HTC One Kullanıcıları Kulübü

ergulice

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Çok İlginç ben güncellemeyi alalı yaklaşık bir ay oldu. Telefon yurtdışı mı

ozgurcrs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Çok İlginç ben güncellemeyi alalı yaklaşık bir ay oldu. Telefon yurtdışı mı

Hayır telefon yurtdışı değil telefonu ıstanbul bilisimden aldım ve 4.3 sürümü sitede duyrulduktan sonra kontrol ettim ve hemen yüklemeye başladım fakat bu güncelleme birtürlü gelmedi bana 4.4 duyruldu kontrol ettim yoktu hala ediyorum hala güncel diyor ne gibi bir çözüm olabilir ya da kimle görüşmem gerekir hiçbir fikrim yok

ahmetemin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende irakta yasiyum telefonu aynen irakta aldim iraklilar aldi guncellemeyi bana hala gelmedi en son bugun denedim hala gelmedi telefonu fabrika ayarlarina attim hala ayni bilgisayardanda elle kurmayi bilmiyorum

caghan1907

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hayır telefon yurtdışı değil telefonu ıstanbul bilisimden aldım ve 4.3 sürümü sitede duyrulduktan sonra kontrol ettim ve hemen yüklemeye başladım fakat bu güncelleme birtürlü gelmedi bana 4.4 duyruldu kontrol ettim yoktu hala ediyorum hala güncel diyor ne gibi bir çözüm olabilir ya da kimle görüşmem gerekir hiçbir fikrim yok

istanbul bilişim ürünleri TR ürünleri değil zaten hangi ülkeden ithal ettilerse artık o ülkeye gelmeden gelmez güncelleme size.

blackdown

Profesör
Reaksiyon puanı
1
bende irakta yasiyum telefonu aynen irakta aldim iraklilar aldi guncellemeyi bana hala gelmedi en son bugun denedim hala gelmedi telefonu fabrika ayarlarina attim hala ayni bilgisayardanda elle kurmayi bilmiyorum

Telefonun imei kodu başka telefondan atanmış ise güncelleme gelmeyebilir

S

SDN Okuru

SDN Okuru
istanbul bilişim ürünleri TR ürünleri değil zaten hangi ülkeden ithal ettilerse artık o ülkeye gelmeden gelmez güncelleme size.
Hangi ülkeye ait olduğunu nasıl anlarım ?
İmei kayıtlı gözüküyor orda problem yok sanırım fakat kayıtlı ise türkiyede kayıtlı sonuçta türkiyeye verdiğinde banada gelmesi gerekmez mi ? Bu arada ilgilendiğiniz için teşekkür ederim.

ozgurcrs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8

Hangi ülkeye ait olduğunu nasıl anlarım ?
İmei kayıtlı gözüküyor orda problem yok sanırım fakat kayıtlı ise türkiyede kayıtlı sonuçta türkiyeye verdiğinde banada gelmesi gerekmez mi ? Bu arada ilgilendiğiniz için teşekkür ederim.

ahmetemin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaslar dikkat az once bir arkadasim isvecten geldi iraga ve ordan gelirken 2 tane htc one 32 gb gold yani altin sarisi getirmis ama ilginc olani suki telefonun markasi 801 s bizimki ise 801 m7 onun kamerasi 21 megapixel bunu bilen varmi oda dediki istersen sanada bir tane ucuza verebilirim ? bilgisi olan

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bence 4.4.2ye hiç güncellemeyin, telefon hantallaştı 4.2.2ye göre. Mesajlardaki eski smiley karatkerleri gitti ki o smileylere bayılıyodum çok tatlıydılar. birini ararken hoparlor ve ses kısma simgeleri kayboldu. 7 aydır telefonu kullanıyorum ilk defa htc one telefonumun sistem yüzünden kararsız kaldığına şahit oldum.

ahmetemin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hehe htc oneyi tam satcaktim galaxy 5 inanilmaz olacak diye iyikide satmamisim abi tam bir fiyasko s5 :D htc en iyisi candir can one

smnfrkn

Profesör
Reaksiyon puanı
11
berbat bır telefon sakın almayın ben aldım cok pısmanım

Hoşaftan herkes anlamaz.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

arkadaslar dikkat az once bir arkadasim isvecten geldi iraga ve ordan gelirken 2 tane htc one 32 gb gold yani altin sarisi getirmis ama ilginc olani suki telefonun markasi 801 s bizimki ise 801 m7 onun kamerasi 21 megapixel bunu bilen varmi oda dediki istersen sanada bir tane ucuza verebilirim ? bilgisi olan

Yalan, bizimki 801e, kamerası 21 mpx olan bir One yok piyasada.

