Htc One Elimde :)

redick61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
boom sound inanılmaz hele oyunlarda feci gaza geliyorsunuz :) ısınma sorunu var evet batarya keşke biraz daha iyi olsaydı ama sorn değil :) 11 saat idare ediyor beni neredeyse :p wifi mobil veri sürekli açık blinkfeed güncellemesi sürekli açık mail sürekli açık
ekran ısınmıyormuş doğrumu telefonun arkası ve tam ortadan ısınıyormuş sanırım??? yani işlemci tam ortada zaten oyun oynarkende ortadan tutulmayacagı için sorun yok diye düşünüyorum. Birde aleminyum kimyası gereği ısıyı çok iyi geçiriyor yani içerde ısı kalmıyor sadece işlemcinin oldugu bölge ısınıyor ve dışarı rahat çıkıyor olan ısıyı hissetmemizin bir sebebide bence aleminyum kasa çok azda ısınsa direk hissedilir . diye bi tezim var.

KaGe LoRd

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Telefonu nereden almıştınız? Bir de rica etsem oyun içinden ekran görüntüsü alabilir misiniz? :)

OnurErgin

SDN Okuru
Reaksiyon puanı
0
ekran ısınmıyormuş doğrumu telefonun arkası ve tam ortadan ısınıyormuş sanırım??? yani işlemci tam ortada zaten oyun oynarkende ortadan tutulmayacagı için sorun yok diye düşünüyorum. Birde aleminyum kimyası gereği ısıyı çok iyi geçiriyor yani içerde ısı kalmıyor sadece işlemcinin oldugu bölge ısınıyor ve dışarı rahat çıkıyor olan ısıyı hissetmemizin bir sebebide bence aleminyum kasa çok azda ısınsa direk hissedilir . diye bi tezim var.

söylenenler doğru ekranda ısınma yok arkası ortadan iyi ısınıyor oyun kasınca...

Telefonu nereden almıştınız? Bir de rica etsem oyun içinden ekran görüntüsü alabilir misiniz? :)

şu anda telefon benim ufaklıkta elinden alamam kıyamet kopar ama en kısa zamanda resimi paylaşırım :) yurt dışından getirttim...

by10ur

Profesör
Reaksiyon puanı
7
söylenenler doğru ekranda ısınma yok arkası ortadan iyi ısınıyor oyun kasınca...

şu anda telefon benim ufaklıkta elinden alamam kıyamet kopar ama en kısa zamanda resimi paylaşırım :) yurt dışından getirttim...

Yurt dışından ne kadar fiyata getirttiniz ? Bide telefona ekstradan koruyucu kap almaya sizce gerek var mı ?

Çanakkale_SDN

Asistan
Reaksiyon puanı
0
hayır değil.ama umarım herkese almak kısmet olur bütün videolarda izlediğiniz boom sound olayı kimilerine inandırıcı gelmiyor biliyorum ama emin olun inanın böyle bişey yok :)
doğrudur hocam verdiğin bilgiler için saol tekrar hayırlı olsn :D

OnurErgin

SDN Okuru
Reaksiyon puanı
0
Yurt dışından ne kadar fiyata getirttiniz ? Bide telefona ekstradan koruyucu kap almaya sizce gerek var mı ?

kayıt ile birlikte bana 1600 tl ye mal oldu.kılıfa gerek yok gibi zaten jelatinde yok ben lumia 920 jelatini çektirdim bir tek o uydu biraz :) çok hafif ve karizmatik bir telefon görenlerden daha eksi bir tepki almadım

OnurErgin

SDN Okuru
Reaksiyon puanı
0
Motorola'nın ICS ve JB'si çok daha sade. :D

Arkadaş hayırlı olsun! Ben yurtdışı cihazı almaya sıcak bakmadığım için TR cihazı bekliyorum. Devletimin kazığını yiyeyim ben :D

aslnda haklısın ben sabredemedim şimdi tr garantili çıkmaya başlayınca bu elimde patlayacak fiyatı çok düşecek yapacak bişey yok bekleyemedim napim :p

Ahbârî

Dekan
Reaksiyon puanı
346
hayırlı oldun. ama s2 ye devam işte nasipse bi ara bizde yenileriz :D

smnfrkn

Profesör
Reaksiyon puanı
11
aslnda haklısın ben sabredemedim şimdi tr garantili çıkmaya başlayınca bu elimde patlayacak fiyatı çok düşecek yapacak bişey yok bekleyemedim napim :p

Olsun, böyle giderse biz aldığımızda sen eskitmiş olacaksın. :D

redick61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefonu duyurdunmu sat arkadaşya neden işkence çektiriyosun

anc555

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Androidlerin geneli ram canavari symbian ise ram konusunda cok iyi elimde s3 ve nokia c7 var s3 de 300-359 mb bos yer var nokia c7 nin rami 256 mb ve buna ragmen opera minide 3 sekme acıp fruit ninja oynayabiliyorum ancak ısınma sorunu cok fazla oluyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
hayırlı olsun allah iyi günlerde kullanmayı nasip etsin kaza bela vermesin :) çok şanslısınız inşallah isteyen herkese nasip olur o cihaza sahip olmak

karacaerc

Profesör
Reaksiyon puanı
18
- - - Mesaj Güncellendi - - -

bencede çok kullanıyor onda katılıyorum. Zaten menülerde falan dolaşırken ısınmasının sebebide bence bu sonucda yüksek ram kullanmak işlemciden cok kullanmak deyilmi. Aslında 600 mb ram de yeterli gibime geliyor siz 1300 mb rami doldurabiliyormusunuz..

1300mb ram her oyunu rahatlıkla açmamı sağlıyor başka da artısı yok bence çünkü boş ram

brainiac

Doçent
Reaksiyon puanı
2
kardeş guncel oyunları kastıgı soylenıyor ne bılım real racıng 3 falan senın tecruben nedır

pcwolf

Dekan
Reaksiyon puanı
33
Hey yavrum hey adamlar görselliğin anasını ağlatıp sense 5 çıkarıyor ama onda da rem canavarı yine iş başında.
Bu telefon böyle giderse seneye oyunlardan çıkışta htc senseyi yeniden yüklemeye çalışır artık:)
Note2deki kalan rem iyiymiş.
Ayrıca s3te de rem temizliği yaparken nedense touchwizi de kapatıyor.

Serhat Y

Asistan
Reaksiyon puanı
0
[MENTION=281528]OnurErgin[/MENTION] arkadaşım videosunu çekip 2 3 tane müzik aç da bi bakalım nasıl

oraycan

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Hayırlı olsun önceliikle

seni hiçbiyere bırakmıyoruz biz bu telefona açız bizi doyurmalasın resimler videolar zoe ile çekilmiş resimler felan meraktan çatlıyoruz valla :D

Serhat Y

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hayırlı olsun önceliikle

seni hiçbiyere bırakmıyoruz biz bu telefona açız bizi doyurmalasın resimler videolar zoe ile çekilmiş resimler felan meraktan çatlıyoruz valla :D
arkadaş haklı bol bol resim video özelliklede boomsound u duymak istiyoruz :)