 1 yıldan fazla süredir htc one kullanıyorum bataryası sarjdan çıkarınca kend kendine hızla düşmeye başlıyor telefon yekpare bir kasyaa sahib olduğu için acaba yeni batarya taktırabiliyorumuyuz bilgisi olan varmı?

ozgurcrs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
arkadaşlar 1 yıldan fazla süredir htc one kullanıyorum bataryası sarjdan çıkarınca kend kendine hızla düşmeye başlıyor telefon yekpare bir kasyaa sahib olduğu için acaba yeni batarya taktırabiliyorumuyuz bilgisi olan varmı?
Günlük olarak kaç saat gidiyor bataryan ?
Eğer sarjdan çıkınca 2 saatte %70 %60 felan oluyorsa batarya bitmiş demektir zamanla daha az sarj tutmaya başlar değişim konusuna gelince bana göre
Garantiye yolladığında durumu anlattığında bataryayı değiştirirler ama batarya bitmesi servis dışı olarak gösterip ücret isteyebilirler ama değişim yapıcaklarına eminim çünkü her batarya birgün illaha biter

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Günlük olarak kaç saat gidiyor bataryan ?
Eğer sarjdan çıkınca 2 saatte %70 %60 felan oluyorsa batarya bitmiş demektir zamanla daha az sarj tutmaya başlar değişim konusuna gelince bana göre
Garantiye yolladığında durumu anlattığında bataryayı değiştirirler ama batarya bitmesi servis dışı olarak gösterip ücret isteyebilirler ama değişim yapıcaklarına eminim çünkü her batarya birgün illaha biter

aslında beni asıl sinir eden şarjdan çıkardığım anda bataryanın birden %2 düşmesi ve bu şekile devam ediyor. %80 e geldiği zaman bi 15 dk idare ediyo günde ortalama 12 saati çıkartıyo ama genede eski performansına göre düşük. batarya değişiminin ücretli olacağını tahmin ettim ücret önemili değil ama yekpare kasay nasıl değiştirecekler birde orjinalmi olacak onu merak ediyorum bir firkriniz varmı acaba?

ozgurcrs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
aslında beni asıl sinir eden şarjdan çıkardığım anda bataryanın birden %2 düşmesi ve bu şekile devam ediyor. %80 e geldiği zaman bi 15 dk idare ediyo günde ortalama 12 saati çıkartıyo ama genede eski performansına göre düşük. batarya değişiminin ücretli olacağını tahmin ettim ücret önemili değil ama yekpare kasay nasıl değiştirecekler birde orjinalmi olacak onu merak ediyorum bir firkriniz varmı acaba?

Benimde 16 Saat felan gidiyor aslında eski performansı bendede yok ama sizin pil hücreleri ölmüş gibi bişey
ücret isterler tahminimce onları için yekpare kasa olması sorun değil.Baktığımız zaman bir arkadaşımın telefonunda kamerada pembeleşme sorunu vardı telefonu servise verdi servis 5 iş günü içinde geri gönderdi ve arka kasayı değiştirdiler. Burdan şöyle bir sonuç çıkıyor arka kasayı açtığında birdaha oturmuyor ve yeni kasa takmaları gerekiyor bu telefonlar günlük olarak kullanılıyor sonuçta pillin dayanmıcağını biliyorlar ve kimse diyemez telefonu 2 milyara satarım pili bitince at çöpe.
Bana kalırsa ücret isterler değişen tek şey pil olmaz arka kasada yenilenmiş olur.
Orjinal mi kısmına gelicek olursak servis bu takibide orjinal takmak zorunda o parçaların hepsinin belli numaraları barkod tarzı numaraları vardır ve hepsi orjinal olarak üretilir. Kendi servisi sahte bir pil takamaz diye biliyorum

