Soru Hızlı şarj Adaptör ile mi USB ile mi alakalı

Bu konuyu okuyanlar

Th3akifx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Köyde şarj aletini fare parçalamış ama adaptör sağlam herhangi bir USB ile şarj a taksam yinede hızlı şarj eder mi. Yardımcı olursanız sevinirim.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,860
Başka kabloyla çalışır. Çok kalitesizde kablo kullanma.

Fare bir arkadaşımızında ayağını kemirmişti etini koparmıştı.
Adam telefonla konuşurken hemde. Hiçbirşey hissetmemiş yerde kan görünce öyle farketmiş, neden diye sorarsan Farelerin ağzında özel uyuşturucu madde var. Yemeden önde Uyuşturmuş öyle kemirmiş.

Emirhan Sonmez

Doçent
Reaksiyon puanı
406
Bunu ben denedim evet kabloyla alakalı bir sorun benim telefon redmi note 10 pro adaptörüme samsungun şarj kablosunu takınca cok yavaş dolduruyor

Hamza Sağlam

Doçent
Reaksiyon puanı
751
Bunu ben denedim evet kabloyla alakalı bir sorun benim telefon redmi note 10 pro adaptörüme samsungun şarj kablosunu takınca cok yavaş dolduruyor

Samsung şarj adaptörleri sadece hızlı şarjı destekleyen Samsung cihazları hızlı şarj eder. Aynı şekilde Samsung telefonlarıda başka bir hızlı şarj adaptörü ile hızlı şarj edemezsin.

Fakur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Başka kabloyla çalışır. Çok kalitesizde kablo kullanma.

Fare bir arkadaşımızında ayağını kemirmişti etini koparmıştı.
Adam telefonla konuşurken hemde. Hiçbirşey hissetmemiş yerde kan görünce öyle farketmiş, neden diye sorarsan Farelerin ağzında özel uyuşturucu madde var. Yemeden önde Uyuşturmuş öyle kemirmiş.
Başta söylediğiniz cümleye katılmakla birlikte sonrasında yazdığınız paragrafa anlam veremedim. Hem alakasız bir hikâye hem de rahatsız edici. Lütfen böyle şeyler yazmayınız .

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,860
Başta söylediğiniz cümleye katılmakla birlikte sonrasında yazdığınız paragrafa anlam veremedim. Hem alakasız bir hikâye hem de rahatsız edici. Lütfen böyle şeyler yazmayınız .
Yani söylemek istediğim eğer Ev etrafında fare varsa ona tuzak kurmanızda fayda var. Çok zararlı hayvan çünkü.

Fakur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Yani söylemek istediğim eğer Ev etrafında fare varsa ona tuzak kurmanızda fayda var. Çok zararlı hayvan çünkü.
Kusura bakmayın söylediğinizden bunu anlayamadım. İyi niyetiniz için teşekkürler. İyi günler dilerim.