HSBC kadar denyo bir banka görmedim

Bu konuyu okuyanlar

PCs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Ben farklı bir bankadanmı bahsediyorumz bilemedim ya bn neden sorun yaşamıyorum:blink:

---------- Post added at 22:35 ---------- Previous post was at 22:35 ----------

Ben farklı bir bankadanmı bahsediyorumz bilemedim ya bn neden sorun yaşamıyorum:blink:
Acaba şubeden şubeye farkmı var?

ilahiyatci

Doçent
Reaksiyon puanı
10
ben şahsen iş bankasından herhangi bir kazıklama vakıası yaşamadım. bazı teşebbüsleri oldu ama sonunda müşteri hizmetleri durumu halletti. banka dediğimiz kuruluşlar esasen zaten paradan para kazanmaya endeksli tabiatıyla sömürgeci kurumlardır. bunu tırtıklamadan okşayarak yapanları bulmak zorundayız işte :D :D

mdkbet

Profesör
Reaksiyon puanı
80
garanti bankasının internet bankacılığı gerçekten çok iyi ama garanti kadar da paragöz banka görmedim
mesela 2 tane otomatik ödeme talimatı verin hesap ücreti almayalım gibi aptalca bir uygulamarı var ayrıca internet üzerinden yapılan işlemlerden para alıyorlar ama yiğidi öldürüp hakkını yemeyelim internet bankacılığı çok iyi

titanyum

Profesör
Reaksiyon puanı
7
garanti iyi bende bir sorun yaşamıyorum ama hsbc berbat benim kredi kartı zamanı bitti göndermedi bile 2 ay yattı bankada siz göndermediniz ben geldim dedim işlemleri başlatalım dedim işleme gerek yok buyrun kartınızı dedi yok ben kapatma işlemi dedim kaldılar nerdeyse yalvaracak kadın :D ama yinede kapattım :D

HapS

Profesör
Reaksiyon puanı
63
kısaca özetleyim hsbc güvenliğe önem veren bir banka sadece kartının kopyalanmış olma ihtimalinden şüphelenmiş ve işlem yapmamış aslında bütün bankalarda böyle 100 bilginden 1 tanesini yanlış cevapladin mi iş biter 99 doğru verinin bir hükmü kalmaz

internet bankacılığında hemen hemen populer bütün bankalarin internet şubesini kullandim bunlarin içinde sıralama yapacak olursak

1- iş bankası ( çok fonksiyonlu )
2- finans bank ( gerizekalılar bile rahatlıkla kullanabilir herşey anlaşılır)
3- garanti bankası ( eksiği çok en önemlisi kredi ödemenizi kendiniz yapamiyorsunuz hesaba yatirip çekmelerini beklemek lazım en güzel özelliği e-trader, raporlamalar kötü )
4- hsbc bank ( herşey iyi güzel de berbat bir arayüz var )
5- teb ( mahallenin internet kurdu kamil yapmiş tasarimini )
6- deniz bank ( berbat ötesi )

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
HSBC süper bir banka.
Benimde orada hesabım var kredi kartı vs. her ne işlemim olursa olsun şubeye gittiğimde bile ben daha oturmadan çayım önüme geliyor.
Online olarakda bir problem yaşamıyorum.
Kısacası hiç bir sorun yaşamıyorum.
Şirketinin değerini anlatmak için daha iyi bir konu açabilirdin.

gerçekten elimi vicdanıma koyup düşünüyorum ve iyi bir şey bulamıyorum diğer bankalardan farklı olarak. çay olayı süpermiş bu arada :d biz göremedik ama üyelerden birine nasip olması beni sevindirdi.

REDFOKS

Rektör
Reaksiyon puanı
201
Troy yapıkredi ye alalım seni bizim şubeye alalım hem "Hizmette sınır yoktur"

watchers

Doçent
Reaksiyon puanı
9
bende bir bank asya müşterisi olarak çok memnunum internet bankacılığı olsun müşteri hizmetleri olsun çok ilgili ve yardımcılar hakkı bey pişman olmassın :)

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
tek olumsuz eleştiri gelmedi bakalım bank asya'dan. uygun bir zamanda ofisimizi ziyaret etmelerini talep edelim kendilerinden.

demirelemin

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Forumdan atılırım diye cevap yazıp yazmamayı çok düşündüm, bankalar söz konusu olunca hiç erkek yüzü görmemiş galiz "sözler" söyleyebiliyorum ama malum forum kuralları,
Yapılan yorumların çoğu gibi bende köprü ve otoyol geçişlerinde kullandığım DIT özelliği ve kart ücreti almayan bankasyayı önerebilirm.
2 numara yapı kredi olabilir , kart alışverişi sonrası puanları diğerlerine göre fazla,

En kötüleri finansbank ve garanti, yolma konusunda süperler.

