Donanım Hız mı Kapasite mi?

Hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    13

fatihege

Asistan
Bildiğiniz üzere SSD diskleri HDD disklerden ayıran en önemli özellik performansı ve SSD'lerinde bazı türleri var (M2, NVME vs.). Sizce 960GB SSD mi yoksa 500GB NVME SSD'mi?

Hamza Ensar Sağlam

Asistan
Yasaklı
Ne amaçla soruyu sorduğumu bilmeden "saçma bir soru olmuş" demen mi?

Yalnız ben sizin aklınızı okuyamıyorum.Nereden bileceğim herkes için bir anket yaptığınızı .İnsanlar hep senin ssd alacağını zannneder.Ama şunu söyeleyeyim gerçekten konu saçma olmuş.Zaten ssd alacaklar konu açacaklar onlar için neyin önemli olduğunuda önerecekler soracaklar.Yani gereksiz.

aimnil

Profesör
En güzel sistem benimki :D 240 GB hızlı bir nwme m2 ssd, bunda sistem olacak. Oyunlar için de 480 ya da 960 ne kadar ihtiyaç varsa o kadar sata ssd. Arşiv için de 1-2 ya da 4 ne kadar ihtiyaç varsa HDD :)

fatihege

Asistan
Yalnız ben sizin aklınızı okuyamıyorum.Nereden bileceğim herkes için bir anket yaptığınızı .İnsanlar hep senin ssd alacağını zannneder.Ama şunu söyeleyeyim gerçekten konu saçma olmuş.Zaten ssd alacaklar konu açacaklar onlar için neyin önemli olduğunuda önerecekler soracaklar.Yani gereksiz.
Sen kendi bildiğini okumaya devam et

Kaansenn34

Profesör
Alacağınız ürünün markalarına ve özelliklerine ayrıca ihtiyacınıza göre de değişir çok ucu açık bir soru :)

Son mesajlar