Hosting Arıyorum!

nobody946

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Merhabalar arkadaşlar,
1 senedir karınca hosting ile çalışıyordum. Ancak çok sorun çıkarttılar bana, hiç %90 uptime görmedim neredeyse. Şimdi bana teknik desteği sağlam, profesyonel, müşteri memnuniyeti yüksek ve fiyatları abartılı olmayan olan bir şirket lazım.
Önerilerinize güveniyorum, teşekkürler şimdiden :)

ready2dietr

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hocam bende şaşırdım Türk firmalarının hiç biriyle anlaşamıyorum iyi bir sistem bulamıyorum ya.

sdelta

Profesör
Reaksiyon puanı
140
Hiç bir hosting firmasıyla alakam yok, edindiğim tecrübelerden tavsiye de bulunabilirim :)

Asp.net kullanıyorsan Aysima.com.tr tavsiye ederim.
Php kullanıyorsan guzel.net.tr ve aysima.com.tr tavsiye ederim.

nobody946

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Hiç bir hosting firmasıyla alakam yok, edindiğim tecrübelerden tavsiye de bulunabilirim :)

aysimanın paketlerinde kaç adet domain barındırılabileceği ile ilgili bi bilgi bulamadım, bi bilginiz var mı?
edit: add-on yazıyormuş pardon :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

özkula ve aysima'nın fiyatları aynı. özkula da ssd var yazıyor, aysima da ssd var mı, bir bilginiz var mı acaba?

cngzkyz

Profesör
Reaksiyon puanı
276
Hostingde kesintisiz hizmet ararım. Daha önce çalıştığım firma yalan söylemeyeyim çok iyiydi ama disk değişimi vs nedenlerle bazen kesintiye gidiyordu (önceden söyleyerek). Şu an alastyr ile çalışıyorum. Yaklaşık 1 yıl olacak ve 1 dakikalık bir kesinti bile yaşamadım. Artı kullanıcı yorumlarına da önem vermek gerek. http://www.hostbul.net/yorumlar/8454/alastyr.com/olumlu-yorumlar

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Hostingde kesintisiz hizmet ararım. Daha önce çalıştığım firma yalan söylemeyeyim çok iyiydi ama disk değişimi vs nedenlerle bazen kesintiye gidiyordu (önceden söyleyerek). Şu an alastyr ile çalışıyorum. Yaklaşık 1 yıl olacak ve 1 dakikalık bir kesinti bile yaşamadım. Artı kullanıcı yorumlarına da önem vermek gerek. http://www.hostbul.net/yorumlar/8454/alastyr.com/olumlu-yorumlar

Karargaht

Dekan
Reaksiyon puanı
112
Karınca ile bende çalıştım, ilk başta çok iyiydi ama sonradan çıldırttılar adamı.
Şimdi güzel hosting'deyim Fiyat çok iyi, 5 aya yakındır kullanıyorum, bi kaç kez ufak sorun çıktı sağolsun hemen el attılar. Hala 2 sitem mecut kendilerinde.

feyzo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar hem ucuz hem kalteli bir firma biliyorum. 7/24 online hizmet veriyor.

Bu sadece bir paketi yıllık alımlarda da alan adı bedava. diğer paketleri görmek için tıklayın.
memnun kalmadığınız taktirde 7 gün içinde iade söz konusu.
[h=3]6 TL /aylık[/h][h=5]Yıllık 60 TL[/h]

• Yıllık alımlarda alan adı hediyelidir!
  • 1 Web Sitesi Barındırabilme
  • Limitsiz Disk Alanı ve Trafik
  • Limitsiz E-Posta ve Veritabanı
  • Limitsiz Sub Domain Oluşturma
  • PHP, MySQL, HTML desteği
  • Türkiye Lokasyon
  • Türkçe cPanel
  • %99.9 Uptime
  • 7 Gün İade Garantisi
  • Ücretsiz Taşıma Hizmeti

arekamint

Asistan
Reaksiyon puanı
60
Bu konunun cevabı aslında tamamen sizin ne istediğinize, kullanmış olduğunuz sistemin yapısına, sitenizin trafiğine ve mail akışınıza bağlıdır.

Her şeyden önce yabancı firma tavsiye etmiyorum. Gecenin bir yarısı siteniz açılmıyor, ne yapacaksınız ?

Ya mail atacaksınız sabah cevap gelirse sorununuzu çözmeye çalışacaksınız. Yada çok prof. ingilizceniz olacak arayıp telefonla destek alacaksınız. Tabi bu arada aradaki zaman farkı ve yurtdışı telefon ücretlerini de hesaba katın.

