Htc One Elimde :)

DumDumaq

Dekan
17 Ocak 2013
5,084
9
0
htc nın en önemli 2 tane çok başarılı oldugu alan var gerisini beceremıyor BEATS AUDIO ( SES uygulamaları ) ve Ekran PPI değeri . 4/4 luk telefon piyasada yok

htc- kamerası kötü
samsung - fazla ram yıyor
apple - şarjı hemen bıtıyor
nokıa - ekran ppı değeri 270 lerde 300 lerde kalıyor
lg - tedarik pazarlama sorunları uygulaması yok

yani bi 5 sene sonra hiç bi telefon gözümde iyi değil , boşuna iyi mükemmel dersiniz . . . faso fiso bunlar , kullandıgım telefon lumıa 920 .

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ısınma problemi sadece oyunlardamı oluyor ? birde geri basma dokunmatiği tekleme yapıyormuş die duydum doğrumudur ?

8 Ekim 2011
53,870
1
16,126
8,958
Üst seviye oyun oynamak konsol hariç hiçbir cihazda olmayacak birşey zaten:) Benim amacım sadece elimdeki telefonda hem oyun oynamak hem internette gezinmek vs vs işleri görmek:)
Oyun için konsol alırdım, internet için alt seviye laptop zaten var, sadece telefon işini görecek cihaz yerine biraz daha iyisi vardı. Ben hepsini bir araya getirmek için telefon aldım:)

bence yaptigin mantikli ve dogru secim her ise yaricak tek cihaz varken ne diye hamallik yapican ki?

pcwolf

Dekan
21 Ocak 2009
7,545
33
228
bence yaptigin mantikli ve dogru secim her ise yaricak tek cihaz varken ne diye hamallik yapican ki?
Ben de öyle düşünüyorum sağolun. Mobil oyun için psp, mp3 için mp3 çalar, fotoğraf için fotoğraf makinesi vs vs vs. Arkadaşın dediğine bakılsa bunları ayrı ayrı almam gerekiyor:)

OnurErgin

SDN Okuru
20 Temmuz 2012
90
0
0
arayüz sence garip mi? kullanışlı mı?
arayüz çok güzel takılma donma falan yok ....

ısınma problemi sadece oyunlardamı oluyor ? birde geri basma dokunmatiği tekleme yapıyormuş die duydum doğrumudur ?

ısınma sadece oyun oynarken olmuyor güç tasarruf modu kapalı iken parlaklık sonuna kadar açık ise facebookta bile geerken 15 dakika sonra ısınmayı hissetmeye başlıyorsun.geri basma tuşu tekleme yapmıyor bir süre alışamıyorsun :) bir kaç kez basmak zorunda kalıyorsun.alışınca sorun yok

S

SDN Okuru

SDN Okuru
selam [MENTION=281528]OnurErgin[/MENTION] öncelikle hayirli olsun. htc one i ilk kullananlardan biri oldugun icin kendini şanslı say derim ;)

kulakliklar beats değil biliyorum ama tasarim olarak aynı tasarıma sahip. bu arada htc, beats audio nun hissedarıymış.

eskiden beats kulaklik vermis 1-2 modelinde ama sanirim o zamanda kimse beats almiyor diye vermemeye başlamış. ama şuan verdigi kulaklik beats ile aynı tasarimi sahip ve beats e çok benziyor. örneğin beats urbeats control talk 296 tl , beats tour control talk 404 tl. d&r da

1- telefonun yaninda verilen kulakliklardan yüksek ses geliyor mu? yabanci bassli pop sarkilarda falan? bass nasil? tiz nasil? beats kadar var mi?

2- sorum şu = acaba kulakliklari beats fabrikasinda yaptırmış sadece beats satislarini baltalamamak icin üzerine markayi bastirmamış olabilir mi htc ? hissedari sonuçta? cunku tasarim, kalite aşırı benziyor beats e. ses de benziyor mu bunu öğrenmek istiyorum?

3- o 700-800 liralik solo hd, beats pro, studio kulakliklardan cikan dibindeki insanin konusmasini bile duymayacak kadar mukemmel ses veriyor mu kulakliklar? pek sanmiyorum ama yinede sorayim dedim.

4- beats audio yazilim destegi ne kadar farkediyor kulaklik takiliyken?

5- ve sonradan onlardan alsak mesela beats in 300, 400 tl lik KULAKİÇİ modelleri 700-800 luk kulakliklar kadar mukemmel ses verir mi, veriyor mu, telefonda sence?

cevaplarin için şimdiden teşekkürler. muzikle ugrasiyorumda :D

cexen

Asistan
21 Nisan 2010
334
11
18
yahu şu ram konusunu bir bırakın Allah rızası için.

Linux türevi sistemlerde boşta kalan ram ziyan olan ramdir. Boş ramin kullanılmayan ramin ne faydası var sana?

sistem rame ihtiyaç duyunca zaten kendini adapte edip uygun şekilde boşaltıyor ram i

ramde verileri tutarak sen tekrar tekrar açtığında hızlıca açılmasını sağlıyor.

Cİhazın 5 gb rami olsun 3 gb boş olsun. kullanmadıktan sonra boş olsa ne yazar?

ram e bakmadan telefonu kullanın takılıyor mu kasıyor mu yada ram yetersiz diyor mu? gerisi hikayedir. dert etmeyin....

