HTC One Kullanıcıları Kulübü

smnfrkn

Profesör
Reaksiyon puanı
11
3 saatte çok bence. En fazla 2,5 saat olmalı, zaten 1 gün anca gidiyor sarjı bir de geç dolması iyi değil

Normal bence. 2300 mAh batarya sonuçta. 0'dan 100'e 3 saat. Benim cihaz bir günü rahat çıkarıyor ama bilmiyorum. Gece takıyorum zaten çok sıkıntı değil 3 saatten az uyumadığım sürece. :)

88febo88

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bir yerde okumuştum diğer firmalar pilin hızlı dolması için qualcoomun birşeyini kullanıyorlarmış. Htc one da kullanmamışlar pil ömrünü etkiler diye ne kadar doğrudur bilmem 1 ay önce görmüştüm. Aklımda bu kadarı kaldı.

FarCryTek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bir yerde okumuştum diğer firmalar pilin hızlı dolması için qualcoomun birşeyini kullanıyorlarmış. Htc one da kullanmamışlar pil ömrünü etkiler diye ne kadar doğrudur bilmem 1 ay önce görmüştüm. Aklımda bu kadarı kaldı.
Quick Charge

sf.60

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar çok şükür sonunda bende htc one alabildim :) Kasa açıklığı yoktu içim çok rahatladı kutusunu açtıgımda :) ama hala akıllı telefonlar hakkında pek fikrim yok bazı konularda size danışmak istiyorum. Mesala telefona şarkı,oyun,film,.. vb şeyleri indirmek istersem hangi uygulamaları kullanmalıyım çünkü virüs felan gibi şeylerin bulaşmasını istemiyorum telfona. Ve telefon için kılıf bulamadım bu konudada yardımcı olursanız sevinirim.

smnfrkn

Profesör
Reaksiyon puanı
11
[MENTION=352456]sf.60[/MENTION]

Hayırlı olsun hocam. İkametiniz İstanbul'sa Tahtakale'de öyle çok kaliteli olmamakla birlikte güzel kılıflar mevcut. Ekran filmi de alabilirsin oradan. Virüs programları mevcut kullanabilirsin gerçi ben (Daha önce söylemişimdir.) 2 yıldır Android kullanıyorum daha 1 kere virüs bulaşmadı.

sf.60

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
@sf.60

Hayırlı olsun hocam. İkametiniz İstanbul'sa Tahtakale'de öyle çok kaliteli olmamakla birlikte güzel kılıflar mevcut. Ekran filmi de alabilirsin oradan. Virüs programları mevcut kullanabilirsin gerçi ben (Daha önce söylemişimdir.) 2 yıldır Android kullanıyorum daha 1 kere virüs bulaşmadı.

sağolasın :) tokatta yaşıyorum şmdilik pek fazla seçeneğim bulunmuyor malesef bakabileceğim. peki kendi kullandığın önereblieceğin bir virüs programı varmı ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Öncelikle smnfrkn ye bıkmadan usanmadan her soruya cevap vermesinden dolayı teşekkür ederim bende bir bilgi almak istiyorum htc one tam şarzlıyken güç tasarrufu modu kullanılmadan tam olarak kaç saat video izlenebiliyor ve kaç saat webte gezilebiliyor telefondan girdiğim için resimli göstergeleri göremiyorum burdan kaç saat olduğunu yazarmısınız şimdiden teşekkürler

smnfrkn

Profesör
Reaksiyon puanı
11
sağolasın :) tokatta yaşıyorum şmdilik pek fazla seçeneğim bulunmuyor malesef bakabileceğim. peki kendi kullandığın önereblieceğin bir virüs programı varmı ?

Kredi kartın varsa e-bay'den alabilirsin.

Ben normalde çok sevmem aslında virüs programı falan ama yükledim öyle bir heves zaten bir şey de bulmadı henüz. Aldığımdan beri AVG yüklü, ben Pro versiyonunun ilaçlı halini kullanıyorum ücretsiz sürümü de mevcut.

sf.60

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kredi kartın varsa e-bay'den alabilirsin.

Ben normalde çok sevmem aslında virüs programı falan ama yükledim öyle bir heves zaten bir şey de bulmadı henüz. Aldığımdan beri AVG yüklü, ben Pro versiyonunun ilaçlı halini kullanıyorum ücretsiz sürümü de mevcut.

tamam dediğin programı deniyeyim bende. teşekkürler cevaplar için :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
2 hafta içinde gürcistan batumdan alıyorum allahın izniyle ordaki fiyatı 1300 tl. Rabbim kazasız belasız kullanmayı nasip etsin herkese =)

smnfrkn

Profesör
Reaksiyon puanı
11
teşekkürler :) birde son android sürümü kaç acaba benimkinde 4.1.2 yazıyor bu son mu ?

Android Sürümü'nün 2 altında Yazılım Numarası var. Oradaki numara şu anda Türkiye için 1.29.401.17 son sürüm.