Bence gece destek ekibi olan iyi bir Türk firması tercih edin. Tabi burada karar sizin iyi bir araştırmayla bence sorunsuz bir firma bulunabilir.

yaklaşık 6 yıldır bu işlerle uğraşıyorum burada bahsedilen firmaların adlarını daha önce duymadım. Hızlı karar vermeyin derim.

Portakal_Web

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba,

Yer sağlayıcı ve faliyet belgemizle %99.9 uptime garantisi ve 7x24 destek sunuyoruz. Ayrıca kredi kartına taksit seçeneğimiz ile. Detaylı bilgi için lütfen www.portakalweb.com 'u ziyaret ediniz.

GundogduNetwork

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar arkadaşlar,
1 senedir karınca hosting ile çalışıyordum. Ancak çok sorun çıkarttılar bana, hiç %90 uptime görmedim neredeyse. Şimdi bana teknik desteği sağlam, profesyonel, müşteri memnuniyeti yüksek ve fiyatları abartılı olmayan olan bir şirket lazım.

Merhabalar beyefendi

Yeni Kampanyamız mevcut dilerseniz inceleyip bize dönüş sağlayabilirsiniz.

Kampanya: http://forum.shiftdelete.net/domain...osting-bizden-size-hediye-l-sinirli-stok.html

• [*]Firma Ünvanı:Gündoğdu Network İnternet Hizmetleri
    [*]Firma Web Adres: http://www.gundogdunetwork.org
    [*]Kuruluş Tarihi: 25 Ağustos 2013
    [*]Mail: mail@gundogdunetwork.org
    [*]Skype: gundogdunetlive (Satış ve satış öncesi destek için ekleyebilirsiniz.)
    [*]Telefon: 0 (538) 271 53 17
    [*]Telekominikasyon Kurumu Yer Sağlayıcı Faaliyet Belge No: YS-3097

faruk117

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba,

Ben yaklaşık 5-6 yıldır kullandığım ve farklı serverlarında farklı internet sitelerimin bulunduğu ayrıca kurumsal internet sitelerimizinde barındırıldığı bir firmayı size önermek isterim. Php altyapısı çalıştıran Linux serverlar üzerinde oluyor siteler. Asp desteği vermeye başladılar mı bilmiyorum. Barındırma paketleri de çok uygun. Ama fiyatları çok cazip ve bunun yanı sıra kendi hatalı işlemlerime rağmen destek istediğimde bile sabırla ve güzel bir üslupla yardımcı oluyorlar. Dolayısıyla hem fiyat bakımından hem sorunsuzluk bakımından bence: www.kebirhost.net

Sizde araştırın umarım kafanıza yatar :)

goodtornado

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Merhabalar arkadaşlar,
Arvixe.com.tr adresine bakabilirsin.

cngzkyz

Profesör
Reaksiyon puanı
276
Merhabalar beyefendi

Yeni Kampanyamız mevcut dilerseniz inceleyip bize dönüş sağlayabilirsiniz.

Kampanya: http://forum.shiftdelete.net/domain...osting-bizden-size-hediye-l-sinirli-stok.html

• [*]Firma Ünvanı:Gündoğdu Network İnternet Hizmetleri
    [*]Firma Web Adres: http://www.gundogdunetwork.org
    [*]Kuruluş Tarihi: 25 Ağustos 2013
    [*]Mail: mail@gundogdunetwork.org
    [*]Skype: gundogdunetlive (Satış ve satış öncesi destek için ekleyebilirsiniz.)
    [*]Telefon: 0 (538) 271 53 17
    [*]Telekominikasyon Kurumu Yer Sağlayıcı Faaliyet Belge No: YS-3097
Şimdi hocam yanlışsam düzeltin beni lütfen! Resmi sitenizde scroll'un müşteriniz olduğunuzu yazmışsınız ama whois sorgulamaları öyle demiyor. Sahtekarlığa girer mi bu?

GundogduNetwork

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şimdi hocam yanlışsam düzeltin beni lütfen! Resmi sitenizde scroll'un müşteriniz olduğunuzu yazmışsınız ama whois sorgulamaları öyle demiyor. Sahtekarlığa girer mi bu?

Tema yeni olduğu için beyfendi değişiklik yapılmamış. Yorumunuz için teşekkürler en kısa sürede ilgileneceğiz.