S

SDN Okuru

SDN Okuru
HTC nin kamerası kötü, onun şusu bunun busu kötü sürekli çamur atıyorsun bu telefonlara...Lumia 920 nin kötü yanlarınıda benden duy:1 en ağır telefon, 2-SAR değeri en yüksek telefon..geçmiş olsun.

YEMEKTEYİZHASAN

Profesör
2 Ekim 2012
1,498
1
0
Tam bağımlı olmuşsunuz ha bu sisteme. HTC ONE çıkar. Birileri elimde diye konu açar, diğerlerinin ağzının suları akar.

DumDumaq

Dekan
17 Ocak 2013
5,084
9
0
2013 ün hiç bi telefonunu begenmıyorum :D işlemcileri hepsinin çok iyi htc one xperia z galaxy s4 ama ekran gpusu olsun ekran ppi kamera ses olsun anlamadım bir türlü 2014 -2015 benım yılım olacak :D

88febo88

Asistan
7 Haziran 2013
242
0
0
Beyler ben ne zaman htc one alıyım desem sağda solda bir sürü sorun görüyorum. Kasa açıklığı, ölü piksel... siz ne önerirsiniz htc one bence harika bir telefon ama bu sorunlar beni biraz xperia z ye itti. Bazıları şu serilerde filan hata yok diyo. bazıları hepsinde sorun çıkıyor. Senin şansına almış diyor. Ne önerirsiniz? Siz nerden aldınız nerden almalıyım ?

Uakbacakcom

Asistan
19 Mayıs 2013
165
0
16
Beyler ben ne zaman htc one alıyım desem sağda solda bir sürü sorun görüyorum. Kasa açıklığı, ölü piksel... siz ne önerirsiniz htc one bence harika bir telefon ama bu sorunlar beni biraz xperia z ye itti. Bazıları şu serilerde filan hata yok diyo. bazıları hepsinde sorun çıkıyor. Senin şansına almış diyor. Ne önerirsiniz? Siz nerden aldınız nerden almalıyım ?

Aynen kardeşim o sorunlarda beni yazın sonuna kadar beklemeye itti Iphone 5s ya da nokia eosu bekliyorum bence sende bekle ama FA34WW serisinde hata çıkmıyor diyorlar vatan bimeks te çok sorun çıkıyor genelde turkcellde çıkmıyor bi turkcellde incele derim

windows8

Profesör
10 Haziran 2013
1,093
3
216
Telefona kaç tane uygulama oyun kurdun ve telefonda en fazla kaç uygulama acık kalabiliyo

88febo88

Asistan
7 Haziran 2013
242
0
0
Aynen kardeşim o sorunlarda beni yazın sonuna kadar beklemeye itti Iphone 5s ya da nokia eosu bekliyorum bence sende bekle ama FA34WW serisinde hata çıkmıyor diyorlar vatan bimeks te çok sorun çıkıyor genelde turkcellde çıkmıyor bi turkcellde incele derim

Bunu söylediğin iyi oldu. Bende hafta sonu vatana gider ya htc ya da xperia z alırım diyorum:). ios ve wp8 tercih etmiyorum. iphone nun ekranının büyümesi, wp8 ede uygulama lazım almam için. Turkcell e bakarım hafta sonu.

Uakbacakcom

Asistan
19 Mayıs 2013
165
0
16
Bunu söylediğin iyi oldu. Bende hafta sonu vatana gider ya htc ya da xperia z alırım diyorum:). ios ve wp8 tercih etmiyorum. iphone nun ekranının büyümesi, wp8 ede uygulama lazım almam için. Turkcell e bakarım hafta sonu.

wp8 güncellemeyle birlikte uygulama artacak diyorlar ama bakalık artacakmı en iyi ya beklemek ya da bitane tel alıp geçmek yanına mutlaka küçük bir a4 götür ve htc one ı incelerken hoparlörlerin oralara alimünyumla hoparlörün birleştiği yere (hem al hem üst) kağıt giriyormu diye dene bence (ben öyle yapmıştımda :thumbup1: :D ) ve eğer kasa açıklığı yoksa nerden aldığını ve hangi seri olduğunu bekliyorum :)

88febo88

Asistan
7 Haziran 2013
242
0
0
wp8 güncellemeyle birlikte uygulama artacak diyorlar ama bakalık artacakmı en iyi ya beklemek ya da bitane tel alıp geçmek yanına mutlaka küçük bir a4 götür ve htc one ı incelerken hoparlörlerin oralara alimünyumla hoparlörün birleştiği yere (hem al hem üst) kağıt giriyormu diye dene bence (ben öyle yapmıştımda :thumbup1: :D ) ve eğer kasa açıklığı yoksa nerden aldığını ve hangi seri olduğunu bekliyorum :)

:D bn alanlara filan biraz sordum. vatandan yeni seri alanlarda sorun çıkmamış. FA34WW ve HT35 de galba sorun çıkma ihtimali daha azmış diyorlar. Ama 2000 lira vereceğin telefondada bu kadar sorun çıkması. İnsanın moralini bozuyor. Hevesini kursağında bırakıyor. Böyle bir telefonu beğenirsin gider alırsın. Bunun serisi ne kasa açık mı ölüpiksel var mı demezsin. xperia z yede s4 de de htc one da baktım en çok bu hoşuma gitti ama gidip alamıyorum. :S