Herkes Windows masaüstünü paylaşsın

Bu konuyu okuyanlar

BEFEGA

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Sence nasıl Mandriva :) Ben biraz Pardus kullandım ama ısınamadım :D Aynı mı Mandriva ile Pardus yapı olarak :)

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
Sence nasıl Mandriva :) Ben biraz Pardus kullandım ama ısınamadım :D Aynı mı Mandriva ile Pardus yapı olarak :)
Yok, çok farklılar. Pardus ile Mandriva'nın masaüstüsü aynıdır fakat Mandriva'nın altyapısı bal gibidir. :) 1 ay sonra 2011 sürümü çıkacak. Onu kurmanı öneriyorum.

BEFEGA

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Var mı sağlam indirilebilecek bir yer :) Sahura kadar boş boş oturuyoruz :) Mandriva kurayım PC'ye :)

kowalskii

Profesör
Reaksiyon puanı
24
Öncelikle görev cubuğuna boş bir araç çubuğu oluşturdum
* Belgelerim içersinde bir klasör açın ve içinde hiç bişey olmasın
* Daha sonra görev çubuğunda "Araç Çubukları -> Yeni Araç Çubuğu ->" Ordanda belgelerimdeki açtığım boş klasörü seçtim. Ve görev çubuğunun sağ tarafına o klasörün adı geldi.
* Araç çubuğuna gelen yeni açtığım boş klasörün adına sağ tıklayıp "Metni Göster ve Başlığı Göster" satırlarındaki tiki kaldırdım.
* Daha sonra o yeni açtığım araç çubuğunu tutup sol taraftaki simgelerin önüne sürükleyip bıraktım. Ve tabi soldaki simgeleride tutup ortaya sürükledim. Ve araç çubuğunu kitledim tekrardan.

İşte bu kadar dostum :))

Cok zekice :D::D:D::D

REDFOKS

Rektör
Reaksiyon puanı
201
win 7 ufak bir oparasyon geçirdi bu akşam :D

unled1byv.jpg

muratveb

Profesör
Reaksiyon puanı
56
lion galiba ? memnunmusun acaba?

---------- Post added at 02:40 ---------- Previous post was at 02:22 ----------

bu da benim :D
SL 10.6.8

Evet Lion Final :) SL'e göre çok hızlı. Kurmanızı öneririm :) Kurun pişman olmayacaksınız :)) Herşey çok iyi. Özelliklede programlardaki tam ekran muhabbeti :)

washaq

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Evet Lion Final :) SL'e göre çok hızlı. Kurmanızı öneririm :) Kurun pişman olmayacaksınız :)) Herşey çok iyi. Özelliklede programlardaki tam ekran muhabbeti :)
ya benim arkadaş kurdu da, makine ısınmaya ve sesli çalışmaya başladı dedi korktum :D

muratveb

Profesör
Reaksiyon puanı
56
ya benim arkadaş kurdu da, makine ısınmaya ve sesli çalışmaya başladı dedi korktum :D

Bende hiç öyle şeyler olmadı şahsen :) Size önerim denemekte fayda var. Bi kurun tadına bir bakın :D Sonra olmassa yine SL'e geçersiniz

NESDelisi

Profesör
Reaksiyon puanı
1,295
[MENTION=74155]muratveb[/MENTION] : Elindeki Ubuntu de mi?

NESDelisi

Profesör
Reaksiyon puanı
1,295
Benim sistemin ayara ihtiyacı var, olmasa koyarım ama Windows'tan nefret ediyorum ve bizimkiler için kullanıyorum yoksa, şimdiye Mandriva 4ever. :D