Yakın zamanda Türkiye için de Android 4.2.2 yayınlanacak. Sabırsızlıkla bekliyorum. :)

Benimben

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Blinkfeed uygulamasinda turkce icerikli haber kaynaklari da mevcut. Cnbc e mesela donanim haberinde destegi mevcut.

sarz video ve oyun olmadan rahat 24 saati geciyor. Internet telefon ve diger uygulamalarla.
kilif icin forum icinde paylasimlar olmustu. Gittigidiyor, hepsiburada bakabilirsiniz.

Telefonu yeni alan arkadaslara hayirli olsun.

sf.60

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefonu öğrenmeye devam :) Yeni bir kılıf aldım kapaklı, bir tane ufak bir mıknatısı var içeri gizlenmiş şekilde sizce bu telefona zarar verir mi ?

sinanakyuz

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Vermez herhalde bu tarz kapaklar eğer zarar vermiş olsaydı şimdiye kadar rahatsız olan kullanıcılardan haberdar olurduk

Cgtyy90

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefonu öğrenmeye devam :) Yeni bir kılıf aldım kapaklı, bir tane ufak bir mıknatısı var içeri gizlenmiş şekilde sizce bu telefona zarar verir mi ?

Telefonu ilk aldığım dönemde htc ile görüştüğümde manyetikli(mıknatıs bulunan) kapakları kullanmayı pek önermiyoruz telefonun çekim kalitesini etkiliyor demişti bu yüzden o kılıflara yaklaşmadım hiç istersen ara ve sor yine sende yada kullanan arkadaşlar varsa onlardan da duymak daha iyi olabilir belki??

oggnogg

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar müzik uygulaması ile ilgili bir sorum var :
Birkaç şarkı indirdiğimde sadece bir tanesinin albüm resmini hepsine yüklüyor bende bundan rahatsız oluyorum bir çözümü varmı?

sf.60

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefonu ilk aldığım dönemde htc ile görüştüğümde manyetikli(mıknatıs bulunan) kapakları kullanmayı pek önermiyoruz telefonun çekim kalitesini etkiliyor demişti bu yüzden o kılıflara yaklaşmadım hiç istersen ara ve sor yine sende yada kullanan arkadaşlar varsa onlardan da duymak daha iyi olabilir belki??

en iyisi bende işi garantiye alıp kullanmıyımnolur nolmaz. teşekkürler cevap için :)

Cgtyy90

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
en iyisi bende işi garantiye alıp kullanmıyımnolur nolmaz. teşekkürler cevap için :)

Bence de öyle yap derim 2000 tl verip sonra hemen bozulsun da istemessin sende eminim :) HTc kadar ilgili müşteri hizmetleri görmedim ya ne için arasam ki kvk servisinde telefonum şuan onun için bile çok iyi davranıyor ilgileniyorlar sağolsunlar :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

satılık htc one türkcell garantili esadcengiz34@hotmail.com

Neden satmayı düşünüyorsunuz tabi özel değilse :)

sf.60

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bence de öyle yap derim 2000 tl verip sonra hemen bozulsun da istemessin sende eminim :) HTc kadar ilgili müşteri hizmetleri görmedim ya ne için arasam ki kvk servisinde telefonum şuan onun için bile çok iyi davranıyor ilgileniyorlar sağolsunlar :)

Umarım müşteri hizmetleriini aratacak bir sebep olmaz :)

serdalm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Htc One'ı kullanarak röportaj gerçekleştirdik.
Full Hd olarak çekim yaptık.Youtube'a yüklerken görüntü bozulması yaşanıyormu bilmiyorum ama gayet iyi oldu.
FullHd izleyebilirsiniz.(Görüntü 360p olarak geliyor.Youtube ayarlar kısmından 760P'ye getiriniz)
Bölüm 1
http://www.xn--gztepe-wxa.com/haber/...3%B6l%C3%BCm-1

Bölüm2
http://www.xn--gztepe-wxa.com/haber/...3%B6l%C3%BCm-2

Hem cihazın mikrofonu hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz bu videolarla.
Sonuçta kamera ve mikrofon olarak HTC ONE M7'den başka birşey kullanılmadı.

uygar2580

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar, dikkatinizi çekti mi bilmiyorum ama benim One da kamerada ışık kırılması sorunu var yada hepsine özel bir durum bu. Mercekler hatalı sanırım, fotoğraflarda kenarlara doğru olan kısımlarda görüntü iyice bombeleşiyor. Kafalar büyük ve yamuk çıkıyor denilince farkettim. Başka bir fotoğrafta ise otomobilin ön tekeri yuvarlak iken arka tekeri içe sinesi elips halini almış gördüm. Kareli veya çizgili bir yüzeyi tam karşıdan çekip deneyimlerinizi aktarırsanız sevinirim.

Alttaki resmi biraz önce çektim. Düz çizgilerdeki eğrilikler dikkatinizi çekecektir.

Ekran_Al_nt_s.png