HTC One Kullanıcıları Kulübü

uygar2580

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Bende FullHD Fragmanlar indiriyorum telefona atıp yarın iş yerinde hava atacağım :p

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaş iphone u günde 3kez şarj ederdim one ı sabah 9 da alıyorum şarjdan bütün gün oyun müzik net wifi 3g açık!! akşam 9 eve geliyorum hala yüzde 20 bugün orijinal araba kitini aldım 80 tl ye tutucu çakmaklık şarjı +kablosu deneme maksatlı kutudan çıkarıp tele taktım direk araç uygulamasına geçti navigasyonu sesli oldu vs inanamadım htc tam bir araçta kullanım telefonu derlerdide inanmazdım diğer tellerde hopörler açıkken duyamıyorsunuz bile karşıdakini yada o sizi bağıra çağıra gidiyorsunuz bunda ise bambaşka yanımdaki adamla konuşur gibi kullanıyorum orijinal araba kitini mutlaka edinin. bu telefonu alın dostum düşünmeyin bile ve beklerim fiyatı düşsün demeyin çook beklersiniz samsung değil bu 2 ye çıkıp 2 ay sonra 1600 1 sene sonra 1200 olsun bakın s3 ten 6 ay önce çıkmış htc one x şu an 1600, s3 1200 :)))

smnfrkn

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Arkadaşlar ses performansı ile ilgili yorum yapmıştım hatırlarsanız. O zaman testi şöyle yapmıştım: Kendi kulaklığım+Müzik çalarım VS. HTC One+Kulaklığı. Sonradan şunu denedim: Kendi kulaklığım+HTC One. Sonuç inanılmaz. O kadar açık tiz veriyor ki tahmin dahi edemezsiniz. Müzik çalarımdaki Clear Bass daha iyi bass vursa da One'ın ortalama müzik performansına hasta oldum. Sürekli pantolon cebimde taşıyorum diye müzik dinlemiyorum. Bir telefonumu özle bozmuştum kulaklık girişi arıza vermişti. Fazla zorlamamak gerek kulaklık takılıyken. Yürüyüş esnasında girişi bozabilirsiniz. Geniş cep varsa onları kullanın cihazı sıkmayın yani. Video da %85 oldu. Çok uzun sürdü upload. İsyan edeceğim şimdi.

smnfrkn

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Sıcak sıcak buyurun: Full HD HDR Örneğimiz(Bu kadar uzununu kimse upload etmemiş :) )

[video=youtube;ZVsmT3JGY0o]http://www.youtube.com/watch?v=ZVsmT3JGY0o[/video]

oggnogg

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Link olarak atarmısınız ben giremiyorumda

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefonu aldım ve kesinlikle oyun telefonu değil bunu anladım

seyhmus21

Profesör
Reaksiyon puanı
255
Adrenodan zaten performans beklenmemeli.kamera 4mp ama sadece düşük ışıkta iyi sadece o kadar.ekran kaliteli ve ses kalitesi mükemmel.

BthnYlmz09

Profesör
Reaksiyon puanı
5
[MENTION=280469]smnfrkn[/MENTION] telefondan izleyecegim sadece link olarak yazar misin?

edit : tamam izledim :)

smnfrkn

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Cihaz mükemmel seviyede oyun oynatıyor. SDN Okuru hangi oyunu çalıştıramayıp bu kanıya vardığını söylersen ben de deneyeyim. Ben oyun performansından çok memnunum. Full HD oyunlarda bilgisayarlar zorlanıyor hala, telefonun zorlanmaması saçma olmaz mı?

BthnYlmz09

Profesör
Reaksiyon puanı
5
[MENTION=280469]smnfrkn[/MENTION] 2-3 tane gunduz cekimi foto koyabilir misin?

smnfrkn

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Konuyu actigini gormustum ama fotolari koymamistin, yeni koymussun. Gercekten cok kaliteli cekiyor. Zifiri karanlik fotolari da mukemmel..

Anca fırsat buldum. İnternetimle ilgili sıkıntılarım vardı da. :) En çok üzüldüğüm şey HDR video oldu. 3 saatte yüklendi o video ve şu anda bilgisayarımdaki video ile aynı kalitede değil. Sürekli kare kare oluyor. Deli etti beni.

Makinenin tek led de olsa güçlü bir flaşı var.

BthnYlmz09

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Anca fırsat buldum. İnternetimle ilgili sıkıntılarım vardı da. :) En çok üzüldüğüm şey HDR video oldu. 3 saatte yüklendi o video ve şu anda bilgisayarımdaki video ile aynı kalitede değil. Sürekli kare kare oluyor. Deli etti beni.

Makinenin tek led de olsa güçlü bir flaşı var.

Eger o fotolar bildigimiz zifiri karanlik cekimiyse gayet iyi led cok cok iyi..

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008
Her an şeytana uyabilirim. Zor tutuyorum kendimi.

smnfrkn

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Her önüne gelen bir sürü şey söyledi cihaza, ellerinden geldiği kadar kötüledi cihazı ama 2 haftadır kullanıyorum sıkıntım yok diye yemin etsem başım ağrımaz.

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
BİM'e gelirse 400-500 lira düşüyor ona göre. :D:D

S4'te şov yaptı adamlar. :D