ergulice

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kitkat güncellemesini aldıktan sonra telefonumda en ufak bir donma yada takılma, yavaşlama olmadı. Gerçi telefonu Mayıs ayından beri kullanıyorum hiç karşılaşmadım. Kit kat in en güzel tarafı 4.3 te oluşan battery drain problemini ortadan kaldırdığı gerçeğidir. 100 luk bir Şarj ile yaklaşık 40 saat kullanım benim için gerçekten çok iyi. Ve gün boyu Wifi üzerinden Tune in yada youtube kullanıyorum.

smnfrkn

Profesör
Reaksiyon puanı
11
yalan degil ben musteri hizmetleri ile konustum her ulkeye ozel uretim yapilabiliyormus

Ülkeye özel üretim yapması ayrı kardeşim, gerçek mi diyorsun yalan diyorum inanmıyorsun, madem o kadar körü körüne inanacaksın o adam burada niye soruyorsun?

ck-xe

Dekan
Reaksiyon puanı
39
Ülkelere göre özel üretim olur ama bunu duyurmadan yapmazlar. İsim karışıklığı olmuştur. Farklı model falandır.

ahmetemin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kitkat güncellemesini aldıktan sonra telefonumda en ufak bir donma yada takılma, yavaşlama olmadı. Gerçi telefonu Mayıs ayından beri kullanıyorum hiç karşılaşmadım. Kit kat in en güzel tarafı 4.3 te oluşan battery drain problemini ortadan kaldırdığı gerçeğidir. 100 luk bir Şarj ile yaklaşık 40 saat kullanım benim için gerçekten çok iyi. Ve gün boyu Wifi üzerinden Tune in yada youtube kullanıyorum.

1/sımdı benımkı 4.3 telefonu full sarj edıyorum 5 dakka sonra %90 oluyor bu ortadan kalkıyormu
2/ıkıncısı ıse wifi hatasi oluyor dediler birsey olmadi dimi sende

3. telefona yeni ne ozellikler eklenmis hic hissettigin seyleri yazarmisin
4. goruntu olarak fark oldumu ?

ergulice

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu anlık batarya düşüşü battery drain olarak adlandırılıyor ki bunu 4.3 te bende yaşadım ancak kitkat da böyle bir durum asla yok. Batarya kullanımı gerçekten çok iyi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
htc one ı amerikadan getirticem bi sorun çıkmaz değil mi unlocked cihaz çünkü ve kendinden son sürümü yüklenmiş olur mu acaba benim için şarj konusu önemli çünkü bu konuda fazla bi bilgim yok

ahmetemin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaslar telefonuma daha 4.4 kitkat guncellemesi gelmedi hep deniyorum hep yeni bir gunccelleme yok diyor ne yapabilirim her kes aldi bir ben kaldim irakta yasiyorum telefonuda burdan aldm tum arkadaslarim aldim bir ben kaldim baska ne caresi var

Kaliska

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba, bikaç gün önce ikinci el bi One aldımve Note2'den sonra aranıza katıldım.
telefon hakkında birşey öğrenmek istiyorum:
ayarlar menusunda "led bildirim" diye bi seçenek var. tam olarak ne işe yarıyor? Galaxy'deki gibi cevapsız çağrı, sms vs.de önde yanan bir lamba mı yoksa çağrı sırasında yanan flaş ışığı mı?

ergulice

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Led Bildirimi mesaj yada çağrı geldiğinde yanan lambayi sembolik eder. Yeşil

dr.wehbee

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar be telefonun bootloader kilidini açıp telefonu rootlamya çalıştım ama sanırım başaramadım. superuser çalışmıyor ve telefondaki heap makinesi ve fener gitti. güncelleme alamayınca telefonuun bootloader kilidini yeniden kapadım orjinal roma dönebilmek için ama onuda beceremedim:)) telefon iki arada bi derede kaldı.nasıl orjinal roma dönüp güncelleme alacağımı bana basamak basamak cahil birine anlatır gibi açıklayacak biri var mıdır? mail adresim: hvt@outlook.com

köroglu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar bu htc one da samsunglardaki gibi arama sürelerini, yani tüm gelen aramaların veya yapılan aramaların dakika olarak süresini görebiliyormuyuz ?

Kaliska

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
benim cihazda şarj olurken turuncu, tam şarjda yeşil ışık yanıyor ancak cevapsız çağrı vs.de bildirim olmuyor.
sebebi nedir acaba?

Ben bunun çözümünü buldum arkadaşlar. Telefonu fabrika ayaralrina dondurdum ve ışık çalışmaya başladı. Bilginiz olsun.

Kaliska

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu arada telefonuma yahoo ve gmail hesplarimi ekleyebilecegim ve mail içeriklerini goruntuleyebilecegim bi mail aplikasyonu arıyorum. Kendi mail prg.da bazı mail ler açılmıyor, boş çıkıyor nedense.