Bu konuyu okuyanlar

kapteyan

Öğrenci
Katılım
6 Ağustos 2018
Mesajlar
1
Reaksiyon puanı
1
Puanları
3
logo.png


KAPTEYAN BİLİŞİM - TEKNOLOJİLERİ ŞİRKETİ
Merhabalar Değerli Shiftdelete.net Üyeleri ve Misafirleri,


Firmamız Hakkında
2017 yılında kurulan Kapteyan, dürüst ve güvenilir bir şekilde internet hizmetlerini müşterilerine sunmaktadır. Hem bireysel hem kurumsal pazarda önemli bir isim haline gelmeyi amaçlayan firmamız bu süreçte kendini yazılımsal ve donanımsal açıdan geliştirerek inovasyon sürekliliğini yakalamayı başarmıştır. Kapteyan ekibi olarak günden güne güçlendirdiğimiz altyapımız sayesinde kesintisiz olarak hizmet ve destek vermekteyiz. 7x24 aktif olarak çalışan personellerimiz ile siz müşterilerimizin çağrı, ticket ve maillerini hızlı bir şekilde yanıtlamaktayız. Her site ve sunucu ile özel olarak ilgilenerek hiçbir müşterimizin sorununu çözümsüz bırakmıyoruz.

Misyonumuz;
Kurumsal değerlerimiz ışığında; kesintisiz, hızlı ve kaliteli hizmetler sunarak, müşteri memnuniyetini sağlamak ve güven duyulan bir şirket olmak.
Vizyonumuz;

Teknoloji Kullanımı Çalışanları ve bayileri ile birlikte; daima müşteri beklentilerinin üzerinde hizmet veren ve çağın gerektirdiği değişimlere açık, kendini yenileyebilen kalıcı bir marka olmak.

Yükselinternet Hizmetleri adı altında 2015 yılının Ocak ayında başladığımız bu yolculuğa, bizden memnuniyet duyan yüzlerce müşterimizin desteği ile zorunlu bir isim değişikliği gerçekleştirerek Kapteyan Bilişim - Teknolojileri olarak devam etmekteyiz. 2015 yılından bu zamana kadar sektör içerisinde yaptığımız çeşitli yatırımlar ile birlikte kemikleşen kadromuzun tecrübesi ve yeni nesil donanımlara ayak uyduran altyapımız ile sektörde yer almaya devam ediyoruz.

Aktif Hizmetlerimiz ;
Linux Web Hosting Hizmet
Windows Web Hosting Hizmetleri
Kurumsal Web Hosting Hizmetleri
WHMSONİC Hosting Hizmetleri
Reseller Web Hosting Hizmetleri
Alpha-Master Reseller Hizmetleri
VPS Sunucular Hizmeti
SSD VDS Sunucular Hizmeti
Fiziksel ( Dedicated ) Sunucular Hizmeti
Sunucu Barındırma ( Co-location ) Hizmetleri
Panel Lisans Hizmetleri
SSL Serfitikası Hizmeti

Toplu Sms Hizmeti

Hizmetlerini profesyonel olarak sunmaktayız. Firmamız sizlere kaliteli hizmeti sunmak adına yenilikleri sürekli takip etmekte ve kendini geliştirmektedir. Ayrıca en iyi hizmeti sunmak için birlikte çalıştığımız iş ortaklarımızı ve tedarikçi firmaları da özenle seçmekteyiz.

 
Son düzenleme:
Üst