Hp laptop

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Okan1
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

kaberdey

Profesör
Reaksiyon puanı
87
Kişisel fikrim :
HP ise durup düşünmek
Pavillion ise dönüp kaçmak en hayırlısıdır

yumluanarsist

Rektör
Reaksiyon puanı
280
Kişisel fikrim:

HP ise dönüp almak en hayırlısıdır. :)

Şu an bunu HP Compaq 6730s üzerinden yazıyorum. Çok memnunum bilgisayarımdan.

Ama 1 MB cache bellek az. :) Başka bir modele baksan olabilir. Diğer özelliklerine bakmadım gerçi de.

sci3

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Bende dv5 kullanıcısıyım en ufak sorun yaşamadım.
Isınır biraz ki oda diğer notebooklarla aşağı yukarı aynı..
Sadece işlemcisi düşük ki o da bu fiyata göre normal..
Eğer maddi durumun bunla sınırlıysa alabilirsin ;) :wink:

Okan1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
En fazla 1200 lira ödemeyi düşünüyoruz bu yüzden bu uygun geldi.

1200 liraya kadar olan başka laptop tavsiyeniz varsa link ile birlikte verirseniz sevinirim.

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
Laptoplarda göreceli bir kavram olmaya başladı. Bende sorun verir sende vermez. Sen iyi bakmışsındır. Bense yere düşürüp bi taraflarını kırmışım, ekranında spreylerle pikselleri öldürmüşümdür. 2 yıl sonra sen süper bir marka kullanmışım dersin, alacaklara tavsiye edersin. Ben ise aynı modeli alacaklara engel olurum. Piyasadaki en iyi parçalardan oluşmuş laptop yapsalar elbet yine olumsuz yorum yapanlar olacak. HP'de maalesef memnuniyeti zor olan kullanıcılar buluyor kendisine :)

Bilgisayar özellikleri orta düzeyde. Ekran kartı laptoplar için ideal denecek cinsten. 4 gb ram 64 bit kullanacaksan iyi. T4200 işlemciye gelince T6500 ile arasında hiç bir fark görmedim. Benim 3 mb önbellekli P7350 işlemcim var ama T4200 işlemcili laptop kullanınca yine aynı gibi geliyor :)

kaberdey

Profesör
Reaksiyon puanı
87
ben tek değil 5 tane HP Pavillion'un arzıa vermesine dayanarak yazdım. Bu kişisel tecrübemdir. Bir daha dönüp bakmam özellikle Pavillion benim için bitmiştir...

maske500

Doçent
Reaksiyon puanı
0
valla ben olsam hp almazdım.ne alırdım peki kesinlikle asus.bende masaüstü var bizim bi arkadaş asus bi bilgisayar almıştı ikimizde bilgisayarları açıyoruz akşam sabaha kadar çalışıyo ve laptop da en ufak bir kasma yok.çok hoşuma gitmişti.fiyatı biraz daha pahalıydı ama bence değer.ekran kartı filan 512 paylaşımsız.diğer özellikleri hatırlamıyorum ama onlarda senin bu hp den kat kat iyiydi.sen asus u bi araştır.bütçe kısıtlıysa bile parana göre bi tane bulursun bence güzel bi makina.

kaberdey

Profesör
Reaksiyon puanı
87
güzel makine
küçücük bluetooth dongle'ler çıktı, 10 TL'ye her yerde bulabilirsin.
images

Okan1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
güzel makine
küçücük bluetooth dongle'ler çıktı, 10 TL'ye her yerde bulabilirsin.
images

Şu an kullandığım masaüstü bilgisayarda kullanmakta olduğum usb bluetotth cihazı var onu laptopta kullanabilirim ama kendi içinde olsaydı daha iyi olcaktı. Malum kablosuz dertsiz taşınabilir vs. laptop.

Okan1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu 2 laptoptan hangisini tavsiye edersiniz şimdi ?