HTC One Kullanıcıları Kulübü

smnfrkn

Profesör
Reaksiyon puanı
11
evet her gönülde bi aslan yatar :) zorla kimseye sevdiremezsin :) neyse benim sorumun cevabını bilen var mı?
Karşılaşmadım ama boş alan açarsan çözülecektir, bir de cihazın hafızasını o kadar doldurmamaya bakmak gerek yoksa cihaz nefes darlığı çekiyor. :)

dr.wehbee

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar otomatik ekran dönmesi kapalı olmasına rağmen ana arayuz ve uygulamaların olduğu arayuz kendiliğinden dönüyor.. Ekran kalibrasyonunuda yaptım ama duzelmedi. Nasıl duzeltecegimi bilen biri yardım edebilir mi

ismaill07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar ACİL YARDIMINIZA ıhtıyacım var .htc one cıhazm var format attım bı sebepden dolayı (zorunlu) fakat ıcınde bazı onemlı fotoları yedeklemedıgımı hatırladım bunları nasıl gerı getıre bılırım .Recovery tarzı uygulamar var ama root ıstıyo ben se o ıslerden hıc anlamam.pc ye bagladıgım da telefonu gormuyor bazılar LÜTFEN BANA YARDIM EDİN... !!!

smnfrkn

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Arkadaslar ACİL YARDIMINIZA ıhtıyacım var .htc one cıhazm var format attım bı sebepden dolayı (zorunlu) fakat ıcınde bazı onemlı fotoları yedeklemedıgımı hatırladım bunları nasıl gerı getıre bılırım .Recovery tarzı uygulamar var ama root ıstıyo ben se o ıslerden hıc anlamam.pc ye bagladıgım da telefonu gormuyor bazılar LÜTFEN BANA YARDIM EDİN... !!!

Geçmiş olsun hocam. Disk Digger adlı bir uygulama var Play Store da mevcut. İndirip şansını dene bir. Root yetkisi istemiyor diye hatırlıyorum.

ismaill07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Saol hocam .baktım dediğin programa ama root istiyomus herkes öyle diyor yorumlarda ... Ama gene de deniyecegim saol ilgilendiğin için

ismaill07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Olmuyor bu program .bide pro versiyonunu apk olarak bulamadım .root nedir ya nasıl yapılır. .

smnfrkn

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Olmuyor bu program .bide pro versiyonunu apk olarak bulamadım .root nedir ya nasıl yapılır. .
Root yetkisi kısaca Android ekosisteminin Administrator hesabıdır. Yani şu anda biz cihazlarımıza Guest hesabından giriyoruz ve her şeye erişme hakkımız ve yetkimiz yok. Root yetkisi alma işlemi sonucu bu yetkimiz olacak. Nasıl yapıldığına dair xda forumuna bakabilirsiniz. İngilizce gerektirir biraz. İyi akşamlar :)

esatceza

Asistan
Reaksiyon puanı
0

burda anlatımı var burdan var biraz uzun ama senın işini görür.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

al burdan bak işinir görür. biraz gayret et çözeresin :) http://www.youtube.com/watch?v=rRkAHw_GmIs

K /\ /\ N

Profesör
Reaksiyon puanı
83
Arkadaşlar htc one almayı düşünüyorum. Ama sizce androide gta san andreas geldiği zaman kaldırırmı. Yoksa nexus 5 lg g2 yemi yönelmeliyim???

ismaill07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Saol arkadaşlar ama bu root işine kafa yormadan olacak bi yöntem yokmu ?

Ben teli pc ye usb bellek olarak baglasam da recovery yapsam .bole olma ihtimali var ama teli myo modu harici baglayamiyom pc ye bunun çözümünü bilen var mi ?

