Hiç yemediğiniz yiyecek nedir?

ConfickerBelasi

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
16,127
midye sevilmez mi? şımarıklık bu kokoreç,midye dolma mutlaka yenmeli kelle,paça çorbası işkembe çorbası mutlaka içilmeli beyran diye sulu yemek var güneydoğu yemeği o kesin yenmeli.

Yahya Furkan

contravolta
Moderatör
İçerik Ekibi
Reaksiyon puanı
4,232
midye sevilmez mi? şımarıklık bu kokoreç,midye dolma mutlaka yenmeli kelle,paça çorbası işkembe çorbası mutlaka içilmeli beyran diye sulu yemek var güneydoğu yemeği o kesin yenmeli.
Kokoreç dışındakileri para verseler yemem. O kokuya nasıl dayanıyorsunuz?..

Loutermilch

Profesör
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
4,300
Bamya.

Öyle yorumlar gördüm ki midyeler kokoreçler havada uçuşuyor. Abi yapmayın, yıkın şu ön yargılarınızı. O kadar güzel bir yemek olamaz. Yanına bir de buz gibi bir ayran ÖFFFFFF şu saatte 2 ekmek olsa yerim
Gece gece canım çekti ama çok pahalı be. :)

Loutermilch

Profesör
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
4,300
Daha demin çok büyük umutlarla karides yedim ve hayal kırıklığı yaşadım. Strafor köpük gibi bir şey la bu.

Loutermilch

Profesör
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
4,300
Güzel bir yerde yememişsindir. Bir de nasıl yediğin önemli. En lezzetlisi güveçte olanıdır mesela.
Ya söylemesi pek doğru değil ama biraz pahalı bir mekanda yedim. Kalitesi açısından bir sorun olduğunu düşünmüyorum. Benim kafamda hayal ettiğinden tamamen farklı bir şey çıkması sorun.

Graveworm

Profesör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,042
Ya söylemesi pek doğru değil ama biraz pahalı bir mekanda yedim. Kalitesi açısından bir sorun olduğunu düşünmüyorum. Benim kafamda hayal ettiğinden tamamen farklı bir şey çıkması sorun.

Abi hakikaten enteresan insanlarız ya. Ulan mis gibi beyaz löp et. Daha ne istersin bir balıktan? :D

Graveworm

Profesör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,042
Bende löp bekliyordum da sert bir şeydi biraz. Belki farklı tip bir şeydi tam emin değilim.

Normal löp etten azcık serttir. Olm bak 36 yaşındayım. Lise bittiğinde bir arkadaşı asker uğurlamasına gittik. Bir lokantada yemek yedik. Böyle dışarıdan bakınca kötü bir lokanta görünümündeydi. Ben orada yediğim karides güveci unutamıyorum ya.

Loutermilch

Profesör
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
4,300
Normal löp etten azcık serttir. Olm bak 36 yaşındayım. Lise bittiğinde bir arkadaşı asker uğurlamasına gittik. Bir lokantada yemek yedik. Böyle dışarıdan bakınca kötü bir lokanta görünümündeydi. Ben orada yediğim karides güveci unutamıyorum ya.
Zevk meselesi biraz ya. Düz balıklar bana daha çok gidiyor.