Host önerisi?

aperon

Doçent
Reaksiyon puanı
10
Merhabalar,
Bir rica üstüne html ve css ile basit bi site yaptım.
Şimdi bana barındırmak ve .com adresi gerek,bunları temin edebileceğim,
sorunsuz,yönetimi kolay,basit,güvenilir,ucuz bir yer önerebilirmisiniz?
Reklama girme ihtimali nedeniyle özelden olabilir...

BurakGxG

Asistan
Reaksiyon puanı
1
bu işlerde Türkiye sınırları dışına çıkın derim..
hostgator,bluehost bunlar en iyi firmalar.

N3CAT1

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
144
hostgator ismini çok duydum. çok duyulduğuna göre iyi bir host firması sanırım. bi araştır derim ben.

roy_mclean

Asistan
Reaksiyon puanı
0
hostgator ve blue host la çalıştım. çalıştığım süreler boyunca 1 gün sorunum çıkmadı. hostgatorda cpu kullanımının %25 olmasıda ayrı bir güzellik.

şuan elimde sadece 1 sitem olduğu için onuda turhost ta barındırıyorum ve burada da bugüne kadar hiç bir sorun yaşamadım.

yusher

Profesör
Reaksiyon puanı
12
hozzt.com kullanıyorum bence iyi

karakule_66

Asistan
Reaksiyon puanı
4
net-sis.com öneririm.Hem kaliteli hemde destek süper.Şu ana kadar bir sorun çıkmadı.Türkiye lokasyon bir host alın hem siteleriniz daha hızlı açılır.TTnet'i biliyorsunuz yurtdışı bağlantılarında hep sorun çıkıyor.Hostgator,Bluehost gibi firmalar hep yurtdışında oldugu için siteye erişimlerde sorun yaşanabiliyor

Not:Sakın bilinmedik yerden host almayın derim.Bunun çilesini çok çektim

ProJest

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Yaklaşık 1 aydır daha.net in müşterisiyim. şimdiye kadar onlarca hosting firmasından hizmet aldım. daha.net kadar kaliteli hizmet sunan bir firma görmedim. İki tane reseller pakete sahibim. bana gönderilen hesap açma maillerinde genel müdür ün de notu var, olumlu veya olumsuz herhangi bir konuda benimle iletişim kurabilirsiniz demektedir. yanlışlıkla açtığım windows reseller paketimin linux reseller olarak değiştirlmesini istedim. hemen değişim yaptılar, çok teşekkür ederim kendilerine. birçok hosting firmasında sipariş esnasında yanlış bir paket alsanız daha sonra değiştirmezler veya ücret talep ederler. daha.net ten çok memnunum, müşteri memnuniyeti hakkında profesyonel olduklarını görmekteyim. kaliteli hizmet ve hakettiği ilgi ve alakayı isteyen herkese daha.net i öneriyorum. türkiye de denemediğim hosting firmasının kalmadığını da dip not olarak belirtmek isterim. herkese iyi çalışmalar..

nsgnc

Profesör
Reaksiyon puanı
10
Host.net.tr En ucuz ve iyisi bu hemde istanbul lokasyonlu.

mustifanci

Asistan
Reaksiyon puanı
3
kardeş karincahosting ve kebirhostu denedim kebir çok profosyonel karıncaya göre biraz pahalı,Karınca ucuz ama bazen gece geç saatlerde kesilmeler yaşanıyor ama direk msnden yönetimle konuşabiliyorsun o samimiyeti var.2 side iş görür

karakule_66

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Aynen katiliyorum. Apthost veya AmeriNOC'u bir den istersen. Fiyatlar bence cok yerinde ve destek harika. :)

ya anlamıyorumki ne bu yabancı firma sevgisi.Türkiyede onlarca profesyonel işini kusursuz yapan hosting firmaları var neden paralarımızı yabancılara yatıralımki?.Hiç sen tr lokasyon firmaları denedinmide hemen yabancı hosting firmalarından alın diyorsunuz.O bahsettiğim hostingciler merdivenaltı amatör tostculardan bahsetmiyorum.İşini profesyonel yapan firmalardan bahsediyorum

yusher

Profesör
Reaksiyon puanı
12
hozzt.com kesinlikle öneriririm. sınırsız MSSQL Server 2008. .NET 4 desteği. günün hangi saati soru sorarsan hemen cevap .. çok memnunum.

Persona Grata

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
53
Yabancı olarak bildiğim kadarıyla en iyisi Go Daddy. Türk olarak ise ixirhost ve isimtescil.

snow fox

Profesör
Reaksiyon puanı
13
ixirhost
SDN suncuları da ixirhost'ta barınıyor