Mustafa AKYÜZ

Asistan
Reaksiyon puanı
56
Merhaba arkadaşlar. Ağustos ayında cihazı 0 aldım ilk 4-5 ay sorunsuz kullandım ve sonra hoparlör sorunu yasamaya başladım cizirti gelmeye başladı çalarken cizz cizz konuşmalarda kesilme ler filan bu sorun 3 kez oldu 3 kere kvk ya gitti geldi cihaz 1.5 hafta sağlam sonra ses bozuluyor yavaştan sizce artık kvk 4.cu de ürün degismi yaparmi

Cihaz hız konusunda kamera konusunda hiç sıkıntı yaşamadım .aile ce hep htc kullandık ilk defa dilim yandı diyebilirim

enocenes

Doçent
Reaksiyon puanı
6
Merhaba arkadaşlar. Ağustos ayında cihazı 0 aldım ilk 4-5 ay sorunsuz kullandım ve sonra hoparlör sorunu yasamaya başladım cizirti gelmeye başladı çalarken cizz cizz konuşmalarda kesilme ler filan bu sorun 3 kez oldu 3 kere kvk ya gitti geldi cihaz 1.5 hafta sağlam sonra ses bozuluyor yavaştan sizce artık kvk 4.cu de ürün degismi yaparmi

Cihaz hız konusunda kamera konusunda hiç sıkıntı yaşamadım .aile ce hep htc kullandık ilk defa dilim yandı diyebilirim
Neden olmasın

jonsnow

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benimde 16 Saat felan gidiyor aslında eski performansı bendede yok ama sizin pil hücreleri ölmüş gibi bişey
ücret isterler tahminimce onları için yekpare kasa olması sorun değil.Baktığımız zaman bir arkadaşımın telefonunda kamerada pembeleşme sorunu vardı telefonu servise verdi servis 5 iş günü içinde geri gönderdi ve arka kasayı değiştirdiler. Burdan şöyle bir sonuç çıkıyor arka kasayı açtığında birdaha oturmuyor ve yeni kasa takmaları gerekiyor bu telefonlar günlük olarak kullanılıyor sonuçta pillin dayanmıcağını biliyorlar ve kimse diyemez telefonu 2 milyara satarım pili bitince at çöpe.
Bana kalırsa ücret isterler değişen tek şey pil olmaz arka kasada yenilenmiş olur.
Orjinal mi kısmına gelicek olursak servis bu takibide orjinal takmak zorunda o parçaların hepsinin belli numaraları barkod tarzı numaraları vardır ve hepsi orjinal olarak üretilir. Kendi servisi sahte bir pil takamaz diye biliyorum
Cevapların için teşekkür ederim.

smnfrkn

Profesör
Reaksiyon puanı
11

Eğer cihaz AYNI SORUNDAN dolayı 3 KEZ servise giderse ücret iadesi isteyebilirsiniz.

smnfrkn

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Anladım Teşekkürler. Bu Ücret İadesi için neler yapmam gerekiyor acaba

Cihazın yanına; cihazın aynı bölgede kronik sorunu olduğunu, belirli rutin aralıklarla cihazı servise yollamak zorunda kaldığınızı bu yüzden cihazı kullanma hakkından mahrum kaldığınızı, cihazın hali hazırda 3 kere servise aynı sorunla gittiğini, yine aynı sorun oluştuğu için, değişim ve hatta ücret iadesi talep ettiğinizi belirten bir not düşerseniz, işiniz hallolacaktır.

dontforget

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar htc one telefonumdan led tv de donmadan nasl video izleyebilirim

michuozawa

Guru
Katkıda Bulunan
Reaksiyon puanı
493
dostum çözümü ben sana söyleyeyim,
şarj 100% olduğu zaman hemen çıkarma, bırak 15-30 dakka arası biraz daha dolsun.böyle yaparsan hemen %93 lere inmeyecektir.

brtptb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bi yardım, telefonu çok kullanan arkadaşlar sarjin kaç saat gittiğini söyleyebilir mi? 14 saat giden arkadaşlar telefonu ne şekilde kullaniyosunuz, kaç saat net vs ?

michuozawa

Guru
Katkıda Bulunan
Reaksiyon puanı
493
Arkadaşlar bi yardım, telefonu çok kullanan arkadaşlar sarjin kaç saat gittiğini söyleyebilir mi? 14 saat giden arkadaşlar telefonu ne şekilde kullaniyosunuz, kaç saat net vs ?
mobil yada , wi-fi genelde açık.
konuşma vs sms 'de kullanıyorum. sabah 9 civarı aktif olarak telefon yanımda.
ya gece 1'e doğru anca bitiyor yada diğer sabah 11 e doğru diyebilirim.

brtptb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Peki internette ne kadar zaman harciyosun, mesela video izliyomusn ?

