Soru Yüksek hızlı şarj standı/aleti tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

DarkKnight.

Asistan
Reaksiyon puanı
150
Merhaba kablosuz şarj standı kullanıyorum aynı anda Apple Watch’u AirPods Pro yu z iPhone 14 Pro Max’i şarj ediyorum hepsini kablosuz olarak yapıyorum şarj standı aynı zamanda kendi led ambiyans ışığına sahip belkin marka buna uyumlu şarj aleti arıyorum şu anda Apple’ın orijinal 20 watt lık iPhone şarjını kullanıyorum ama hepsi çok yavaş şarj oluyor bana öyle bir şarj aleti lazım ki üstündeki bütün cihazlar kablosuz hızlı şarj olacak destekledi en yüksek wattta şarj stadına baktım 65watt destekliyor bu Şarj standına ne almak lazım bana bir şarj aleti lazım bütün cihazları kablosuz hızlı şarj edecek bi adaptör lazım Typc den type c ye kablo ile kullanacağım. Apple ın Macbook pro Şarj aletine bakıyorum şuan 61 wattlık daha uygun fiyatlı öneriniz varmı ?

osmanfurkansahin

Teknolojisever.
SDN
Reaksiyon puanı
201
Selamlar. İstediğiniz özelliklerde en uygun fiyatlı ürün Anker'in PowerPort III Pod 65W Hızlı Şarj Cihazı gibi duruyor. Ancak Mcdodo ya da Baseus gibi kendini ispatlamış diğer aksesuar markalarının da ürünlerine bakabilirsiniz.

DarkKnight.

Asistan
Reaksiyon puanı
150
Selamlar. İstediğiniz özelliklerde en uygun fiyatlı ürün Anker'in PowerPort III Pod 65W Hızlı Şarj Cihazı gibi duruyor. Ancak Mcdodo ya da Baseus gibi kendini ispatlamış diğer aksesuar markalarının da ürünlerine bakabilirsiniz.
Merhaba tavsiyeniz üzerinden hepsiburadadan 700 tl ye satın aldım Birde baseus un 100 wat destekleyen type c Kablosunu aldım teşekkürler