Lonesomecowboy

Doçent
Reaksiyon puanı
198
Ziraat bankasını bu kadar kötülemek bence yanlış.O banka devletin bir nevi dağıtımcısı.Emekli maaşları,sınav harçları,çiftçi maaşları,çiftçilere yönelik krediler hep hükümet tarafından bankaya devredilmiş yükler.Son zamanlarda özel bankalar ve özellikle pttnin emekli maaşı ödemeye başlamasıyla ortam biraz daha rahatladı.Ancak emeklilerde de suç var.Onlara bankkart veriliyor ve paraları hesaplarına ay başında yatıyor.Binlerce atmden maaşlarını çekebilecekken illa bankaya gidiyorlar.Ayrıca banka önündeki atmlerde bekleyen güvenlik görevlileri her ne kadar yardım etmye çalışsalarda amcamız şifresini söylüyor ve benim paramı sen çekiver evladım diyor.Hadi güvenlik görevlisine söyle,anlarımda niye tanımadığın birinden yardım istiyorsun be amca(burada tanımadığı kişi ben oluyorum).Bende yardımcı olamayacağımı,güvenlik görevlisinden yardım isteyebieceğini söylüyorum amcaya ve bankanın önündeki uzun kuyruğu yarıp yoluma devam ediyorum.
Ayrıca hükümetin kendisine bu kadar verdiği yüke nazaran çalıan saysı az.Emekli olan fazla ancak yerine yeteri kadar istihdam sağlanmıyor.var olanı sonuna kadar kullanıyorlar.O dipnotta yazarın karşılaştığı durum bu nedenle ortaya çıkıyor.Orada en fazla 5 banko vardır.Ancak 10 nkişi daha alınıp,banko sayısı 10a çıkarılsa hem müşteri hem de çalışan açısından hayırlı olur.Ülkede üniversite mezunu bu kadar işsiz varken çalışacak kişi bulmakta hiç sıkıntı yok.Ancak ihtiyacı olan personeli sitihdam etmeyen banka var olanı sonuna kadar sömürünce en karlı banka oluyor tabiki.Tabi tek neden bu değil ama önemli bir neden yine de.

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
ziraat'in üstündeki yük konusunda haklısın sungur 13 ;)

Sadr-ı Cihan

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Bank Asya'ya geçmeni tavsiye ederim. hemde acilen. EFT , Havale vs. hepsi ücretsiz. kredi kartı yıllık aidat ücreti almıyorlar. türkiye genelinde şubeleri var. Tr genelinde iyi örgütlendiklerinden birçok firma bank asya'ya özel taksitlendirme yapıyor. tabiki, max, bonus vs. ile karşılaştırmıyorum. onlar daha avantajlı. ama bank asya'nın da iyi olduğunu söylemeliyim.

internet bankacılığı da iyi, beğendim acıkcası.

hsbc gibi tefecilikte sınır tanımayan bir bankadan ilişiğinizi kesmeniz en mantıklısı.

tecrübe üzerine tavsiyem bank asya.

Artık EFT ve havale ücretli diye biliyorum.Yanılıyor muyyum

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008
Yapı Kredi gibisi yok.. Kaliteli hizmet veriyorlar, kredilerde sorun yok ve kredi kartına verdikleri world puanlarla ne yapacağımı şaşırdım :D

REDFOKS

Rektör
Reaksiyon puanı
201
Yapı Kredi gibisi yok.. Kaliteli hizmet veriyorlar, kredilerde sorun yok ve kredi kartına verdikleri world puanlarla ne yapacağımı şaşırdım :D

bu konuda hem fikiriz pesi :D

SDN tüm bankacılık işlemlerini Yapıkrediye taşıyalım diyorum ..

sdnxx

Asistan
Reaksiyon puanı
10
İşyerinden Iphone 4 verdiler. Sim kartını takana kadar 2 iğne 4 ataş kırdım. Böyle rezalet görmedim.

Son mesajlar