Herkes reddedilme hikayesini anlatsın

ARCANDY

Profesör
Reaksiyon puanı
2,749
Sevgilim olmadı hiç aga b. (Şaka şaka TALİPLERİMİ BEKLEMİYORUM)

SandyShores

Asistan
Reaksiyon puanı
103
Ben açıldım kıza o da bana açıldı ama sonra bir daha yazmadık birbirimize ve konuşmadık sınıfta bile :D 5 sene önce falan.

YokDahaNeler

Asistan
Reaksiyon puanı
121
1.5 / 2 sene önce lise son sınıfta iken "aslında aşık değilim ama çok iyi vakit geçirilecek birisin" tarzı bir yaklaşımım olmuştu :D sonuç tahmin ettiğiniz gibi.
E bende aşık değildim sonuçta pek üzülemedim

rover_xp

Profesör
Reaksiyon puanı
2,230
sevgilinin olması öyle çokta güzel bir şey değil.yani bende hevesliydim olunca ne olduğu anlaşılıyor.gidip arkadaşımla konuşsamda aynı kızla konuşsamda.bu uzak olduğundanda olabilir bilmiyorum ama dediğim gibi.

26¥¥26

Profesör
Reaksiyon puanı
1,554
Dedeme cekmisim. 13 unde ilk 15inde 1 18 inde 3. Esini almis.
3. Ananem ahdhsshsh ?
Deden maşallah ne diyeyim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende hikaye yok valla ben dinlerim siz anlatın.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Zaten okulda 3 kişi okulun inekleri dolaşıyoruz.Kızkaçıran gibiyiz.

KRZMNİTK

Profesör
Reaksiyon puanı
1,067
İlk okul 3-4 den birindeyim tam hatırlamıyorum bizim sınıfta İrem diye bi kız vardı soyadını bilmiyordum ve derici olabileceğini düşünüyordum. Neyse ben en yakın arkadaşıma sevdiğimi söyledim o biraz haysiyet fukarası arkadaşım o kıza bunu söyledi. Neyseki kız duymamıştı tam sevinecekken İrem’in değilde sıra arkadaşının duyduğunu anladım. Ve hemen İrem’e söyledi. İrem önce güldü sonra beni öğretmene şikayet etti. Öğretmenden fırça yedikten sonra bu işleri bıraktım. Artık kızlar bana teklif ediyo

Little Cat

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,457
İlk okul 3-4 den birindeyim tam hatırlamıyorum bizim sınıfta İrem diye bi kız vardı soyadını bilmiyordum ve derici olabileceğini düşünüyordum. Neyse ben en yakın arkadaşıma sevdiğimi söyledim o biraz haysiyet fukarası arkadaşım o kıza bunu söyledi. Neyseki kız duymamıştı tam sevinecekken İrem’in değilde sıra arkadaşının duyduğunu anladım. Ve hemen İrem’e söyledi. İrem önce güldü sonra beni öğretmene şikayet etti. Öğretmenden fırça yedikten sonra bu işleri bıraktım. Artık kızlar bana teklif ediyo
Hdjdjg artık kızları ben seçiyorum diyorsun.

Little Cat

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,457
Hedefim oydu ama karşıma seçebileceğim sadece 1 kız çıktığı (onuda kabul ettim zaten. Ve 1 ay sonra ayrıldı benden) için hedefimi çok gerçekleştirdiğim söylenemez
Benim sevdiğim tam bana göre olan da 3 yıl önce vefat etti. Ondan sonra kendime göre kız bulamadım.