smnfrkn

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Arkadaşlar htc one almayı düşünüyorum. Ama sizce androide gta san andreas geldiği zaman kaldırırmı. Yoksa nexus 5 lg g2 yemi yönelmeliyim???
Benden sana tavsiye hocam bu yılın ilk yarısında çıkacak cihazları bekle :) Saydiklarinin hepsi kaldırır bence sorunsuz olarak, çok çok biraz grafik kısarsın :)

uygar2580

Doçent
Reaksiyon puanı
0
HTC One artık zamanının telefonu değil. Fiyat olarak çok yüksek ve artık HTC one dan daha iyi bir çok model var. One'ın sadece Stereo hoparlörleri şu an benim için albenili. 6 aydır kullandığım one ile ilgili olarak pil ile ilgili ömür sorunları yaşamaya başladım. Pil malesef kolayca değiştirilemiyor bildiğiniz gibi. Yeni telefon alacak olsam artık en az 5.5" civarında alırım. 3000mAh pil tercih ederim. Stereo yine tercihim olur. Snapdragon 800 işlemci de artık yerini yenilere bırakacağı zamanlar iyice yaklaşmışken HTC one da Snapdragon 600 işlemci var. Samsungdan hiç hazlanmıyorum ama içimden bir ses Galaxy S5 modelinde bir çok eksiği gidereceklermiş gibi geliyor. Tanıtımına 1-2 ay zaman kaldı. Yeni HTC amiral gemisi M8 de nisan gibi tanıtılır diye bekliyorum. 4 Ultrapixel olayı balon çıktı diyebilirim. HTC One X imin kamerası sanki daha iyiydi. Eşimin HTC One da pembeleşme sorunu çok belirgin. Benim One da da fotoğraflarda görüntünün sağ 5te1 lik kısmı bulanık çıkıyor. Ayrıca fotoğraflarda paralellik sorunu var. Muhtemelen lensle ilgili sorunlar.

Geri kalan kısmında gerek yazılım olsun gerek donanım ekran ses vs. herşey çok kaliteli ve hoş. Kullanıcısını mutlu eden karizmatik bir telefon. Yanlız dediğim gibi şu an o kadar para edecek bir cihaz değil.

ismaill07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaslar htc one da USB HATA AYIKLAMA MODU NASIL ACILIYOR BILEN VAR MI ??? yardım edın lutfen ..

88febo88

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadaslar htc one da USB HATA AYIKLAMA MODU NASIL ACILIYOR BILEN VAR MI ??? yardım edın lutfen ..
O ayarı değiştirmek için geliştirici seçenekleri açmalısın. Onu açmak için google yaz htc one geliştirici ayarlarını açma de bulursun.

smnfrkn

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Ayarlar>Hakkında>Yazılım Bilgisi>Daha seçeneklerinden Build Numarasına 7 kere dokunarak Geliştirici Seçenekleri'ni açabilirsiniz.

ismaill07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Eyvallah buldum ama hata ayıklama modunda da recovery programı ları görmüyor telefonu ...

Eyvallah buldum ama hata ayıklama modunda da recovery programı ları görmüyor telefonu ...

Eyvallah buldum ama hata ayıklama modunda da recovery programı ları görmüyor telefonu ... Ne yapacak bu recovery işini ..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar bayağıdır yazı yazılmamış,tüm konuyu 6 saatten kısa sürede okudum 1 kez ara vererek... Htc one hastasıyım bende fakat one 2 snapdragon 800 ile çıkacak min 3000 mAh batarya olacak adreno330 beni cezbetti fakat çok uzun sürer mi çıkması diye kafama takıldı çünkü fazla bekleyemem bilgisi ve tahmini olan arkadaşlarımız beni bilgilendirirlerse sevinirim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba arkadaşlar ben de 10 gün önce htc one gümüş aldım fakat söyle bir problem farkettim ekranın içerisinde küçük bir toz zerreciği var başta acaba ekrandan mı dedim ölü pıksel vs. falan ekranı kararttıgımda da farkedilince toz oldugunun kanısına vardım acaba sızce telefonumu teknık servıse göndersem degısım ıstesem cıhaz degıstırılırmı ya da kasayı acıp tozu mu temızlemeye calısırlar

akgökhan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
merhaba htc one nın ekranı kulanılmadıgında hemen kapanıyor öregin oyun açılırken hemen ekran kapanıyobidaha power tuşuna basmam gerekiyor o zmn da power tuşu zarar görecek bunu nasıl ayarlıcaz

ck-xe

Dekan
Reaksiyon puanı
39
merhaba htc one nın ekranı kulanılmadıgında hemen kapanıyor öregin oyun açılırken hemen ekran kapanıyobidaha power tuşuna basmam gerekiyor o zmn da power tuşu zarar görecek bunu nasıl ayarlıcaz

