Hesap Silme Talebi

Bu konuyu okuyanlar

TaurusCrux

Öğrenci
Reaksiyon puanı
26
Geçtiğimiz gün bu forum sitesi üzerinden yazdığım bir konu tıpatıp aynı şekilde bu forumun kopyası olan Forum Hack ve Forum reis gibi adını ilk defa duyduğum garip sitelerde yayınlanıyor. Bundan rahatsız olduğum ve size olan güvenimi kaybettiğim için hesabımı silmenizi talep ediyorum.

Jarvisit

Tech is my home
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
2,841
Geçtiğimiz gün bu forum sitesi üzerinden yazdığım bir konu tıpatıp aynı şekilde bu forumun kopyası olan Forum Hack ve Forum reis gibi adını ilk defa duyduğum garip sitelerde yayınlanıyor. Bundan rahatsız olduğum ve size olan güvenimi kaybettiğim için hesabımı silmenizi talep ediyorum.
Başka bir yerde açılmasının bize olan güveni nasıl etkilediğini öğrenebilir miyiz

TaurusCrux

Öğrenci
Reaksiyon puanı
26
Başka bir yerde açılmasının bize olan güveni nasıl etkilediğini öğrenebilir miyiz
Konuyu ben buraya güvenerek açtım sonrasında aynı konuyu dediğim gibi ismini mi bile duymadığım sitede gördüm. Burada konuyu yazan ve konuyu yayınlayan iki kişi var yani siz ve ben. Ben bu konuyu diğer forumlara yazmadığım halde diğerlerine nasıl gidiyor? Sizi benim konumu vs dışarı aktarıyorsunuz diye suçlamıyorum. Ben sadece riske girmek istemiyorum. Zaten kullanmıyorum çok, kullandığımda da yardım alamıyorum. Başka öğrenmek istediğiniz yok ise lütfen hesabımı siler misiniz?

Jarvisit

Tech is my home
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
2,841
Bana özelden iletir misini açılan siteleri