Hızlıal hızlıal pişman ol

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671
Zamanında hepsiburada.com sitesinden illallah etmiş birisi olarak artık bizzat dokunmadığım, denemediğim ve görmediğim ürünü almıyorum. Hepsiburada sayesinde tembelliğimden kurtuldum.

konyak

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bende bir çok alışveriş yaptım sıkıntı yaşamadım.

mei

Profesör
Reaksiyon puanı
36
hızlıaldan almış oldugum 2gb kingston marka notebook ram arızalı cıktı ve geri iade ettim degişim istedim. Ama hızlıaldan cevap almak cok zor 4 defa arama sonucunda musteri hizmetlerine oradanda teknik servise cok sukur ulasabıldık. Teknik servisin verdigi cevap efendim ürün elimize 3 gün önce ulastı teknik servise gonderdik en gec 15 gun sonra gelir yuh ya kardesım urunu kullanmadım urun bozuk dedim efendim prosüdür boyle yanı ürünü yeni alsanızda hıc kullanmasanızda satan hıc sorumlu degıl ve sunu soyliyeyim hızlı aldan hızlı alacagız dıye madur olmayayın cevap almak bile zor.....benden tavsiye

bilgisayarı nereden alırsan al eğer arızalı çıkarsa firmanın kendi teknik serbvisine gönderirler, eğer değişim yapılacaksa o kararı kendi teknik servisi verir işin aslı, doğrusu bu.

dadaist

Profesör
Reaksiyon puanı
8
ürün arızalı çıktıysa orada bir form doldurup paranı geri iade isteme hakkın var. illa değiştirmek zorunluluğu yok. ikincisi bu tarz siteler tedarik üzerine çalışıyor genellikle o yüzden malın teknik servisini yapan firmalarla bir bağları yok ve çoğu sitede stok durumu yeterli olmasa da müşteriyi kaçırmamak için stokta mevcut yazıyorlar. belki senin ürünün modeli stokta kalmamış olabilir. üçüncüsü ucuz etin yahnisi pek olur dememe gerek yok sanırım. üç kuruş eksik olsun diye siz de en ucuz gördüğünüz yerden almayın. (genel olarak söylüyorum)
ben bugüne dek çok pahalı alışverişlerde dahi intenetten alım yaptım ama hiçbir sorun yaşamadım umarım yaşamam da. biraz da kısmet işi.

Ā 乃ĪǤ ĿĪĒ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benimde hızlıal.com'a babam üye olmuştu ev gereçleri ve birkaç şey alıyordum gerçekten hiç bir sıkıntı yaşamadım inanın bana siz neden böyle sıkıntı yaşadınız anlamıyor hızlıal.com sadece geri iade etmekte bir sıkıntı yaşadım onuda hallettiler sağolsunlar başıma hiç böyle değiştirmeme vs. gibi bir olay gelmedi bir kere bir oyun almıştım oradan cd key çıkmamıştı onuda gönderdiler :)