Ayarlar - Ekran, hareketler ve düğmeler - Ekran zaman aşımı'ndan süreyi belirleyebiliyorsunuz.

vfor

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar ben de 10 gün önce htc one gümüş aldım fakat söyle bir problem farkettim ekranın içerisinde küçük bir toz zerreciği var başta acaba ekrandan mı dedim ölü pıksel vs. falan ekranı kararttıgımda da farkedilince toz oldugunun kanısına vardım acaba sızce telefonumu teknık servıse göndersem degısım ıstesem cıhaz degıstırılırmı ya da kasayı acıp tozu mu temızlemeye calısırlar​

smnfrkn

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Merhaba arkadaşlar ben de 10 gün önce htc one gümüş aldım fakat söyle bir problem farkettim ekranın içerisinde küçük bir toz zerreciği var başta acaba ekrandan mı dedim ölü pıksel vs. falan ekranı kararttıgımda da farkedilince toz oldugunun kanısına vardım acaba sızce telefonumu teknık servıse göndersem degısım ıstesem cıhaz degıstırılırmı ya da kasayı acıp tozu mu temızlemeye calısırlar​

20 gün değişim süresi diye biliyorum. Bu süre içinde iade ve ya değişim yapabilirsiniz.

vfor

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
20 gün değişim süresi diye biliyorum. Bu süre içinde iade ve ya değişim yapabilirsiniz.
sordum 30 gün muş değişim için peki para iadesi istesem nasıl bir prosedür oluyor para nereye yatırılıyor

smnfrkn

Profesör
Reaksiyon puanı
11
sordum 30 gün muş değişim için peki para iadesi istesem nasıl bir prosedür oluyor para nereye yatırılıyor

Fatura kimin adına ise o ada ait bir hesaba yatırılmak zorunda. Ben de başka bir telefonumda bunun sıkıntısını çekmiştim. İşlemler nasıl ilerliyor bilmiyorum.

smnfrkn

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Aradan neredeyse bir yıl geçti. HTC One piyasaya sürüleli 10 ay oldu. Hala phonedog.com'un kullanıcılar tarafından oylanan listesinde birinci sırada HTC One var.

Phonedog Official Smartphone Ranking

vfor

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aradan neredeyse bir yıl geçti. HTC One piyasaya sürüleli 10 ay oldu. Hala phonedog.com'un kullanıcılar tarafından oylanan listesinde birinci sırada HTC One var.

Phonedog Official Smartphone Ranking

Evet bence Htc One çok iyi ve güzel bir telefon üstelik arayüzünü mükemmel yapmış htc bu sefer. Mesela Lg g2 snapdragon s800 2.2 kullanıyor Htc One snapdrogan s600 1.7 kullanmasına ragmen lg g2 de takılma yaşanıyor one hiç takılma olmuyor.

akgökhan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar htc nin bilinmeyen özellkleri neler ben teli yeni aldım da pek bilmiyorum örnegin kamera özellklerinde fotograflardaki nesne silme veya bi kerete 99 tane foto çekme modu onları anlata blirimisiniz bide htc ye 4.4 kitkat gelicekmi

smnfrkn

Profesör
Reaksiyon puanı
11
arkadaşlar htc nin bilinmeyen özellkleri neler ben teli yeni aldım da pek bilmiyorum örnegin kamera özellklerinde fotograflardaki nesne silme veya bi kerete 99 tane foto çekme modu onları anlata blirimisiniz bide htc ye 4.4 kitkat gelicekmi

4.4 Update'i muhtemelen bu ay içerisinde gelecektir. Burst Mode dediğimiz çoklu fotoğraf çekimi için denklanşör tuşuna basılı tutuyoruz. Nesne silme ve benzeri diğer özellikler içinse Zoe modunu kullanmanız gere. Telefon üzerindeki ipuçları uygulamasından her şeyi öğrenebilirsiniz. Hayırlı olsun.

akgökhan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bu telefon üzerindeki ipuçları uygulamsı nerde