Hesabıma bilmediğim para geldi

Bu konuyu okuyanlar

Simaydogdu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba, hesap gemişimi incelerken farkettim. 3 ay önce hesabıma Google tarafından para gelmiş ve bunun benimle alakası yok. Para ana hesaba geldiği için görmedim ve diğer banka hesabıma havale yaptım. Şimdi geçmişime bakarken gördüm ama bu parayı harcamadım.Bankayı arasam 3 ay önce gelen parayı geri iade ederler mi?

Laufeyson

Rektör
Reaksiyon puanı
13,061
Merhaba, hesap gemişimi incelerken farkettim. 3 ay önce hesabıma Google tarafından para gelmiş ve bunun benimle alakası yok. Para ana hesaba geldiği için görmedim ve diğer banka hesabıma havale yaptım. Şimdi geçmişime bakarken gördüm ama bu parayı harcamadım.Bankayı arasam 3 ay önce gelen parayı geri iade ederler mi?
Kaç para gelmiş merak ettim. Neden para gelmiş ki acaba?

Simaydogdu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Az bi miktar değil bankanızı aramanızı öneririm belki polisede başvurulabilir
peki 3 ay önce gelen eft nin geri gönderilmesi mümkün mü?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ooo. Şanslısınız baya. Para haram olmadığı için geri vermek istiyorsunuz anlaşılan. Haber verirseniz geri alırlar belki.
haram olduğu için. Yalnız karşı taraf şirket olduğu için ibanlarını falan göremiyorum görsem ben göndereceğim. bankanın bunu geri göndermesi mümkünmü çünkü ta 3 ay önce gelmiş direk gönderirler mi uğraştırırlar mı

Son düzenleme:

Laufeyson

Rektör
Reaksiyon puanı
13,061
peki 3 ay önce gelen eft nin geri gönderilmesi mümkün mü?
Mesaj otomatik birleştirildi:

haram olduğu için. Yalnız karşı taraf şirket olduğu için ibanlarını falan göremiyorum görsem ben göndereceğim. bankanın bunu geri göndermesi mümkünmü çünkü ta 3 ay önce gelmiş direk gönderirler mi uğraştırırlar mı
Mümkün.