Kaliska

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Du battery saver pro diye bi prg. kulaniyorum ben. Tus kilitliyken veri baglantisini kesiyor. Istedigin prg.lar icin baglanti aktif kalabiliyor ama. Ben cok verim aldim ondan. Omru uzadi bataryanin

ozgurcrs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8

Tüm gün İnternet açık Wi-fi varsa Ona bağlı olarak o yoksa mobil veri olarak
Günlük 1 saat kadar oyun vs vs[Oynadığın oyuna bağlı]
Müzik belki dinlersemde oda 1 saat kadardır toplamı
Sürekli İnternette gezinme whatsapp facebook twitter gibi uygulamaları kullanma
Yaklaşık olarak 16 saat kadar gidiyor

brtptb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tüm gün İnternet açık Wi-fi varsa Ona bağlı olarak o yoksa mobil veri olarak
Günlük 1 saat kadar oyun vs vs[Oynadığın oyuna bağlı]
Müzik belki dinlersemde oda 1 saat kadardır toplamı
Sürekli İnternette gezinme whatsapp facebook twitter gibi uygulamaları kullanma
Yaklaşık olarak 16 saat kadar gidiyor
Sürekli internette gezinme sürekli mobil veri açık, 1 saat kadar oyun ve 16 saat ..o zaman bnmkinde sorun var
sanirim...tek oynadığım okey o da arada canım sıkılırsa ve netten değil..10 dk oynadığımda %5-6 azalıyor, nette kaldığım her dakika %1 azalıyor...o zaman bnm pil de sorun var..dogru mudur

ozgurcrs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Sürekli internette gezinme sürekli mobil veri açık, 1 saat kadar oyun ve 16 saat ..o zaman bnmkinde sorun var
sanirim...tek oynadığım okey o da arada canım sıkılırsa ve netten değil..10 dk oynadığımda %5-6 azalıyor, nette kaldığım her dakika %1 azalıyor...o zaman bnm pil de sorun var..dogru mudur

Şöyle bir durum var ama batteryGuru kullanıyorum aynı zamanda yani tasarruf için herşeyi yapıyor ve seni engellemiyor.
Şimdi senin facebook twitter instagram google+ gmail hotmail gibi hesapların açıksa sürekli bunlar durduk yerede şarj yiyor o yüzden ben sadece facebook ve twitterı açık bırakıyorum senin hesabına göre 100 dakika internette dolaşırsan bir buçuk saatte şarjın bitmiş olacak eğer bir buçuk saatte sarjın bitiyorsa evet senin pilde sorun var fakat günlük 12 saat kadar gidiyorsa Batteryguru uygulamasını kurduğunda 15-16 saat kadar pilin devam ediyor ama dediğim gibi bir buçuk saatte sarjı bitirebilirsen evet sorun var

Jamais Vu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar belki basit bir sorun gibi ama yapamadım bir türlü ana ekranda bulunan saat ve havadurumu göstergesi blinkfeed ekranına kaydı yanlışlıkla kaldıramadım oradan bir türlü yardımcı olursanız sevinirim.
bir de parlaklığı otomatikte kullanmak zararlımıdır acaba?

ynsemre61

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Bir sorum olucaktı sense 6 Htc One a gelicek onu öğrendim birde ekrana dokunarak açma olayıda bununla beraber gelicek mi ?
Emin olamadım eğer gelicekse kesinlikle Htc One alırım.